خلاف کاران ایالات متحده هشدار می دهد در حال اجرا خارج از زمان به تقویت پاسخ به COVID-19 همه گیر

یک افشاگر اطلاعاتی که می گوید او برداشته شد و از دولت پست برای بالا بردن coronavirus نگرانی در مورد آمادگی گفت: کنگره شنوایی در روز پنج شنبه که ایالات متحده می تواند به صورت “تاریکترین زمستان” از زمان های اخیر را بهبود آن پاسخ به همه گیر.

ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر او در توییتر whistleblower ریک روشن شهادت را به مجلس نمایندگان ایالات متحده پانل در مورد این کشور آمادگی برای وقوع.

روشن بود حذف شده ماه گذشته به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا است که مسئول برای توسعه مواد مخدر به مبارزه با کروناویروس.

“آنچه ما انجام می دهیم باید با دقت انجام شود با راهنمایی از بهترین های علمی ذهن. ما پنجره ای از فرصت ها بسته است. اگر ما موفق به بهبود پاسخ ما در حال حاضر بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد بدتر و طولانی مدت بود,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که فشار برای اقتصاد ایالات متحده آمریکا برای بازگشایی به سرعت اخراج درخشان به عنوان یک “ناراضی کارمند” در توییتر در روز پنج شنبه صبح قبل از این جلسه آغاز شده است.

در اوایل این هفته پیشرو در ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci هشدار داد یک کمیته مجلس سنا که یک زودرس بلند کردن اجسام از مستندات می تواند منجر به اضافه شیوع مرگبار coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود Fauci از شهادت قبل از دموکراتیک-کنترل خانه.

در یک whistleblower شکایت با یک دولت ناظر در هفته گذشته روشن گفت که او هشدار داد در مورد این ویروس در ماه ژانویه و در دیدار با خصومت از رهبران وزارت بهداشت و خدمات انسانی که نظارت بردا.

روشن بود که reassigned به یک دولت جدید شغلی در ماه گذشته گفت که او سرنگون شد از بردا چرا که او در برابر تلاش ها برای فشار داروهای هیدروکسی کلروکین و مربوط به کلروکين به عنوان پتانسیل درمان برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

جمهوری خواه در کنگره گرگ والدن از اورگان می پرسد یک سوال در طول جلسه. (گرگ نش/استخر از طریق آسوشیتد پرس)

روشن گفت: در بیانیه ماه گذشته که دولت ایالات متحده به ترویج این دارو به عنوان یک “نوش دارو” حتی اگر آنها “به وضوح عدم شایستگی علمی.”

HHS سخنگوی Caitlin Oakley مورد اختلاف است روشن و حساب و گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه منتقل شد به یک کار که در آن او سپرده بود به صرف حدود $1 میلیارد دلار برای توسعه تست تشخیصی.

“ما عمیقا متاسفیم که او نشان داده است تا کار به نمایندگی از مردم آمریکا منجر شود و در این مهم تلاش” او گفت:.

خانه فرعی نیز در جلسه روز پنج شنبه از مایک بون مالک مشترک از اعتبار Ameritech بزرگترین متحده فولاد ماسک تولید کننده.

بون هشدار داد در ماه ژانویه که ایالات متحده خواهد اجرا پزشکی-درجه ماسک صورت اگر آن را تا سطح شیب دار تولید با توجه به ایمیل های موجود در, روشن, را خلاف کاران شکایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>