کاخ سفید تغییر رویکرد آماده جدید کروناویروس دستورالعمل

کاخ سفید آماده دستورالعمل جدید دوشنبه در coronavirus تست و بازگشایی کسب و کار آن را به عنوان به دنبال به دست آوردن جای پا خود پس از هفته نقد و بیراهه ایجاد شده در بخش های ریاست جمهوری sideshows. اما رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تمایلی برای صرفنظر کردن از انظار با on-off-on برنامه ریزی برای یک کنفرانس خبری به تصرف خود در سراسیمگی از عمل است.

به عنوان بخشی از تلاش های مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای انتشار اولویت های جدید برای ویروس تست از جمله افرادی است که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما در معرض خطر تنظیمات.

کاخ سفید رونمایی شد آنچه از آن به عنوان یک توصیف جامع از تلاش های خود را به اندازه کافی تست برای COVID-19 در دسترس بنابراین متحده می تواند نمونه حداقل 2.6 درصد از جمعیت خود را هر ماه.

عمل آمد که کاخ سفید تلاش می کند به تغییر رویکرد خود را پس از یک فرسايش در حمایت از رئیس جمهور. چه شده بود خود را بزرگترین دارایی در re-انتخابات — توانایی های خود را برای تسلط بر سرفصل با هرزگرد اجرای برنامه در جلسات روزانه — به طور فزاینده ای به عنوان یک مسئولیت. در همان زمان جدید حزب جمهوری خواه رای گیری نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از دولت توسط دولت آتن به معنای به سرعت گسترش ویروس.

روز بعد از او مجموعه ای خاموش طوفان توسط عموم غرق در افکار که دانشمندان باید کشف تزریق سمی مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک ویروس های بالقوه درمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با استفاده از کمی برای کار روزانه خود را نیروی جلسات که در آن او به زمان و دوباره درگیری با کارشناسان پزشکی و خبرنگاران. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران تا به حال شده است در تلاش برای حرکت رئیس جمهور بر روی بیشتر آشنا و به آنها امید و امن تر زمین: صحبت کردن اقتصاد در محکم تر کنترل تنظیمات.

اما چند ساعت پس از کاخ سفید پاک شبانه جلسه از آن رسمی برنامه آن را معکوس البته.

یک نقاش در ریستن انگلیس ایجاد یک نقاشی دیواری از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه. (متی کودکان/فردا نیوز)

“به روز رسانی: کاخ سفید اضافی تست ارشاد و دیگر اطلاعیه ها در مورد با خیال راحت باز امریکا دوباره. رئیس جمهور realDonaldTrump را کوتاه خواهد کرد این کشور در یک کنفرانس مطبوعاتی در این شب” در کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany توییتی.

McEnany حال گفت که به جای برگزاری یک جلسه تهمت خواهد بود در دیدار با خرده فروشی اجرائی. او گفت: جلسات برگزار شده بود در هفته بعد اما “آنها ممکن است یک نگاه جدید به آنها تمرکز جدید به آنها.”

“ما در حال ورود به یک مرحله به دنبال بازگشایی این کشور و با این که رئیس جمهور خواهد بود و تمرکز زیادی بر روی اقتصاد,” او گفت:.

‘تست طرح’ به صورت متحده

در میان برنامه ریزی شده اطلاعیه جدید “تست طرح” به صورت متحده است. این شامل تمرکز بر نظارت تست به عنوان به خوبی به عنوان “واکنش سریع” برنامه برای منزوی کردن کسانی که تست مثبت و شناسایی کسانی که با آنها در تماس. دولت قصد دارد تا بازار “آب گرفتگی” با آزمون برای سقوط زمانی که COVID-19 است که انتظار می رود به عود در کنار آنفولانزای فصلی.

بسیاری از دولت گذشته به تعهدات و اهداف در تست برآورده شده اند.

CDC همچنین کار کرده است در بیشتر دستورالعمل های دقیق در مورد بازگشایی مدارس, رستوران ها و دیگر موسسات است که می تواند منتشر شود که به محض دوشنبه. پیش نویس دستورالعمل های ارسال شده توسط CDC به واشنگتن شامل یک لیست طولانی از توصیه های سازمان به عنوان آنها شروع به بازگشایی مانند بسته شدن در اتاق استراحت در ادارات و مدارس فاصله میز حدود دو متر از هم جدا و رستوران ها با استفاده از بشقاب یکبار مصرف و منوها. پیش نویس راهنمایی های به دست آمده توسط آسوشیتدپرس از فدرال رسمی بود که مجاز به انتشار آن است.

برخی از ایالت ها شروع کرده اند به سهولت بسته شدن سفارشات و تهمت است که انتظار می رود به صرف چند روز آینده تاکید بر تلاشهای دولت خود برای کمک به کسب و کار و کارکنان. مشاوران رئيس جمهور گفت: امر برگزاری مکرر میزگردها با مدیران و صاحبان کسب و کار و بهره مند از تریلیون ها دلار در فدرال در حال حاضر کمک های تصویب شده توسط کنگره و شروع به طرح آنچه که او امیدوار است که در آینده بهبود بسته است.

نگرانی در میان جمهوری خواهان

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین در سمت چپ خانه سفید پیچیده یک ماه پیش و طرح های کشیده شده تا برای مدت محدود برنامه سفر ظرف چند هفته آینده دستیاران گفت. این امر می تواند نمادین نشان می دهد که ملت آغاز به بازگشایی شده است.

تغییر می آید در رابطه با آنچه که کاخ سفید می بیند به عنوان نشانه های دلگرم کننده در سراسر کشور با سرعت از عفونت های جدید در ایجاد ثبات و مرگ و میر رو به کاهش است.

هنوز هم کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که این ویروس را ادامه خواهد داد به امد و شد زیاد این کشور حداقل تا یک واکسن توسعه یافته است. و آنها می گویند خطر شدید موج دوم بالا است اگر جسمی فاصله اقدامات آرام سرعت بیش از حد و یا اگر تست و تماس با ردیابی طرح نیست, توسعه قبل از مردم به حالت عادی بازگشت رفتارها.

سازمان دیده بان | کارشناس رسانه می گوید: trump’s COVID-19 جلسات هیچ خبری ارزش:

فرانک Sesno مدیر جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده رسانه و روابط عمومی انتقاد رسانه ها برای گزارش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در COVID-19 جلسات که او بداند که هیچ خبری ارزش. 7:52

کاخ سفید در نظر گرفته شده است که آیا برای ادامه به برگزاری اخبار جلسات در یک فرم اصلاح شده بدون مغلوب ساختن پیشی جستن, تلاش برای بازگرداندن اعتماد به نفس در, دولت, پاسخ, پس, عمومی خواهد بود و راحت بیشتر از سرگیری فعالیت های عادی.

نگرانی در حال رشد در میان جمهوری خواهان و تهمت متحدان بیش از رئيس جمهور را به طور فزاینده ای نامنظم اداره coronavirus بحران است.

هر چند کاخ سفید و رئیس جمهور انتخاب مجدد تیم باید قاطعانه پیش بینی به بیرون اعتماد به نفس تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص استدلال کرده اند برای یک دوره اصلاح با هدف حفظ و نگه داشتن سنا از لغزش از حزب جمهوری خواه دست با توجه به چهار فعلی و سابق کمپین و مقامات دولت.

برای هفته ها و جمهوریخواهان شده اند نگران آن است که تهمت روزانه جلسات انجام شد او شدید سیاسی آسیب. هر چند تهمت گرامی تلویزیون, رتبه بندی متوسط رای گیری ضربت او در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر از بین رفته میان سراسیمگی از misstatements و حزبی دعوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>