در حالی که سنگاپور سیاهی آن COVID-19 موفقیت کارگران مهاجر صورت بزرگترین خطر

سنگاپور در حال دلخواهی رکورد در دست زدن به شیوع کروناویروس. بر اساس آخرین آمار این کشور تا به حال تنها 21 مرگ و میر و یا چهار نفر در هر میلیون نفر از جمعیت در مقایسه با 137 در هر میلیون نفر در کشور کانادا 251 در ایالات متحده 482 در انگلستان و 511 در ایتالیا.

در واقع سنگاپور آموخته درس از شیوع سارس در سال 2003 زمانی که 33 بيمار مرگ وجود دارد.

در این زمان دولت آماده بود با استادانه درست شده تست و تماس با ردیابی رژیم که تقریبا snuffed این COVID-19 شیوع بیماری در مرحله اولیه است.

مورد اول در سنگاپور یک زن مغازه دار که تا به حال مورد استقبال گروه زیادی از گردشگران چینی در اواسط ژانویه. وزارت بهداشت و درمان تماس با ردیاب به سرعت تعقیب کردن تقریبا همه او مواجه می شوند و دستور داد آنها را به خود قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

“یکی از چیزهایی که در مورد سنگاپور بسیار کوچک بودن آن است که به طور کامل سیمی کردن آن است که همه متصل شده از طریق این سیستم گفت:” لئو یی گناه, مدیر اجرایی سنگاپور مرکز ملی بیماری های عفونی. “بنابراین آن را می دهد و این مزیت از نظر تماس با ردیابی.”

اما COVID-19 موج راه افشای یک جامعه گسل. در چین آن را یک دولت استبدادی است که تحت پوشش تا به شدت از شیوع بیماری است. در کانادا این یک غفلت طولانی مدت مراقبت از سیستم است.

در سنگاپور, گسل های خط شده است و آن مهمان کارگر سیستم.

تکیه بر کارگران مهاجر

با توجه به سنگاپور وزارت نیروی انسانی 1.4 میلیون نفر از این کشور به 5.8 میلیون نفر در حال کارگران مهاجر عمدتا از بنگلادش و هند است.

تعداد زیادی از آنها در ساخت و ساز و سایر صنایع سنگین مانند کشتی سازی و گاهی اوقات پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان معادل 20 دلار کانادا در روز است. این کارگران زنده در شرکت خوابگاه اغلب 10 تا 20 در هر اتاق در شرایط غیر بهداشتی.

سازمان دیده بان | نگاهی به سنگاپور تلاش برای اهلی COVID-19

سنگاپور موجود در آن شیوع کروناویروس از طریق تهاجمی ردیابی تست و خفقان را در اقتصاد خود را, اما آن را در معرض برخی از حقایق زشت در مورد درمان آن از کارگران مهاجر در این فرآیند است. 6:18

بیشتر کار تقریبا به عنوان قراردادی کارگران به پرداخت بدهی آنها وارده به سنگاپور و تمایلی به انجام هر کاری که ممکن است به خطر اندازد اقامت خود را.

“اگر یک مهاجر کارگر بیمار است او را به می گویند که او بیمار او را به خاطر ترس از آنچه اتفاق می افتد اگر او طول می کشد مرخصی استعلاجی” گفت: سنگاپور روزنامه نگار کریستن هان که به تازگی نوشت: یک مقاله برای مجله سیاست خارجی تحت عنوان “سنگاپور در تلاش است برای فراموش کردن کارگران مهاجر از مردم هستند.”

“کارفرمای خود ممکن است ناراضی [کارگر] ممکن است جریمه برای گرفتن مرخصی استعلاجی او ممکن است خود اجازه کار لغو و سپس عودت.”

سنگاپور رکورد خوب در COVID-19 مخدوش شد که رمان coronavirus وارد مهاجر کارگر جمعیت و گسترش یافته است. در اوایل ماه آوریل دولت و همه شرکت خوابگاه را قفل شده و اقتصاد زمین را متوقف کند.

کارگران مهاجر دعا در داخل خود خوابگاه در طول ماه رمضان. (ادگار سو/فردا نیوز)

در طول ماه های فوریه و مارس تعداد موارد جدید به بیش از 100 در هر روز است. اما در آوریل 20, آن به اوج خود رسید و در 1,426.

با توجه به وزارت بهداشت در مارس 6, عفونت در خوابگاه های ساخته شده تا 88 درصد از موارد در سراسر کشور.

دانشمند علوم سیاسی Ja ایان چونگ در دانشگاه ملی سنگاپور گفت: نژاد پرستی شده است یک عامل کمک.

“عفونت در مهاجر کارگر خوابگاه من فکر می کنم که کشف بسیاری از nastiness و رک و پوست کنده … نژاد پرستی شده اند که نهفته در سنگاپور جامعه برای مدت زمان طولانی” چونگ گفت.

“مردم [در حال] گفت:” این کارگران مهاجر آنها کثیف با فرهنگ و … شما می دانید که آنها باید آن را خوب در اینجا در سنگاپور چرا آنها خواستار بیشتر ؟ آنها سزاوار بسیاری خود را.'”

“ما خواهد شد مراقبت از شما

او ممکن است بعد آدرس نخست وزیر Lee Hsien Loong به نظر می رسید به خم شدن به عقب برای بیان قدردانی خود را و نگرانی برای کارگران مهاجر و گفت: “اجازه بدهید تاکید دوباره: ما خواهد شد مراقبت از شما فقط می خواهم ما برای مراقبت از سنگاپور.”

اما این است که نه کاملا در این مورد. در واقع امکانات ویژه ای ساخته شده اند برای درمان آلوده کارگران مهاجر در خارج از سنگاپور بیمارستان.

ترین بخش های مراقبت از اداره از طریق روبات ها که آوردن غذا و دارو به بيماران bedsides. دکتر بازديد انجام شده از طریق روبات های دیگر برای به حداقل رساندن تماس با انسان.

یک کارگر مهاجر زندگی در یک کارخانه-خوابگاه تبدیل صحبت می کند در تلفن. (ادگار سو/فردا نیوز)

حتی وجود دارد یک ربات سگ منجر به قرنطینه کارگران از یک مکان به مکان دیگر.

این اقدامات به نظر می رسد که کاهش موج دوم از عفونت. احتمالا به این دلیل که کارگران جوان و سالم میزان مرگ و میر در کشور سنگاپور است که هنوز هم بسیار کم است.

تماس با ردیابی نرم افزار

در مارس 21, دولت شروع به تشویق شهروندان برای دانلود جدید تماس با ردیابی برنامه به نام TraceTogether به تلفن های خود را.

این برنامه را نگه می دارد ورود این گوشی از هر دستگاه دیگر که به اشتراک گذاشته شده تماس نزدیک با صاحب بیش از یک دوره 14 روزه — اطلاعات است که تبدیل خواهد شد به مقامات بهداشتی اگر حامل آن تلفن آلوده شد.

تا کنون این برنامه شده است یک موفقیت بزرگ است.

“ما یاد گرفته ایم که تعداد بسیار کمی از سنگاپور حدود 1.1 میلیون دلار آن را دریافت” گفت: هان که “کاملا به دور از سه میلیون به علاوه که آنها در واقع نیاز به قبل از آن موثر می شود در تماس با ردیابی.”

وزیر بهداشت گن Kim Yong. مرکز سمت چپ بازديد تماس با ردیابی عملیات در Mandai تپه Camp, Singapore. این کشور به نیروهای مسلح کمک در تماس با ردیابی کردند. (سنگاپور وزارت دفاع)

بسیاری از ساکنان سنگاپور نگران پیامدهای حریم خصوصی از برنامه. بر خلاف برنامه های مشابه در استرالیا, محل جمع آوری اطلاعات است و نه محدود به استفاده از توسط مقامات بهداشتی. آن را می توان مشترک با پلیس و ارتش که می تواند پیدا کردن دیگر برای استفاده از آن است.

در حال حاضر به دلیل عفونت رای در میان کارگران مهاجر است که هنوز هم بالا دولت سنگاپور است که ظاهرا با توجه به قانون نیاز به همه ساکنان به دانلود این برنامه و شرکت در برنامه است.

اما روشن نیست چه تعداد از کارگران مهاجر حتی گوشی های لازم را به برنامه کار می کنند.

به عنوان بسیاری از کشورهای در حال یادگیری ممکن است محدود به تکنولوژی به عنوان یک راه حل به شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>