که در آن بعدی برای فرمول 1 ؟ Australian Grand Prix لغو بحرین در شک بیش از Coronavirus نگرانی

استرالیا (AP) — پرده-بیدار کننده لغو شده است. دوم و سوم حوادث در شک و چهارم در حال حاضر به تعویق افتاده است.

فرمول یک سری بزرگ “سیرک” به عنوان شش بار قهرمان جهان لوئیس همیلتون تماس آن را واقعا نمی باید یک خط شروع و پس از این فصل باز, Australian Grand Prix لغو شد جمعه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

که در آن بعدی ؟ برخی پیشنهاد کرده اند که فصل نمی خواهد در جریان است تا ماه ژوئن در آذربایجان جایزه بزرگ باکو.

وجود دارد پنج GPs در تقویم بین در حال حاضر و پس از آن از جمله اسپانیا و موناکو.

دولت در حال حاضر ممنوع طرفداران از حضور در هفته آینده بحرین جایزه بزرگ. اگر آن پیش می رود وجود دارد خواهد بود در خالی مدار. ویتنام بود که با توجه به میزبان اولین آن F1 جایزه بزرگ در خیابان مدار در هانوی در مارس 5. چینی GP در ابتدا برنامه ریزی شده برای ماه آوریل در ماه گذشته به طور نامحدود به تعویق افتاد.

سفر ممنوعیت و یا محدودیت در میان رشد تلفات از COVID-19 بیماری در حال ساخت پیش بینی دشوار است.

“هر کسی می خواهد پاسخ — شما نمی توانید به زور جواب دادن به چیزی است که ما لازم نیست که پاسخ به” فرمول یک رئیس تعقیب کری روز جمعه گفت. “ما در حال رسیدن به هر متخصص ما می توانیم در سراسر جهان — ما یک ورزش جهانی. ما در حال برخورد با یک کشور …. ما در حال برخورد با یک آرایه از پیچیدگی است.

“من فکر نمی کنم در این نقطه آن را مولد به hypotheticals.”

کری در ویتنام در اوایل این هفته و نتیجه مذاکرات با مقامات محلی نامشخص است. کری وارد در استرالیا فقط در زمان بحران جلسات مربوط به استرالیا, سازمان بین المللی حاکم بر بدن برای موتور ورزشی و اصول نه F1 تیم است.

دیگر تیم مک لارن در حال حاضر خارج شود چرا که یک عضو تیم آزمایش مثبت برای coronavirus و 14 نفر دیگر قرار داده شد در قرنطینه در ملبورن هتل برای 14 روز. با چنین تیم تخلیه آن را بعید است مک لارن می تواند مسابقه در بحرین به هر حال.

“در این نقطه تمرکز ما این است که در برخورد با مسائل این آخر هفته. من فقط در آمد از ویتنام بنابراین ما در بحث و گفتگو با همکاران در آینده نژادها” کری روز جمعه گفت. “در روزهای آینده به وضوح ما خواهد بود پرداختن به حوادث هنوز به آمده است. این یک وضعیت دشوار برای پیش بینی. تلاش برای نگاه کردن و کسانی که انواع پیش بینی زمانی که آن را در حال تغییر این سریع و چالش برانگیز است.”

این اولین عمده ورزش به تعلیق رقابت — NBA, NHL و پیشرو گلف و تنیس تورهای باید همه انجام می شود که در حال حاضر فوتبال در حال بازی در خالی استادیوم ها در برخی از کشورها.

اما ماهیت جهانی F1 با 22 مسابقات برنامه ریزی شده از مارس تا نوامبر و گسترش از استرالیا به آسیا به خاورمیانه و اروپا به آمریکا ترکیبات درجه دشواری در گرفتن حق زمان.

“ما یک ورزش سفر در سراسر جهان است که واقعا شروع به حرکت همه چیز در اینجا در آخر هفته گذشته” کری گفت: دفاع از این تصمیم را به 10 F1 تیم ها و صدها نفر از کارکنان به استرالیا در حالی که coronavirus پخش شد. “وجود سرب-زمان به چه کار می کنیم.”

تصمیم به لغو استرالیا مسابقه تنها گزینه با سلامت و ایمنی وضعیت تغییر به سرعت در حال.

“بدیهی است در حقیقت به نظر می رسد متفاوت است.” “اما زمانی که همه چیز در حال تغییر به عنوان به سرعت به عنوان آنها با ما برخورد با آن را در زمان واقعی … در یک کار بسیار دشوار و زمان به چالش کشیدن. من فکر می کنم ما همه موافقت کردند ما تصمیم درست.

استرالیا سازمان گفت: این امر می تواند خوب به مرحله مسابقه بعد از آن در سال, اما این بعید است که با توجه به فاصله و شلوغ تقویم بعدها در سال 2020 است.

شده اند وجود دارد بیش از 128,000 موارد و 4,700 مرگ و میر در سطح جهان از شیوع کروناویروس در چین آغاز شده و در اواخر سال گذشته.

اکثر مردم به سرعت بهبود می یابند از این ویروس پس از تجربه تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته.

مک لارن در حال خروج کارکنان در استرالیا به ماندن با 15 اعضای تیم در قرنطینه. کسانی که نمی تست مثبت بودند بسته بندی کردن قبل از رفتن به بریتانیا اما محروم شدند و از رفتن به تیم ستاد در وکینگ برای دو هفته.

فراری مستقر در شمال ایتالیا که در آن وجود دارد coronavirus نقاط داغ. برخی از دولت ها تحمیل کرده اند ممنوعیت مسافران از, ایتالیا, ایجاد دیگر مسائل بالقوه برای F1.

“در بسیاری از جهات این است که یک وضعیت بی سابقه ای قطعا من هرگز زندگی می کردند از طریق چیزی شبیه به این” کری گفت: تأمل در این روند که منجر به لغو در استرالیا. “این قدر غیر قابل پیش بینی این سیالیت از این. در این نوع از وضعیت این مهم را به عنوان مقدار ورودی به عنوان شما می توانید.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

“همه آمد به همان محل (و) تصمیم گیری ساخته شده است که مناسب برای ورزش ما و به مکان داشتن رویدادهای ما.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>