زمانی که اقتصاد فرو می ریزد بحث ارزان است—فقط نگاه کن چه چیزی منجر به رکود بزرگ

یکs ایالات متحده در برابر رکود اقتصادی رانده شده توسط بدترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ دهه 1930 آن را به مقایسه بین چگونه رئیس جمهور و دولت فدرال موفق است که گذشته بحران اقتصادی رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، در حالی که پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت رهبر بیشتر در ارتباط با رکود بزرگ نبود او تنها در کاخ سفید در آن دوره—و افسردگی است که به عنوان یک درس در چه نه به عنوان آن است که در آنچه به انجام.

تقریبا یک دهه قبل از بازار سهام سقوط 1929 یک رکود اقتصادی از ژانویه 1920 به جولای سال 1921 مطرح شده یک چالش بزرگ برای رئیس جمهور وارن G. Harding که وارد کاخ سفید در آوریل سال 1921. به عنوان قیمت ها سقوط کرد—به خصوص در تولید کشاورزی است که سقوط 50 درصد به عنوان حیات پس از جنگ اروپایی کشاورزی آب گرفتگی بازار—نرخ بیکاری دو برابر به عنوان سربازان بازگشته از اروپا در پایان جنگ جهانی اول به دنبال شغل است. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و نزدیک به 50 درصد است. هاردینگ تا به حال هیچ ایده چه باید بکنید. او گفت که او آرزو بود یک کتاب وجود دارد که می تواند به او توصیه در اقتصاد اما حتی اگر وجود دارد یکی هاردینگ اذعان کرد او نمی خواهد بود قادر به درک آن است. هاردینگ از رو خوش شانس و رکود اقتصادی righted خود را بدون مداخله خود را. بود مغلوب ساختن پیشی جستن به امید یک نتیجه مشابه زمانی که او در ماه فوریه گفت که coronavirus خواهد ناپدید می شوند مانند یک معجزه ؟

هربرت هوور که برنده انتخابات از سال 1928 بود و شهرت به عنوان یک درخشان استخراج مهندس و تاجر بسیار موفق نیز تلاش برای پاسخ به سقوط بازار سهام در سال 1929 و فروپاشی اقتصادی ابتدا در سال 1930. این مشکل برای هاردینگ هوور و جمهوری خواهان که کنترل کنگره را در سال 1920 بود که ایمان راسخ دارم در بازار آزاد سرمایه داری. متقاعد شده است که بازار به طور خودکار به نوبه خود به عنوان آنها در سال 1921 هوور بارها و بارها کشور را به این باور است که رفاه و مناسب در اطراف گوشه. با شرایط بدتر از همیشه بیکاری و رسیدن به 25 درصد از نیروی کار در سال 1932 هوور از دست ریاست جمهوری در یک زمین لغزش به نیویورک فرماندار Franklin D. Roosevelt.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

با مشتاق احساس برای ویرانی ملی خلق و خوی روزولت گفت: “ما باید “پیامبران از یک نظم جدید” اعلام کرد این کشور “نیازمند اقدام و عمل در حال حاضر” و وعده داده شده یک معامله جدید است. روزولت تا به حال هیچ گلوله جادویی برای تولید سریع اقتصادی احیای اما او را شکست و زمین جدید را با 15 قطعه عمده ای از قوانین در صد روز اول خود را در مدت. آن ها رو به کشور و راه اندازی جاده های طولانی برای بهبود. هر چند آن را بسیج برای جنگ جهانی دوم به ماشه تعیین کننده اقتصادی ترقی روزولت رهبری پرورش تجدید امیدواریم با گسترش فرصت های شغلی ارائه شده از طریق عامه پروژه از جمله سد سازی و کنترل سیل که حفاظت محیط زیست و همچنین به عنوان پروژه برای هنرمندان و نویسندگان است. به عنوان مهم دولت او انسانی امریکا صنعتی اقتصاد با امنیت اجتماعی به عایق سالمندان از مشکلات بیمه بیکاری و حداقل دستمزد و حداکثر سه ساعت است که به کارگران بی سابقه حمایت از نوسانات بازار. در قدرت این است که موفقیت و رهبری او در جنگ جهانی دوم او به دست آورد یک رکورد چهار انتخابات ریاست جمهوری.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ دانشجویی از تاریخ می گوید که او ریاست آن بر بهترین اقتصاد تا کنون در ایالات متحده انجام شده و بیشتر خود را در اول سال و نیم در دفتر از هر مستاجر قبلی از کاخ سفید است. ذهن هرگز که coronavirus موجب یک رکود ناگهانی با بیش از 1.4 میلیون آمریکایی آلوده و بیش از 89,000 مرگ و میر. در آغاز انتخاب مجدد کمپین است که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به توضیح دور نزدیک به 15 درصد بیکاری بدترین از سال 1933 او پیش بینی سه ماهه سوم تجدید حیات و سه ماهه چهارم توسعه است که حمل بیش به سال آینده.

قطعا هیچ کس نمی تواند مقصر همه گیر خود در مغلوب ساختن پیشی جستن اما او نظارت کند و کوته پاسخ به عفونت ویروس. واشنگتن پست به استناد بیش از 18,000 مشکوک اظهارات او ساخته شده است که از جمله متعدد آشکار نهفته است. اعتبار خود را مشکل بازی های برگزار شده است بخش قابل توجهی در ساخت او اولین رئیس جمهور پس از رای گیری آغاز شد و در دهه 1930 به رفتن را از طریق تقریبا چهار سال بدون دستیابی به 50% عمومی تصویب—شواهدی وجود دارد که بسیاری از مردم نمی تواند مربع خود را در شعارهای ادعایی موفقیت و عزت تبریک با واقعیت.

تردیدی نیست اما این که کشور با آن مواجه است یک بحران ملی خواستار تخیلی پاسخ خواهم FDR با ارائه جدید خود را معامله. ما نمی توانیم به سادگی صحبت کردن با ما راه برون رفت از این چالش با سفارش شهرها و ایالات متحده برای بازگشایی عمومی کسب و کار بدون افزایش مرگ و میر. این شرجی و پاسخ به مشکلات اقتصادی از سال 1920 نشان می دهد چقدر ارزان بحث است که در این نوع از وضعیت: ترک های عظیم ملی مشکلات به کار خود جدی و بدون مداخله فدرال تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده.

از سوی دیگر هنگامی که روزولت خطاب به فروپاشی اقتصادی او جلب کرد در بهترین ذهن در دانشگاه های کشور به او کمک کند. تجربه خود را به عنوان فرماندار نیویورک از سال 1929 تا 1932 که در آن او در حال حاضر کشیده شده بر روی متفکر مردان و زنان برای کمک به مقابله با این دولت مشکلات اقتصادی یک مزیت ارزشمند در تدوین سیاست های عمومی. علاوه بر این از فلج فلج اطفال به او معنادار روانی استفاده در بسیج حمایت عمومی برای معامله به درک که او تا به حال بهبود از اعماق بیماری خود را تشویق این باور است که او می تواند ملت را برای بهبود یافتن از بدترین سقوط اقتصادی در تاریخ خود. او می تواند به عبارت دیگر, را امریکا بزرگ دوباره.

امروز آمریکایی ها یک بار دیگر مواجه با عواقب ناشی از عدم عمل می کنند و یک باور اشتباه است که یک راه حل معجزه در راه است. گذشته در حال حاضر نشان داده است که وجود دارد یک راه بهتر رو به جلو اما به عنوان coronavirus بحران همچنان آن را تنها به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که FDR است نه تاریخ تهمت برنامه را تکرار کنید.

رابرت Dallek نویسنده ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ از تئودور روزولت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسترس مارس 26 از هارپر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>