آنچه شما نیاز به دانستن در مورد سوپر شنبه

سه شنبه تنها بزرگترین رای گیری بعد از ایالات متحده در سال 2020 انتخابات خارج از رای واقعی برای رئیس جمهور در Nov. 3.

دموکراتیک مقدماتی برگزار شد و در 14 متحده دموکرات ها در ساموآ آمریکا خواهد حزبی و دموکرات در خارج از کشور شروع به رای دادن بیش از حد.

وجود دارد 1,357 نمایندگان در خطر است, در روز سه شنبه از مجموع 3,979 متعهد نمایندگان از تمام کشورها و مناطق.

کجا سه شنبه از آمده است ؟

واژه “شنبه” است که یک اصطلاح غیر رسمی بود که احتمالا ابداع شده توسط روزنامه نگاران.

نیویورک تایمز می گوید اولین مرجع به یک “سوپر-سه شنبه” شد و در سال 1976 زمانی که سه کشور برگزار اولیه مسابقات در 8 ژوئن آن سال.

چند متحده آمریکا رسانه های خبری با استفاده از این اصطلاح در دهه 1980 انتخابات که هشت متحده رای دموکراتیک مقدماتی در ژوئن 3.

پس از آن شد معمولا بیشتر استفاده می شود عبارت در آمریکا فصل به عنوان مطلب متحده نقل مکان کرد به رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب همه در همان روز. در سال 1988 نه متحده رای دادند در مارس 8 سه شنبه.

ایالات متحده است که شرکت در سه شنبه می توانید تغییر دهید هر سال انتخابات به آنها تصمیم می گیرید که برای نگه داشتن خود را در مقدماتی. با توجه به ترکیبی از دیرینه سنت ها و قوانین ایالتی آیووا, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی خود را نگه دارید مقدماتی و قفقاز زود قبل از سه شنبه.

کالیفرنیا و کارولینای شمالی

در این سال در کالیفرنیا و کارولینای شمالی نقل مکان کرد تا رای خود را در روز سه شنبه.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین و دوم-ترین-متنوع دولت تا به حال طولانی شکایت در مورد موثر بودن بسته خروج از ریاست جمهوری نامزد فرآیند دلیل اصلی آن معمولا می آید ماه پس از اولیه چهار مسابقات در بیشتر سفید متحده, Iowa, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی است.

“رای دهندگان کالیفرنیا سزاوار یک نقش بزرگتر در انتخاب نامزد از هر دو طرف” الکس Padilla, کالیفرنیا است وزیر امور خارجه گفت: در دسامبر سال 2018 زمانی که دولت رسما اولیه تاریخ.

تفکر مشابه بود در کارولینای شمالی. پس از به طور سنتی رای گیری در انتخابات مقدماتی حزب در ماه مه بیش از دو دهه گذشته دولت نیز رسما آن تاریخ به مارس در ژوئن 2018.

“چون در آن زمان ممکن است می شود در اینجا رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور در حال رفتن به بیش از” دولت نماینده David Lewis گفت. “کارولینای شمالی توسط یک بازیکن در حال حاضر. قبل از حرکت این اولیه آنها نیست.”

(CBC)

که در آن مسابقه برای نمایندگان ایستاده در حال حاضر ؟

سناتور. برنی ساندرز منجر مسابقه به 1,991 نمایندگان با 60 توسط معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با 54. سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg که تا به حال 26 نمایندگان کاهش یافته و از نژاد یکشنبه. سناتور. ctq با هفت نمایندگان متمایل دوشنبه.

(CBC)

چرا سه شنبه مهم است

این نتایج می تواند برخی از جدید به وضوح دموکراتیک نژاد برای نامزدی.

در حال حاضر وجود ندارد و روشن پیشتاز. ساندرز موفق به کسب یک زن و شوهر از مسابقات بایدن به مراتب پشت سر نیست. اما آن را نیز خواهد شد اولین بار مایک بلومبرگ به نظر می رسد در یک سال 2020 اولیه رای گیری و می تواند تبدیل به نقطه عطف مهم برای هر دو سابق شهر نیویورک شهردار و سناتور. الیزابت وارن در تصمیم گیری برای ادامه مبارزات انتخاباتی خود را.

شاید بیشتر اهمیت است این واقعیت است که امشب مقدماتی را منعکس کننده نظرات یک مقطع از رای دهندگان آمریکایی. کشورهای درگیر هستند از حق در سراسر کشور است. آنها جمعیت های گوناگون است. نزدیک به نیمی قابل توجهی سیاه, جمعیت. تگزاس و کالیفرنیا تعداد زیادی از رای دهندگان لاتین.

(CBC)

هیچ یک برنده خواهد شد به اندازه کافی نمایندگان برای اعلام نامزد حزب دموکرات در روز سه شنبه اما کسی می تواند جلو و جلوتر و یک فرمانده منجر شود.

نماینده مقابل superdelegate

نمایندگان به تماشای امشب متعهد نمایندگان. همانطور که قبلا ذکر شد وجود دارد 3,979 متعهد نمایندگان در سال 2020 دموکراتیک نژاد و نامزد خواهد شد و نیاز به 1,991 برای برنده شدن در دور اول رای گیری در کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای.

متعهد نمایندگان تعلق می گیرد به داوطلبان بر اساس آنها چگونه کرایه در حالت اولیه و یا حزبی.

وجود دارد 1,357 متعهد نمایندگان برای grabs امشب.

نیز وجود دارد superdelegates — یکی دیگر از 771 افراد بسیاری از آنها حزب خودی — که نه محدود به هر یک کاندیدای خاص خود را بر اساس حالت اولیه آرا که می تواند رای به هر نامزد در دور دوم در کنوانسیون باید یکی باشد. که یک تغییر است. در سال های گذشته superdelegates بودند مجاز به رای دادن در دور اول.

نتایج

نتایج حاصل از هر دولت باید شناخته شده در عرض چند ساعت از نظر سنجی خود را بسته به استثنای دولت با اکثر نمایندگان.

کالیفرنیا می پذیرد پست الکترونیکی-در رای گیری برای سه روز پس از شنبه و مقامات در واقع باید تا 30 روز به تعداد آنها پس از نتایج ممکن است نهایی برای چند هفته.

در اینجا این است که هنگامی که شمارش آرا در هر دولتی (تمام بار ET):

 • ورمونت 7 p. m.
 • ویرجینیا 7 p. m.
 • کارولینای شمالی 7:30 p. m.
 • آلاباما 8 p. m.
 • مین 8 p. m.
 • اوکلاهما 8 p.m
 • ماساچوست 8 p. m.
 • تنسی 8 p. m.
 • تگزاس 8 بعد از ظهر (به جز برای El Paso, که در آن شمارش آرا در 9 p. m.)
 • آرکانزاس 8:30 p. m.
 • کلرادو 9 بعد از ظهر
 • مینه سوتا 9 بعد از ظهر
 • یوتا 10 p. m.
 • کالیفرنیا 11 p. m.

سازمان دیده بان | ارشد واشنگتن ویرایشگر Lyndsay Duncombe تجزیه شنبه — از جمله آنچه به سازمان دیده بان برای:

CBC را Lyndsay Duncombe می شکند چرا در این سال فوق العاده سهشنبه فوق العاده است فوق العاده. 4:14

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>