دبیر مطبوعاتی کاخ سفید می گوید ایده که همه آمریکایی ها نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19 و ‘مزخرف’

Facebook اعلام کرده است اسامی 20 نفر خواهد شد که خدمت در آن به اصطلاح دادگاه عالی یک نهاد مستقل است که تصمیم گیری در محتوای اعتدال.

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ رفتن به عقب تا سال 2018 مورد بحث و بررسی یک طرح برای ایجاد این مستقل نظارت گروه است که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا محتوای حذف شده است, از Facebook می تواند به دادگاه تجدید نظر و در چهارشنبه Facebook منصوب اولین کسانی که به خدمت در آن است. در میان آنها هله تورنینگ-اشمیت نخست وزیر دانمارک, Alan Rusbridger سابق editor-in-chief of نگهبانو دو قانون اساتید که نام, NBC News, یادداشت شده شناور به عنوان نامزد واقعی دیوان عالی کشور: پاملا Karlan و مایکل مک کانل.

Facebook گفت: نظارت هیئت مدیره را “قضاوت مستقل بیش از برخی از سخت ترین و مهم محتوای تصمیم گیری” و رفتن به جلو آن را یک “به طور فزاینده نقش مهمی در تنظیم سابقه و جهت محتوای سیاست در Facebook.” این شرکت همچنین متعهد است که آن را پیاده سازی هیئت مدیره تصمیم گیری “مگر اینکه انجام این کار می تواند نقض قانون است.” هیئت مدیره که در نهایت تشکیل شده تا به 40 نفر نیز شنیدن تجدید نظر در Instagram محتوا.

همراه با اعلام چهار co-صندلی از نظارت هیئت مدیره گذراند op-ed در نیویورک تایمز روز شنبه که در آن آنها تاکید کرد استقلال خود را از Facebook و وعده داده شده برای تصمیم گیری خود را در “بدون توجه به اقتصادی و سیاسی و یا اعتباری منافع شرکت است.” با اشاره به آنها نخواهد بود قادر به شنیدن تمام درخواست های آنها به آنها گفت: تمرکز خود را در “شناسایی مواردی است که باید در دنیای واقعی تاثیر مهم برای گفتمان عمومی و بالا بردن سوال در مورد زمان Facebook سیاست.”

Facebook دیوان عالی کشور با توجه به آستانهرا شروع به چیدن موارد به شنیدن در تابستان. خواندن لیست کامل نام اینجا را. برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>