کاخ سفید تیم با رسانه ها برای ویروس های خدمات عمومی کمپین

(لس آنجلس) — بانوی اول Melania Trump و دکتر Anthony Fauci را در خدمات عمومی پیام با هدف اطلاع رسانی آمریکایی ها در مورد چگونه برای محافظت از خود و دیگران از coronavirus.

کاخ سفید روز چهارشنبه گفت این پیوستن با رسانه های عمده شرکت ها, دیجیتال, سیستم عامل و آگهی شورا برای به اشتراک گذاشتن “دقیق و به موقع اطلاعات به طور مستقیم به مردم آمریکا” در مورد اجتماعی فاصله بهداشت و سلامت روان.

اطلاعیه شناخته شده به عنوان اعلانات آگاهی عامه را مستقیم به مردم coronavirus.gov که متمرکز منبع اطلاعات به روز در بحران, با توجه به کاخ سفید در بیانیه ای.

رسانه ها در حال اهدای هوا با تمام محتوا هماهنگ شده از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

Fauci دولت بالا بیماری های عفونی متخصص. جراح عمومی Jerome M. Adams و دیگر مقامات دولت نیز در اعلانات آگاهی عامه درمورد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

در میان شرکت های درگیر در اطلاعات کمپین و مراحل آنها در حال گرفتن:

— NBCUniversal را ایجاد انگلیسی و اسپانیایی زبان ویدئوها و گرافیک با هدف کمک به اطلاع رسانی به گروههای در معرض خطر.

— PSA کمپین برچسب #AloneTogether و توسعه یافته توسط ViacomCBS در همکاری با آگهی شورای تمرکز بر اهمیت اجتماعی فاصله. انگلیسی و اسپانیولی زبان در مبارزات انتخاباتی خواهد بود به رهبری ViacomCBS برندها از جمله MTV, کمدی مرکزی و CMT و پشتیبانی توسط Nickelodeon شرط و دیگران. یک CBS کمپین شامل ضروری بهداشت عمومی پیام.

— والت دیزنی تلویزیون و شبکه ABC می خواهد با پیام برای پدر و مادر و خانواده در سراسر شرکت کانال ها و سیستم عامل.

— iHeartMedia, شبکه ای از ایستگاه های رادیویی کمک خواهد کرد دریافت کلمه در مورد ویروس-موضوعات مرتبط از جمله اجتماعی فاصله.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>