در حالی که اکثر موزه ها بسته باقی می ماند, 3, کانزاس, شهرستان پنگوئن لذت بردم بعد از تجربه بزرگ آثار هنری

یکs اجتماعی فاصله احتیاطی کشیدن در بسیاری از آمریکایی ها در حال درد به خارج از خانه دریافت کنید و کشف شگفتی جهان است. در اوایل این ماه یکی به طور موقت بسته فرهنگی موسسه دریافت بازدید کنندگان از باغ وحش کانزاس سیتی: سه نفر از پنگوئن های هومبولت.

در مه 6, سه پنگوئن قدم از طریق سالن از این Nelson-Atkins Museum of Art واقع در Kansas City, Mo. مشاهده آثار امپرسیونیست و باروک کارشناسی ارشد.

جولین Zugazagoitia مدیر و مدیر عامل موزه زمان می گوید که او تا به حال انتظار می رود که آنها خواهد شد بیشتر علاقه مند به آثار کلود مونه چرا که آنها “آرامش” و شبیه آب است. اما waddling بازدید کنندگان به نظر می رسید بیشتر درگیر با سبک باروک آثار از جمله کسانی که توسط Caravaggio, Zugazagoitia می گوید.

“من نمی دانم آنچه را که آنها احساس می کنید آنچه در آن می گوید: در ذهن خود” Zugazagoitia می گوید. “آنها را متوقف و نگاه و تعجب می کنم.”

موزه و باغ وحش حال بررسی گالری قبل از حیوانات مراجعه به مطمئن شوید که آن را امن برای هر دو حیوانات و آثار Zugazagoitia می گوید. او اعتراف کرد که او کمی نگران در مورد سفر خود را هموار اما او خوشحال بود که این سفر به نظر می رسد به ارمغان آورد یک لبخند به برخی از طی یک زمان دشوار است.

“این واقعا ما به ارمغان آورد و شادی و من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد جامعه هم زمانی که عشق از حیوانات و همدلی ما احساس می کنیم آنها را نیز تقویت عشق است که ما احساس می کنیم برای هنر” Zugazagoitia می گوید.

اگر چه این موزه هنوز اعلام کرد بازگشایی, تاریخ Zugazagoitia می گوید آن کار کرده است برای حفظ جامعه خود را درگیر خود از جمله مهاجرت آن جشنواره جشن آنلاین. کانزاس سیتی باغ وحش بازگشایی در روز شنبه.

سازمان دیده بان ویدیو از سفر هنری بالاتر است.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>