زن سفید که به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید در پارک مرکزی معذرت خواهی می گوید: “من نمی نژادپرستانه’

In a تصویری که رفته ویروسی, یک زن سفید نگه داشتن سگ خود را با این یقه در شهر نیویورک پارک مرکزی شنیده می شود گفت: “من در تماس با پلیس…من میخوام به آنها بگویید که وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من است.”

این زن پس از شناسایی به عنوان امی کوپر عذرخواهی برای برقراری تماس در یک شنبه شب در مصاحبه با ان بی سی 4 New York. “من صمیمانه و متواضعانه عذر خواهی به همه به خصوص به خانواده اش,” او گفت:. “این غیر قابل قبول بود و من متواضعانه و به طور کامل با عذرخواهی از همه کسانی که دیده می شود که تصویری هر کس که به جرم…هر کسی که فکر می کند من در نور پایین و من درک می کنم که چرا آنها انجام دهد.”

“زمانی که من فکر می کنم در مورد من چنین خوشا به فرد است. من آمده ام تا به تحقق بخشیدن به خصوص امروز که من فکر می کنم از [پلیس] به عنوان یک آژانس حفاظت و متاسفانه این باعث شده من به درک که وجود دارد بسیاری از مردم در این کشور است که لازم نیست که لوکس,” او اضافه شده است.

ویدئو ضبط شده بود صبح روز دوشنبه توسط Christian کوپر که توصیف خود را به عنوان یک مشتاق فرشته پرنده. او در بازدید از یک منطقه از پارک که صبح به نام بی هدفی به حدود 230 گونه های مختلف پرندگان و اغلب بازدید مراقب پرنده.

این است که در آن مسیحی کوپر مواجه امی کوپر (بدون ارتباط) با او به راه انداخته سگ با وجود پارک قوانین و درگیری به پایان رسید و با او تماس پلیس. آن است که شرح داده شده در رسانه های اجتماعی به عنوان یک مثال دیگر از سفید مردم در تماس با پلیس در افراد سیاه و سفید در وسط دنیوی مانند کباب کردن, چک کردن به یک Airbnb و یا چرت زدن در یک خوابگاه, اتاق مشترک.

مسیحی کوپر تصویری تنها نشان می دهد بخشی از این درگیری اما با توجه به Facebook پست او خواسته امی کوپر به نگه داشتن سگ خود را در آن دسته سه تایی. هنگامی که او رد کرد و مسیحی کوپر ارائه شده سگ درمان. “من بیرون بکشد سگ رفتار من حمل برای فقط برای چنین ناسازگاری” او نوشت: در Facebook توصیف روبرو می شوند.

“تنها راه آنها می تواند نگه داشتن سگ از خوردن درمان است برای قرار دادن آن بر روی یک دسته سه تایی” مسیحی کوپر نیز گفت: NBC 4 New York. “در برخی از نقطه, او تصمیم گرفت من میخوام بازی مسابقه کارت من حدس می زنم.”

زمانی که مسیحی کوپر شروع ضبط. همانطور که از صبح روز سه شنبه مسیحی کوپر تصویری شده است دیده شده است بیش از 475,000 بار در Facebook و نزدیک به 20 میلیون بار در توییتر.

در این ویدئو Amy کوپر دیده می شود کشیدن سگ خود را با آن یقه برای مقابله با مسیحی کوپر. “می تواند به شما لطفا ، آقا من از شما درخواست برای متوقف کردن [ضبط],” او می گوید.

“لطفا نمی آیند نزدیک به من” مسیحی کوپر شنیده می شود پاسخ دهد.

“سپس من در نظر گرفتن یک عکس و تماس پلیس,” او می گوید.

“لطفا تماس پلیس می گوید:” مسیحی کوپر. “لطفا تماس پلیس.”

“من میخوام به آنها بگویید که وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من,” او می گوید.

او به پیاده روی به دور از مسیحی کوپر به تماس افسران هنوز هم نگه داشتن سگ خود یقه آن را به عنوان wrangles به رایگان دریافت کنید. “وجود دارد یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان—من در پارک مرکزی— او ضبط و تهدید من و سگ من,” او می گوید در تلفن.

مسیحی کوپر پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای نظر و امی کوپر نمی توان رسید.

اداره پلیس نیویورک می گوید در بیانیه ای که آنها دریافت یک تماس در حدود ساعت 8 صبح “به محض ورود پلیس مشخص شد دو نفر تا به حال درگیر در یک کلامی اختلاف است. وجود دارد هیچ دستگیری و یا احضاریه صادر شده; هر دو طرف رفت و در راه خود را” اداره پلیس گفت:.

پس این ویدئو را انتشار امی کوپر قرار داده شد در مرخصی اداری توسط کارفرما فرانکلین تمپلتون که گفت: همچنین بررسی وضعیت. “ما به این مسائل بسیار جدی است و ما چشم پوشی نمی کند نژاد پرستی از هر نوع” این شرکت گفت: در توییتر, در بیانیه ای.

امی کوپر نیز عذرخواهی کرد در مصاحبه با سی ان ان. “من یک نژادپرست است. من معنی نیست که به آسیبی که انسان در هر راه” او گفت:.

او به طور داوطلبانه تسلیم او سگ را رها فرشتگان Cocker Spaniel Rescue, Inc., که در آن سگ شده بود به تصویب رسید و از سال پیش, با توجه به بیانیه های عمومی توسط سازمان نجات. “ماموریت ما باقی مانده است سلامت و ایمنی ما نجات سگ. این سگ در حال حاضر در نجات ما را مراقبت و او امن است و در سلامت خوب است.”

مسیحی کوپر با سی ان ان گفت او ضبط شده از حادثه زیرا او معتقد است که مهم است که به ارائه اسناد و مدارک. “متاسفانه ما در عصر زندگی می کنند با چیزهایی مانند Ahmaud Arbery که در آن مردان سیاه و سفید دیده می شود به عنوان اهداف. این زن فکر می کردم او می تواند بهره برداری از آن به نفع خود و من با داشتن آن,” او گفت:.

پرسید که آیا یا نه او می خواهم قبول امی کوپر عذرخواهی او گفت: “اگر واقعی است و اگر او قصد دارد در نگه داشتن سگ خود را در یک دسته سه تایی در ربط رفتن به جلو و سپس ما هیچ مسائل با یکدیگر است.”

نوشتن به یاس در اگویلرا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>