آنچه که در مورد شش Sensationalized دادگاه موارد مورد بررسی در Netflix بکشد محاکمه توسط رسانه

منn محاکمه توسط رسانههای true crime مجموعه مستند از Netflix بکشد بیرون مارس 11 فیلمسازان دوباره شش دادگاه که اسیر ملی, توجه, تبدیل شدن واقعی زندگی حقوقی درام. هر قسط در سری که تولید کننده اجرایی عبارتند از جورج کلونی و جفری Toobin بررسی flashpoints گسترده تر در مسائل اجتماعی از خشونت پلیس به تجاوز جنسی به فساد سیاسی و نحوه پوشش خبری هر مورد تحت تاثیر نگرش جمعی و سیستم عدالت کیفری ،

داستان های بررسی شده در دادگاه توسط رسانه span وحشی و لحظات غم انگیز در تاریخ آمریکا در طول 1980s و 1990s و 2000s اولیه. هر قسمت به نظر می رسد به نقش رسانه ها در انتشار صورت—و چگونه آنها در نهایت به شکل کلی نمایش از جرم اغلب برای بدتر است. در اینجا آنچه که در مورد این موارد در مرکز آزمایشی توسط رسانه ها.

قتل اسکات Amedure به ارمغان می آورد نزدیک تر موشکافی بحث را نشان می دهد

در میان اوج طول روز تلویزیون نشان می دهد بحث در 1990s بود جنی جونز نشان می دهدکه تمرکز از محاکمه توسط رسانه ها’s قسمت اول. در سال 1995 یک مرد به نام اسکات Amedure به نظر می رسد در این برنامه به نوار یک قسمت در مورد “جنس همان راز له.” در این قسمت که هرگز پخش, او گفت: یکی دیگر از جاناتان Schmitz که او دوست داشت او را در یک اعتراف. پس از مداخله, Schmitz کشته Amedure ادعا آن بود از خجالت بیش از آنچه اتفاق افتاده نشان می دهد. این مورد به وجود آمد که از Amedure قتل به نام به سوال مسئولیت های اخلاقی از بحث نشان می دهد با Amedure خانواده با این استدلال که جنی جونز نشان می دهد با مته سوراخ کردن برخی از مسئولیت برای او مرگ است.

Schmitz محکوم شد به 25 به 50 سال زندان در سال 1996 منتشر شد و در سال 2017. جنی جونز نشان می دهد باقی مانده در هوا تا زمانی که در سال 2003. اگر چه Amedure خانواده با موفقیت شکایت کرد, نشان می دهد, با حکم آنها را با اعطای 25 میلیون دلار از این برنامه که حکم بعدا لغو شد.

“مترو vigilante” توجه به خشونت نژادپرستانه

داستان برنارد Goetz, یک مرد سفید که گل رز به بد نامی در سال 1984 پس از او به ضرب گلوله کشته و چهار زخمی در شهر نیویورک مترو, ماشین, آید به foreshadow بسیاری دیگر از حوادث نژادپرستانه و خشونت که عاملان ادعا “vigilante”-مانند دفاع از خود. گوتز شات مردان پس از آنها با نزدیک شدن به او را در قطار و از او خواست برای پول; او گفت که او فرض رفتن آنها به لیوان او و که او عمل کرده و از ترس از حمله کردند. گوتز به عنوان محاکمه توسط رسانه ها نشان می دهد بلافاصله به دست آورد پشتیبانی در سراسر کشور شد و لقب “مترو vigilante” در حالی که این انگیزه از قربانیان خود را تحت نظارت. در نهایت Goetz شد متهم به اتهام اقدام به قتل و تجاوز و تنها گناهکار برای حمل بدون مجوز اسلحه گرم.

حمله Amadou دیللو الهام بخش فعالیت علیه خشونت پلیس

سال قبل از سیاه زندگی مهم جنبش خواستار توجه به خشونت پلیس علیه مردم رنگ قتل Amadou دیللو مهاجر از گینه موجب اعتراض در شهر نیویورک است. دیللو کشته شد در سال 1999 در حالی که در یک راهرو در خارج از آپارتمان خود را هنگامی که پلیس شهر نیویورک افسران اشتباه کیف پول خود را برای یک تفنگ. افسران گفت: آنها فکر دیللو همسان شرح یک مظنون تجاوز به عنف. او به ضرب گلوله کشته شد 41 بار تحریک خشم و انزجار در سراسر شهرستان بیش از دهها و خشونت پلیس. دیالو را Kadijatou دیللو ظهور در دادگاه توسط رسانه ها به عنوان یک شکل مرکزی که تحت فشار قرار دادند برای عدالت در پی مرگ پسرش است. این افسران پلیس به اتهام قتل درجه دوم بودند و بعد از تبرئه در دادگاه.

یک تجاوز به عنف محاکمه دهید بحث در televising دادگاه

در یک مورد تجاوز به عنف است که شناخته شده به عنوان “بزرگ دن” محاکمه ملی توجه به جدید بدفورد, Mass., پس از یک زن تجاوز در یک نوار محلی توسط چهار مرد در مقابل تماشاچیان در سال 1983. متعاقب آن محاکمه که در آن زن شد و در حدود متقابل مورد بررسی قرار گرفت و قربانی-سرزنش باعث بحث بر سر اینکه چگونه قربانیان تجاوز جنسی باید درمان شود و محافظت در پی جنایات. شش نفر دستگیر شدند در ارتباط با این مورد; از آن چهار مرد متهم شدند و به جرم تجاوز به عنف تشدید.

که مشخص شد شریل Araujo در طول دوره آزمایشی چپ جدید بدفورد که در آن او تا به حال تبدیل شدن به یک رانده و به فلوریدا نقل مکان به عنوان docuseries را نشان می دهد. مادر دو درگذشت, در سال 1986 در سن 25 در یک تصادف.

مدیر عامل سابق ریچارد Scrushy گرفتار می شود برای پول شویی و کلاهبرداری

قسمت دیگری از محاکمه توسط رسانه ها به نظر می رسد به زندگی سابق HealthSouth مدیر عامل ریچارد Scrushy که در مواجهه با اتهام کلاهبرداری و پول شویی آغاز شد میزبانی یک مسیحی نشان می دهد بحث با همسر خود را به عنوان بخشی از خود دفاع تاکتیک. در این قسمت آهنگ های uber-ثروتمند Scrushy به عنوان او می شود یک کشیش تلویزیونی در یک جامعه سیاه churchgoers در بیرمنگام علا.

در حالی که Scrushy در ابتدا تبرئه از اتهام تقلب علیه او بعدها تحت تعقیب توسط یک هیئت منصفه فدرال در فقره اخاذی پول شویی رشوه و بیشتر و محکوم به زندان در سال 2006 همراه با سابق, آلاباما, رژیم صهیونیستی. همین Siegelman. در سال 2012 Scrushy از زندان آزاد شد.

میله Blagojevich را رسوایی فساد

محاکمه توسط رسانه ها را می بندد در مورد اطراف سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich سقوط کرد که از فضل در سال 2008 پس از بازداشت برای روابط به یک رسوایی فساد. در میان بسیاری از اتهامات از جمله اقدام به اخاذی و دروغ گفتن به فدرال عوامل Blagojevich به ویژه تلاش برای فروش خالی بسازید و سپس رئیس جمهور باراک اوباما. سری آخر قسمت به شرح زیر Blagojevich به عنوان او می رود از یک سیاستمدار با آینده ای روشن برای ملی punchline, به حدی که شروع به تحت الشعاع خود را قبل از جنایت. Blagojevich خدمت هشت سال از 14 سال حکم زندان قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او اعطا بخشش در ماه فوریه سال 2020 است.

نوشتن به Mahita Gajanan در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>