کاخ سفید حرکت به سمت ترویج ماسک صورت برای مبارزه با کروناویروس

(واشنگتن) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی جدید راهنمایی توصیه می شود که بسیاری از آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در تلاش برای کند کردن روند گسترش این کروناویروس جدید به عنوان رئیس جمهور در دفاع از خود و پاسخ به بحران است.

“به دلیل برخی از اطلاعات اخیر که این ویروس در واقع می توان حتی زمانی که مردم فقط صحبت به عنوان مخالف به سرفه و عطسه — بخشی بهتر از شجاعت است که زمانی که شما از زمانی که شما نمی توانید حفظ آن 6 پا فاصله به پوشیدن نوعی از پوشش صورت خود را,” بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی گفت “فاکس و دوستان”.

اما دکتر Anthony Fauci همچنین روشن ساخته است که هدف این است که نه به “دور از دسترس از ماسک های مورد نیاز برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که واقعی هستند و در حال حاضر خطر آلوده شدن از مردم است که آنها در حال مراقبت از.”

توصیه شد انتظار می رود به درخواست کسانی که در مناطقی زندگی می کنند ضربه سخت توسط جامعه انتقال این ویروس است که باعث COVID-19. یک فرد آشنا با کاخ سفید coronavirus نیروی کار بحث گفت: مقامات نشان می دهد که غير ماسک, تی شرت یا bandannas تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش بینی و دهان مردم بیرون بروید — مثلا در فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی. پزشکی-درجه ماسک به خصوص کوتاه-در-عرضه N95 ماسک می تواند برای کسانی که در برخورد مستقیم با بیمار است.

این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد پیشنهاد هدایت قبل از انتشار عمومی آن است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد آزمایش قرار گرفت دوباره برای coronavirus شنبه با استفاده از جدید سریع آزمون نشان داد حمایت از او چنین توصیه. کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تست بازگشت یک نتیجه منفی در 15 دقیقه و تهمت بود “سالم و بدون علائم است.”

دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده به خبرنگاران گفت که کاخ سفید نگران بود ماسک هدایت خواهد منجر به یک “احساس امنیت کاذب” برای آمریکایی ها. او گفت: داده های جدید نشان می دهد که دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل نمی شد که به دنبال به میزان لازم برای نگه داشتن ویروس های مربوط به مرگ و میر به حداقل برساند.

بحث بر سر ماسک صورت در آمد که در کاخ سفید در دفاع از آن دست زدن به این بیماری همه گیر به خصوص تلاش خود را به سرعت توزیع هواکش و تجهیزات حفاظتی مورد نیاز توسط متخصصان پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای به مجلس سنا رهبر حزب دموکرات چاک شومر از نیویورک در اعتراض به شومر انتقاد از دولت را پاسخ. “دولت فدرال صرفا یک پشتیبان برای دولت های ایالتی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “متاسفانه دولت خود را مورد نیاز به مراتب بیشتر از یک بازگشت به بالا از بسیاری از دیگران.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت ها باید انجام داده اند بیشتر به انبار تجهیزات پزشکی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که کاخ سفید بود با توجه به پرداخت های مستقیم به بیمارستان ها برای پوشش COVID-19 درمان هزینه های بیمه.

در حال ظهور ارشاد در ماسک به نظر می رسد محدود تر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیش نویس که پیشنهاد و توصیه به اعمال تقریبا همه آمریکایی ها با توجه به فدرال رسمی است که دیده می شود پیش نویس بود اما مجاز به بحث در مورد آن در تاریخ ثبت است.

مقامات انتظار می رود به منظور محدود کردن محدوده جغرافیایی به فقط آن دسته از مناطقی که این ویروس به سرعت در حال گسترش ، اعلام شد انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

تحت راهنمایی های قبلی تنها بیمار و یا کسانی که در معرض خطر عوارض ناشی از بیماری تنفسی شد توصیه به پوشیدن ماسک. پیشنهاد جدید رانده شد تحقیقات نشان می دهد که برخی از عفونت در حال گسترش توسط افرادی که به نظر می رسد سالم است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

روز شنبه, اریک Garcetti شهردار لس آنجلس خواست خود شهرستان را 4 میلیون نفر به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در مکان های عمومی. در روز پنج شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به دنبال کت و شلوار در شهرستان, کانون ویروس’ گسترش در آمریکا

در پاسخ به مطالعات اخیر CDC در روز چهارشنبه تغییر چگونه آن را تعریف خطر عفونت برای آمریکایی ها. این اصل می گوید: هر کسی ممکن است به عنوان یک حامل چه که فرد دارای علائم یا نه.

گسترش ویروس عمدتا از طریق قطرات از سرفه یا عطسه هر چند کارشناسان استرس که جوانه ها هنوز به طور کامل درک نشده است.

مقامات ایالات متحده شده اند گفتن مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است نگه دارید و حداقل 6 فوت (2 متر) به دور از دیگران زمانی که آنها بیرون بروید. سایر مشاوره شامل شستن مکرر دست ها و دست زدن به صورت خود را.

اما تا به حال مقامات فدرال را متوقف کرده اند و از مردم به پوشش چهره خود را در.

دانشمندان نمی توانند حکومت است که افراد آلوده گاهی اوقات بازدم COVID-19 ویروس ذرات به جای فقط در هنگام سرفه یا عطسه اما کافی نیست و شواهد نشان می دهد در صورتی که می تواند باعث عفونت با توجه به یک کمیته تشکیل شده توسط آکادمی ملی علوم و مهندسی و پزشکی به توصیه کاخ سفید است.

ویژه داستان
ایتالیا به نظر می رسد مسطح منحنی. چه کشور آیا درست است ؟
آخرین آمار و ارقام امیدوار کننده هستند. می تواند کشورهای دیگر یادگیری از ایتالیا ؟

سوال این است که با اینکه جدید کروناویروس گسترش عمدتا با قطرات که نمی معطل برای مدت طولانی در هوا و یا همچنین با tinier aerosolized ذرات. برخی روش های پزشکی مانند قرار دادن لوله تنفس می تواند به ایجاد این ذرات کوچک است که به همین دلیل مراقبت های بهداشتی کارگران پوشیدن نزدیک-اتصالات N95 ماسک در چنین مراقبت.

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه تصریح کرد: مشاوره آن است که عموم مردم نیازی به پوشیدن ماسک مگر اینکه یک فرد بیمار است. پس از همه گیری آغاز شد و در چین است که گفت: ماسک ها برای بیمار و مردم برای مراقبت از آنها. که اپیدمی رئیس دکتر مایک رایان با اشاره به خطرات ناشی از نادرست نصب شده ماسک و یا از کسی نادرست قرار دادن آن و یا مصرف آن را خاموش.

___

Stobbe گزارش از نیویورک است. AP پزشکی نویسنده Lauran Neergaard کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>