آنچه را که جهان را مانند نگاه در سال 2050 اگر ما نمی کاهش انتشار کربن در نیمه

قبل از COVID-19 سقوط کرد و به جهان ما دولت ها تا به حال دو بحران برای مقابله با: قیمت نفت سقوط و بحران آب و ه

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

قبل از COVID-19 سقوط کرد و به جهان ما دولت ها تا به حال دو بحران برای مقابله با: قیمت نفت سقوط و بحران آب و هوا. در حال حاضر که سه بحران باید همگرا, بنابراین بیش از حد می تواند مسیر را از طریق آنها. ما می توانیم بازسازی تمیز و سالم با تریلیون ها دلار از محرک, انتقال دور از سوخت های فسیلی برای تمیز کردن زیرساخت ها و صنایع است که میلیون ها شغل ایجاد غلبه بر عمیق اجتماعی نابرابری ها و ایجاد یک اقتصاد پر رونق.

در کتاب ما آینده ما را انتخاب کنیدما به طرح دو ممکن است معاملات آتی که در آن ما عمل به نصف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در این دهه و این یک تصور در استخراج زیر اگر ما شکست.

آن است که تا سال 2050. فراتر از کاهش تولید گازهای گلخانه ای ثبت شده در 2015 بیشتر تلاش هایی برای کنترل انتشار گازهای گلخانه ای. ما می رویم برای یک جهان خواهد شد که بیش از 3 درجه گرمتر توسط 2100.

اولین چیزی است که بازدید شما است هوا.

در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان و هوا گرم و سنگین و بسته به روز مسدود شده با ذرات آلودگی است. چشم خود را اغلب آب است. سرفه شما هرگز به نظر می رسد به ناپدید می شوند. شما دیگر نمی توانید به سادگی قدم زدن به بیرون درب جلو و تنفس هوای تازه. در عوض قبل از باز کردن درب و یا ویندوز شما تلفن خود را بررسی کنید تا ببینید که چه کیفیت هوا خواهد بود. همه چیز ممکن است خوب نگاه کنید—آفتابی و روشن—اما شما می دانید بهتر است. زمانی که طوفان و امواج گرما با هم همپوشانی دارند و خوشه آلودگی هوا و افزایش سطح ازون می توانید آن را خطرناک برای رفتن به خارج بدون لباس مخصوص و ماسک صورت (که تنها برخی از استطاعت).

جهان ما این است که داغتر یک برگشت ناپذیر توسعه در حال حاضر کاملا خارج از کنترل ما. ما در حال حاضر به تصویب اوج نقاط مثل ذوب شدن یخ های دریای قطب استفاده می شود که منعکس کننده گرمای خورشید. اقیانوس ها و جنگل ها و گیاهان و درختان و خاک بود و برای سال های بسیاری از جذب نیمی از دی اکسید کربن ما spewed. در حال حاضر وجود دارد چند جنگل سمت چپ بسیاری از آنها یا به سیستم وارد شده یا مصرف شده توسط آتش سوزی و پرمافراست است آروغ زدن گازهای گلخانه ای به یک در حال حاضر به سبب جو است.

در پنج تا 10 سال گسترده ردیف هایی از این سیاره خواهد بود به طور فزاینده ای نامهربان به انسان است. ما نمی دانیم چگونه قابل سکونت مناطق استرالیا و شمال آفریقا و غرب ایالات متحده را با 2100. هیچ کس نمی داند آنچه که در آینده برای خود و فرزندان و نوه ها.

رطوبت بیشتر در هوا بالاتر از سطح دریا درجه حرارت باعث افزایش شدید طوفان و طوفان گرمسیری. شهرهای ساحلی در بنگلادش و مکزیک و ایالات متحده و جاهای دیگر دچار وحشیانه زیرساخت های تخریب و جاری شدن سیل کشته شدن هزاران تن و جابجایی میلیون ها نفر. این اتفاق می افتد با افزایش فرکانس در حال حاضر.

به دلیل بلایای چند اغلب اتفاق می افتد به طور همزمان می تواند هفته ها یا حتی ماه ها برای پایه آب و غذا امداد برای رسیدن به مناطق کوبیده با سیل شدید. بیماری هایی مانند مالاریا دانگ, وبا, بیماری های تنفسی و سوء تغذیه هستند شایع است.

ذوب پرمافراست انتشار باستان میکروب است که امروز انسان هرگز در معرض شده و به عنوان یک نتیجه هیچ مقاومت به. بیماری گسترش پشه و کنه که شایع شده است که این گونه شکوفا در تغییر آب و هوا به قبلا امن در بخش هایی از این سیاره به طور فزاینده قریب به اتفاق ما. بدتر هنوز, بهداشت عمومی بحران مقاومت به آنتی بیوتیک تنها شدت یافته به عنوان جمعیت است و رشد متراکم تر در مناطق قابل سکونت و درجه حرارت در ادامه به افزایش است.

هر روز به دلیل افزایش سطح آب برخی از بخشی از جهان باید تخلیه به زمین بالاتر. هر روز شما می بینید تصاویری از مادران با نوزادان بسته به پشت خود را wading از طریق سیلاب. اخبار به زندگی در خانه های مردم با آب تا مچ پا خود را زیرا آنها هیچ جای دیگری برای رفتن فرزندان خود سرفه و خس خس سینه به دلیل قالب رو به رشد در تخت خود شرکت های بیمه اعلام ورشکستگی ترک بازماندگان بدون منابع برای بازسازی زندگی خود را.

کسانی که باقی می ماند در ساحل در حال حاضر باید شاهد مرگ یک روش زندگی بر اساس ماهیگیری. به عنوان اقیانوس ها جذب دی اکسید کربن و آب تبدیل شده است بیشتر اسیدی است و در حال حاضر پس خصمانه به زندگی دریایی که همه به جز چند کشور ممنوع کرده اند ماهیگیری حتی در آبهای بین المللی. بسیاری از مردم اصرار دارند که چند ماهی است که باید ازش لذت برد در حالی که آخرین آنها—بحث و سخت به خطا در بسیاری از نقاط جهان است که اعمال می شود به طوری که اضمحلال است.

Alfred A. ناف

به عنوان ویرانگر به عنوان افزایش اقیانوسها شده اند خشکسالی و گرما و امواج داخلی ایجاد کرده اند که ویژه hell. قریب به اتفاق مناطق را تسلیم شدید aridification گاهی اوقات به دنبال دادهاند. حیات وحش وجود دارد تبدیل به یک خاطره دور.

شهرستانها مانند مراكش و ولگوگراد در آستانه تبدیل شدن به بیابان. دلار هنگ کنگ, بارسلونا, ابوظبی, و بسیاری دیگر شده اند desalinating آب دریا برای سال ها به شدت در تلاش برای نگه دارید تا با ثابت موج مهاجرت از مناطق که رفته اند به طور کامل خشک است.

گرمای شدید است که در ماه مارس است. اگر شما در پاریس زندگی می کنند, شما تحمل درجه حرارت در تابستان که به طور منظم افزایش به 111°F (43.8°C). این است که دیگر تیتر گرفتن رویداد آن شده اند که 30 سال پیش. همه باقی می ماند در داخل, نوشیدنی, آب و رویاهای از هوا و تهویه مطبوع. شما دروغ بر روی نیمکت خود را سرد و مرطوب حوله صورت خود را و سعی کنید به استراحت بدون مسکونی کشاورزان فقیر در حومه شهر است که با وجود خشکسالی های مکرر و آتش سوزی هنوز در تلاش برای رشد و انگور و زیتون و یا سویا—تجملات برای غنی برای شما نیست.

ویژه داستان
آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال خطرناکی بیمار مجهز به مبارزه با COVID-19
"ما از همه چیز."

شما سعی کنید به فکر می کنم در حدود 2 میلیارد نفر زندگی می کنند که در گرمترین نقاط جهان که در آن صورت به سمت بالا از 45 روز در هر سال در دماهای بسیار بالا تا 140 درجه فارنهایت (60°C) —یک نقطه که در آن بدن انسان نمی تواند برای بیش از حدود شش ساعت به خاطر آن از دست می دهد توانایی برای خنک کردن خود را. مکان هایی مانند مرکزی هند در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به چالش کشیدن به زندگی. در حالی که مردم در تلاش برای انجام, اما زمانی که شما نمی توانید در خارج کار می کنند زمانی که شما می توانید به خواب رفتن تنها در 4 صبح برای چند ساعت به دلیل این که جالبترین بخش از این روز وجود ندارد بسیار شما می توانید انجام دهید اما ترک. توده مهاجرت به کمتر داغ مناطق روستایی هستند احاطه شده توسط یک میزبان از پناهندگان مشکلات ناآرامی های مدنی و خونریزی بیش از کاهش آب در دسترس است.

حتی در برخی از نقاط ایالات متحده وجود دارد آتشین درگیری بر سر آب در میدان جنگ در جنگهای بین غنی که مایل به پرداخت برای آب تا آنجا که آنها می خواهند و هر کس دیگری خواستار دسترسی برابر به زندگی فعال کردن منابع است. شیپور خاموشی در نزدیک به تمام امکانات عمومی در حال قفل شده است و کسانی که در دستشویی در حال سکه. در سطح فدرال کنگره است که در داد و بیداد بر سر آب توزیع مجدد: متحده با آب کمتر تقاضا آنچه آنها را به عنوان سهم خود را از ایالات متحده است که باید بیشتر در. رهبران دولت شده اند مانع در این موضوع برای سال و هر ماه در حال عبور از رودخانه کلرادو و ریو گراند کوچک بیشتر

تولید مواد غذایی نوسانات شدید از ماه به ماه و فصل به فصل بسته به جایی که شما زندگی می کنند. بیشتر مردم گرسنه تر از همیشه قبل از. آب و هوا مناطق منتقل کرده اند به طوری که برخی از مناطق جدید در دسترس تبدیل شده اند برای کشاورزی (آلاسکا قطب شمال) در حالی که دیگران باید خشک (مکزیک و کالیفرنیا). هنوز هم دیگران ناپایدار هستند به دلیل گرمای شدید هرگز به ذهن سیل و آتش سوزی و گردباد.

یک چیز تغییر نکرده است, هر چند—اگر شما پول شما دسترسی داشته باشند. تجارت جهانی کند شده است به عنوان کشورهایی مانند چین جلوگیری از صادرات و به دنبال به نگه دارید تا منابع خود را. بلایای طبیعی و جنگ خشم خفگی کردن مسیرهای تجاری. ظلم و ستم از عرضه و تقاضا است و در حال حاضر بی رحم; به دلیل افزایش کمبود مواد غذایی در حال حاضر می تواند به طور افراطی گران است. نابرابری درآمد شده است هرگز به این استارک یا این خطرناک است.

به عنوان متعهد به سازمان ملل هستند و برای حفظ ثروت و منابع در درون مرزهای خود را, آنها مصمم به نگه داشتن مردم است. اکثر کشور های ارتش در حال حاضر فقط به شدت نظامی مرزی گشت. مستند است و این هدف جز آن نبوده است و در مجموع موفقیت است. مردم از جان گذشته همیشه یک راه پیدا کردن.

همیشه از کمربند استوایی شروع به تبدیل به مشکل ساکن یک جریان بی پایان از مهاجران بوده است و در حال حرکت به شمال از مرکزی امریکا به سمت مکزیک و ایالات متحده است. دیگران در حال حرکت به سمت جنوب راهنمایی از شیلی و آرژانتین. همان صحنه در حال بازی در سراسر اروپا و آسیا است. برخی از کشورها شده اند بهتر است در جهانی خوب سامریان از دیگران, اما حتی آنها که در حال حاضر به طور موثر بسته مرزهای خود را کیف پول خود را و چشم خود را.

حتی اگر شما در مناطقی زندگی می کنند بیشتر در آب و هوای معتدل مانند کانادا و اسکاندیناوی, شما هنوز هم بسیار آسیب پذیر است. شدید, گردباد, فلش, سیل, آتش سوزی, رانش زمین, و کولاک اغلب در پشت ذهن خود را. بسته به جایی که شما زندگی می کنند شما باید به طور کامل مواجه نگردند طوفان انبار اضطراری رفتن-کیسه در ماشین شما و یا شش پا آتش خندق در اطراف خانه خود را. مردم با چسب به آب و هوا پیش بینی. تنها بی پروا, بسته, تلفن های خود را خاموش در شب. اگر اورژانس بازدید شما ممکن است فقط چند دقیقه به پاسخ.

آب و هوا اجتناب ناپذیر است اما به تازگی خبری در مورد آنچه در جریان است در مرزها تبدیل شده است بیش از حد برای بسیاری از مردم برای تحمل و قدرت. تحت فشار از مقامات بهداشت عمومی, اخبار سازمان های کاهش تعداد داستان های اختصاص داده شده به نسل کشی, برده, تجارت و پناهندگان شیوع ویروس. شما می توانید دیگر اعتماد به اخبار است. رسانه های اجتماعی, طولانی گریم منبع زنده خوردها و فاجعه گزارش است پر از تئوری های توطئه و doctored ویدئوها.

مرگ انسان گونه است که مورد بحث و بررسی بیشتر و بیشتر. برای بسیاری از افراد تنها عدم قطعیت این است که چگونه ما در گذشته چگونه بسیاری از نسل نور روز را مشاهده کنید. خودکشی در حال مظهر بارز ترین غالب ناامیدی دارد اما در دیگر موارد: حس ته از دست دادن غیر قابل تحمل و گناه و خشم شدید در نسل های قبلی که نمی, آنچه لازم بود برای دفع این توقف فاجعه.

اقتباس از آینده ما را انتخاب کنید: زنده ماندن بحران آب و هوا توسط چریستینا فیگورس و تام Rivett-Carnac منتشر شده توسط Alfred A. ناف یک اثر از ناف Doubleday Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC. کپی رایت

2020 توسط چریستینا فیگورس و تام Rivett-Carnac.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب