“هنگامی که او می شود اطلاعات جدید او را دوست دارد به صحبت هایی که از طریق Out Loud,’ دکتر Birx می گوید از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به نور ماوراء بنفش ضد عفونی کننده به عنوان COVID-19 درمان

During مصاحبه مجموعه به هوا شنبه شب در رادیو فردا برنامه Watters جهاندکتر دبورا Birx خطاب به بحث دیدگاه های ساخته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک مارس 23 کنفرانس مطبوعاتی. طول پايه بلند كن بادي تهمت به نظر می رسد نشان می دهد که “اشعه ماوراء بنفش” نور و خوردن مواد ضد عفونی کننده می تواند در خدمت به عنوان درمان برای رمان coronavirus.

“زمانی که او می شود اطلاعات جدید او را دوست دارد به صحبت هایی که از طریق صدای بلند و واقعا که گفت و گو و این چیزی است که dialogue او بود. من فکر می کنم او فقط دیدم اطلاعات در زمان بلافاصله قبل از کنفرانس مطبوعاتی و او هنوز هضم این اطلاعات” دکتر Birx گفت: میزبان جسی Watters در طول یک پیش نمایش از این مصاحبه نشان داده شده توسط فاکس’ رئیس کاخ سفید خبرنگار جان رابرتز در روز جمعه.

Watters نیز اشاره دکتر Birx نظرات هنگامی که صحبت کردن در فاکس نیوز در برنامه ای پنج در روز جمعه. “من با دکتر Birx در آخر هفته نشان می دهد و در واقع من از او پرسیدم” شما وجود دارد دکتر Birx آیا شما فکر می کنم که رئیس جمهور می گویند هر چیزی خطرناک است؟'” Watters گفت. “او گفت: نه او گفت که او احتمالا به عنوان او می کند فکر کردن با صدای بلند و تلاش به آمده تا با یک ایده خوب است. و فقط صحبت کردن به فرد در DHS” او ادامه داد.

کاخ سفید بلافاصله ارائه پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد دکتر Birx اظهارات.

در طول یک مارس 23 کنفرانس مطبوعاتی لایحه Bryan یک معاون در وزارت امنیت داخلی (DHS) به اشتراک گذاشته شده است که دولت ایالات متحده در مطالعه پیدا کرده بود که این ویروس می تواند کشته شود با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و گرما و رطوبت. او پیشنهاد آمریکایی ها در نظر بگیرید “افزایش دما و رطوبت به صورت بالقوه آلوده فضاهای داخلی” به عنوان یک راه برای مبارزه با ویروس. برایان همچنین صحبت در مورد ضد عفونی کننده و گفت: این مطالعه نشان داد سفید کننده می تواند کشتن ویروس زندگی در بزاق در عرض پنج دقیقه “فقط پاشش آن در و اجازه دادن به آن.”

اما نتايج اين مطالعه نشده است بررسی همکار و یا منتشر شده در یک مجله علمی, ABC اخبار گزارش. یک سخنگوی وزارت امنیت داخلی گفت: ABC اخبار آنها در حال آماده سازی برای مطالعه به انجام این فرآیند.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

پس Bryan اعلام رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “پس از من پرسید لایحه یک سوال است که احتمالا برخی از شما در حال فکر… فرض ما آمار بدن با فوق العاده — آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور ؟ و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود, اما شما در حال رفتن به آن را تست کنید. و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد. آن را برای تلفن های موبایل جالب است.”

“و پس از آن من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

یک بزرگنمایی در کلیپ دکتر Birx واکنش به این نظرات ویروسی رفت و در روز جمعه.

خوردن سفید کننده و یا ضد عفونی کننده خطرناک است و کارشناسان به شدت نسبت به آن هشدار میدهند. ضد عفونی کننده های مرتبط با مسمومیت افزایش یافته است پس از coronavirus بحران آغاز شد که آمریکایی ها سعی کرده اند برای ضد عفونی سطوح تر و حتی گاهی اوقات مواد غذایی خود را (که خطرناک و غیر ضروری است.)

ویژه داستان
این جزیره شد Coronavirus هشدار به جهان
هوکایدو ژاپن, قفل کردن اولیه و موجود شیوع بیماری. زمانی که فرماندار برداشته محدودیت های موج دوم آمار حتی سخت تر

رئیس جمهور دیدگاه به طور گسترده ای مورد انتقاد است. Reckitt Benckiser است که شرکت توزیع Lysol, با انتشار بیانیه ای هشدار در برابر مصرف از محصولات خود را.

بیشتر بخوانید: آمریکایی ها در حال انباشت تمیز کردن محصولات با توجه به COVID-19 ترس. آیا آنها در واقع جلوگیری از Coronavirus?

زمانی که خواسته مورد نظر او یک روز بعد رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت که او “پرسیدن یک سوال sarcastically.” اما پیش از آن روز کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany حال گفت: رسانه ها در زمان نظرات خود را خارج از چهار چوب. “رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در جلسه روز گذشته,” او گفت: با توجه به سیاست. “ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از متن و اجرا با منفی میدانم.”

کاخ سفید نیز در آن تجدید نظر متن مارس 23 جلسه با توجه به نظرات دکتر Birx ساخته شده در اعتبار از نور خورشید به عنوان یک درمان برای ویروس با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. رئیس جمهور پرسید: دکتر Birx در طول جلسه “آیا شما تا کنون شنیده ام که ؟ گرما و نور نسبت به برخی از ویروس ها بله اما نسبت به این ویروس؟”

“نه به عنوان یک درمان” او پاسخ داد در حالی که با توجه به شرایط می تواند کمک به بدن در پاسخ به تب. اصلی متن برخاستیم و به نقل از او به جای آن عنوان کرد و گفت: “این یک درمان است.”

روز جمعه Axios گزارش داد که رئیس جمهور قصد دارد به کاهش روزانه خود را coronavirus جلسات مطبوعاتی به دلیل نگرانی بیش از قرار گرفتن در معرض که اختلاف بیش مارس 23 نظرات ممکن است کمک به. در طول روز جمعه جلسه رئیس جمهور صحبت می کرد برای تحت نیم ساعت و در زمان نه سوال.

از صبح روز شنبه, مارس 25 ایالات متحده حداقل 905,364 موارد تایید شده از ویروس و حداقل 51,949 تایید مرگ, با توجه به یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>