آنچه که ایران با آمریکا و پلیس لایحه اصلاح می کند و نمی — شامل

اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو رشد کرده است به طور فزاینده ای نگران گسترش COVID-19 نگاه به آینده به سقوط.

گوتلیب در گفتگو با CNBC در روز پنج شنبه عنوان های متعدد متحده در روزهای اخیر رکورد برای تعداد COVID-19 عفونت از جمله آریزونا و فلوریدا و تگزاس.

“من بیشتر نگران تر از من سه هفته پیش به عنوان سقوط” گوتلیب گفت و گفت که در حالی که “ما انتظار اعداد به تیک تیک کردن” به “شیوع بالاتر از من انتظار می رود” و “در آستانه خارج شدن از کنترل است.”

یکی دیگر از دلایل Gottlieb نگرانی او گفت این است که اگر چه ما در حال حاضر “بسیار بهتر ابزار در محل” برای دریافت coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است و “هنوز هم وجود دارد زمان” برای انجام این کار وجود دارد به نظر می رسد “بی میلی” به عمل آورند.

“چیز دیگری که باعث می شود من بیشتر نگران این است که فقط به چشم انداز سیاسی و عدم وجود اراده سیاسی برای کاهش, مراحل,” او گفت:. “به نظر می رسد سیاسی بی میلی به گام با هر هدف اقدامات در حال حاضر” او در ادامه هشدار داد که مگر نمایندگان مجلس را “حس مشترک اقدامات” به زودی “ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر گسترش یافته است.”

گوتلیب قبلا اشاره کرد که “به طور کلی روند مطلوب” در سراسر کشور وجود دارد “متحده با لب گنده شیوع بیماری در جریان است و آنها نیاز به آن را تحت کنترل است.” معاون رئیس جمهور مایک پنس در اوایل این هفته را رد کرد و نگرانی بیش از یک دوم coronavirus موج چیزی Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تا حدودی موافقت با — به این معنا که او اشاره کرد: “ما هنوز در موج اول.” برندان فردا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>