‘چه کاری باید انجام دهید؟’ الیزابت وارن اهدا کنندگان خود را به اشتراک بگذارید ناکامی با خروج

منt بود تا آگوست 8th, 2019, ماه به شروع غیر رسمی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه که نائومی Zikmund-فیشر انداخت او پول پشت الیزابت وارن. 49 ساله مددکار اجتماعی از برتر Township, Mich., حمایت کرده ورمونت سناتور برنی ساندرز در سال 2016 اولیه. اما در وارن او را دیدم چیزی متفاوت: یک نامزد که ترجمه ساندرز’ مترقی صحبت کردن امتیاز به ملموس سیاست های, و, یکی, که در واقع ممکن است برنده شوید. او سپرده $2,800 – حداکثر کمک مالی یک فرد می تواند به یک نامزد طول اولیه – به وارن مبارزات انتخاباتی. “من فکر کردم او تا به حال یک فرصت خوب” Zikmund-فیشر می گوید. “من به او راستش با این فکر که او [رفتن به] بود نامزد و بیایید کمپین در خارج از زمین در حال حاضر است.”

Zikmund-فیشر یکی از نزدیک به نیم میلیون نفر از زنانی که کمک به وارن کمپین با این امید که او را تبدیل به حزب دموکرات نامزد و رییس جمهور. حالا که او از نژاد آنان اهدا کنندگان نا امید با آنچه باقی مانده نامزدها باید ارائه دهد و باید تجدید سوال در مورد سقف برای زنان ریاست جمهوری در سیاست است. “من شگفت زده چگونه پانچ در دل و روده من احساس روز سه شنبه” Zikmund-فیشر می گوید: بازگویی وارن ضرر و زیان در تمام 15 اولیه مسابقات از جمله یک سوم پایان محل در خانه خود دولت است. “که فقط به اندازه کافی خوب برای کشور است. این 2020 و آن را به اندازه کافی خوب نیست.”

با وجود دستاوردهای زنان ساخته شده اند در سیاست های انتخاباتی بیش از سال, سیاسی, جمع آوری کمک های مالی است که هنوز هم تا حد زیادی تحت سلطه مرد میدان است. حتی در محافل دموکراتیک بسیاری از پرکار ترین جمع آوری اعانه و کمک کنندگان در طول تاریخ شده است ، هیلاری کلینتون نامزدی در سال 2016 شد اولین بار زنان تشکیل شده بیش از نیمی از اهدا کننده استخر به صورت عمده نامزد حزب. اگر چه داده ها از سال 2020 چرخه نشان می دهد که شکاف جنسیتی بین مرد و زن به همکاران باریک, بالا, مرد نامزد—جو بایدن پیت Buttigieg و برنی ساندرز—هنوز دریافت اکثر سهم خود را از اهدا کنندگان نر.

“اکثر پول در مقدماتی تا کنون آمده است از مردان می گوید:” فضل هیلی یک جنس و نژاد پژوهشگر در مرکز سیاست پاسخگو. “در مورد وجود دارد به همان تعداد از مردان و زنان خیرین در مجموع این انتخابات اما مردان در حال دادن پول بیشتر و دادن پول بیشتر به مردان است.”

وارن کمپین یک استثنا بود. مبارزات انتخاباتی خود را به دست آورده کمکهای مالی از 485,000 زنان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط هیلی. حدود 54 درصد از وارن اهدا کنندگان زن بودند که هیلی معتقد است که یک رکورد برای یک عمده نامزد انتخابات ریاست جمهوری. در حالی که ساندرز بالاتری خام تعداد زنان همکاران—549,000 به عنوان ژانویه 31—آنها تنها شامل 39 درصد از کل پایگاه دهنده. هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard تنها زن نامزد باقی مانده در مسابقه دریافت وجوه از 49,000 اهداکنندگان. ایالت مینه سوتا ctq که خارج نژاد در مارس 3, حال 125,000 اهداکنندگان – 51.3 درصد از کل حمل و نقل.

کلی Dittmar استادیار در دانشگاه راتگرز و یک محقق در مرکز زنان آمریکایی و سیاست می گوید که زن سیاسی جذب سرمایه ثابت کرده است یکی دیگر از راه برای زنان به بسیج در پی کلینتون از دست دادن در سال 2016. “بر خلاف گذشته که زنان گفت:” من قصد دارم به به باعث و نه نامزدها: “ما به آرامی در حال دیدن یک تغییر دهید. بیشتر زنان هستند گفت: “ما باعث می شود نامزد,’,” او توضیح می دهد. “است که به خصوص به نظر می رسد در مورد زنان نامزد.”

در روز پس از وارن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او در مارس 5, زمان صحبت با یک دوجین از اهداکنندگان پراکنده در اطراف کشور است. برخی مانند Zikmund-فیشر بود اهدا حقوقی حداکثر; دیگران به 10 دلار است. برخی مردد هستند که آنها را پشتیبانی می کند در حال حاضر که وارن خارج از مسابقه است. دیگران تصمیم گرفته اند برای حمایت بایدن یا ساندرز—اغلب با اکراه. اما هر اهدا کننده با بیان این که همان نا امیدی با آنچه آنها احساس بود وارن جنسیتی درمان در طول مسابقه و آنچه در آن نشان می دهد در مورد محدودیت ها برای زنان در مرحله سیاسی.

“زمانی که کلینتون از دست من ناراحت ، هنگامی که وارن از دست من فقط عصبانی می گوید:” والا Simon, 27, مستقل, دیجیتال, بازاریاب زندگی می کند که در تنسی است. او رای دادند وارن در تنسی اولیه در مارس 3, تنها برای دیدن ماساچوست سناتور پایان دور چهارم. “او را رها کردن و به صورت این واقعیت است که در عین حال دوباره زنان نمی آیند به اندازه کافی است [و] ما مجبور به انتخاب بین مردان و به خصوص پیر مردان سفید در آن—آن دلخراش است.”

سیمون در حال حاضر حمایت بایدن. در حالی که او می گوید: او در نهایت حمایت از این نامزد, هر کس آن است که او قرار داده شده است با رفتار برخی از ساندرز’ حامیان. “راه [ساندرز’] مبارزات انتخاباتی و هواداران باید درمان زنان که فقط چیزی است که من می تواند نگاه به گذشته” او می گوید.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

آرلن وینر, 29, بهداشت عمومی مشاور در ماساچوست ساخته شده است که کمک های ماهانه به وارن, کمپین می گوید: او تا به حال شده است به طور جدی با توجه به در حال اجرا برای دفتر خودش, اما که از تماشای این تجربه تا به حال دلسرد ، “من می بینم که چگونه زنان و به خصوص زنان در حال اجرا برای رئیس جمهور باید بی عیب و نقص,” او می گوید. “حتی زمانی که آنها یکی از مهمترین و زن انجام شده در جدول آنها فقط جاروب کنار گذاشته است.” وینر طرح باقی مانده خنثی طول اولیه اگر چه او ممکن است ارزیابی مجدد اگر وارن بیرون می آید و با تایید.

همانطور که وارن کاهش یافت و از فرمانداران به چاره اندیشی موقت در هفته های اخیر برخی از اهداکنندگان شاهد مبارزات خود را در محل کار. اما زاکرمن یک 25 ساله و ویژگی های طراح در بالتیمور که هرگز در کمک به مبارزات انتخاباتی قبل از وارن را به یاد می آورد که چگونه نا امید او احساس تماشای وارن نظرسنجی شماره پاییز با وجود فرمان در بحث مرحله. “او بیش از حد بایدن و ساندرز. این بسیار ناامید کننده بود برای دیدن یک زن در این موقعیت دوباره تحت فشار قرار دادند,” او می گوید. “این چیزی است که من هر روز در اجتماعی و موقعیت های حرفه ای.” زاکرمن مردد است در مورد کسی که او را حمایت در مریلند مارس اولیه, اگر چه او با تکیه به سمت Sanders.

“آن را مانند بیشتر چه کاری باید انجام دهید ؟ می گوید:” سینتیا, Craig 67 ساله بازنشسته ایتالیایی استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان. “چقدر بیشتر و بهتر آماده می کند او باید به حمایت از او سزاوار?” کریگ که زندگی در شرق و لانسینگ, می گوید او را با اکراه بازیگران برای رای دادن بایدن در روز سه شنبه میشیگان اولیه. مانند سیمون او قرار داده شده است توسط برخی از منفی که از ساندرز اردوگاه.

با زنان به ظاهر از مشاجره برای دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزدی, Dittmar در حال حاضر می گوید که زن سیاسی جمع آوری کمک های مردمی را یکی دیگر از تست. “آیا الگوی ادامه حتی در این چرخه است که زنان ادامه می دهد ؟ من نمی دانم جواب اما من فکر می کنم آن را به ما کمک خواهد کرد مرتب کردن چقدر شور و شوق است در اطراف زنان نامزد و یا یک حس فوریت در اطراف زمان رهبری سیاسی” او می گوید.

همانطور که برای Zikmund-فیشر مددکار اجتماعی از میشیگان او رای خود برای ساندرز در روز سه شنبه میشیگان اولیه در همان روز وارن کاهش یافته است. اما او نمی تواند خودش را برای کمک به هر کس دیگری تا زمانی که انتخابات عمومی.

“من نه رای گیری برای جنس است. من رای گیری برای رئیس جمهور,” او می گوید. “اما من فکر می کنم چه اتفاقی برای او افتاده است و به دلیل جنس است.”

نوشتن به Alana آبرامسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>