این گزیده ای از نظر دوم یک هفته خلاصه ای از هر جا گزیننده و under-the-رادار سلامت و پزشکی, اخبار علمی ایمیل به مشترکان هر شنبه صبح. اگر شما مشترک نیست و در عین حال شما می توانید انجام دهید که با کلیک در اینجا.


چین در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس توسط quarantining میلیون ها نفر بی سابقه است. اما کارشناسان می گویند اگر آنها موفق جهانی انشعابات می تواند فاجعه بار است.

حدود 50 میلیون نفر تحت قرنطینه در مرکزی چین هوبئی استان است. در حالی که امید است برای یک روند رو به پایین در تعداد موارد پیش بینی نشده عواقب ناشی از قرنطينه به نام اثر خود را به سوال.

“من فکر نمی کنم قرنطینه شد موجه در چین,” دکتر گفت: Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“این احتمالا در حال رفتن برای پایان دادن به داشتن یک متناقض تاثیر منفی آن را به عنوان جدا شیوع منطقه و وضعیت بدتر وجود دارد در حالی که کاشت بی اعتمادی در میان مقامات بهداشت عمومی و ساخت آن را بیشتر لجستیکی سخت برای به دست آوردن منابع وجود دارد.”

Adalja گفت: واقعیت این است که قرنطينه قرار داده بودند در محل هفته پس از وقوع آغاز شد و دلیل دیگری است که چرا او معتقد است که آنها بی اثر در کاهش گسترش coronavirus.

اولین بیمار به توسعه علائم کروناویروس بیمار در اوایل دسامبر و تا به حال هیچ تماسی با غذاهای دریایی بازار در ووهان که در آن شیوع تصور را آغاز کرده اند که با توجه به یک مطالعه از موارد در مجله لانست منتشر شده در اواخر ماه گذشته.

پزشکی عضو هیات طول می کشد نمونه از یک فرد به آزمایش جدید کروناویروس در یک منطقه قرنطینه در ووهان در روز سه شنبه. یک کارشناس می گوید قرنطینه شد به احتمال زیاد به محل قرار در چین بیش از حد در اواخر موثر باشد. (STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“او قراردادی که بیماری در ماه نوامبر. به طوری که ویروس شده بود گردش در شیوع منطقه برای چند هفته قبل از آن متوجه” Adalja گفت.

“بعید است که این همیشه واقعا محدود به شیوع منطقه و که وجود دارد به احتمال زیاد بیماران در سراسر چین است که تا به حال بیماری خفیف که ممکن است اشتباه و یا مخلوط با دیگر آنفولانزا و بیماری های تنفسی.”

Jason Kindrachuk استادیار و رئیس تحقیقات کانادا در حال ظهور ویروس ها در دانشگاه مانیتوبا گفت: کارشناسان بیماری های عفونی شروع به از دست دادن ایمان در اثر قرنطینه تلاش.

“من فکر می کنم ما در حال گرفتن بیشتر نگران است. من فکر می کنم قبل از اینکه ما فکر, ‘OK وجود دارد یک فرصت برای مهار آن’,” او گفت:.

“در نهایت این محدودیت انتقال تجهیزات پزشکی و کالا به منطقه … و ما در حال شروع به دیدن که یک بار یکی از مهره های بازی دومینو شروع به سقوط آن در واقع شروع به تحت تاثیر قرار همه چیز است.”

اگر coronavirus گسترش در سراسر جهان?

نود و نه درصد از coronavirus موارد موجود در چین است. از آن 80 درصد در هوبئی سازمان بهداشت جهانی مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“تعداد نسبتا کمی از موارد در خارج از چین را به ما می دهد یک پنجره فرصت برای جلوگیری از این بیماری از تبدیل شدن به جهانی وسیع تر بحران,” او گفت:.

“ما بیشترین نگرانی در مورد پتانسیل برای گسترش در کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی و فاقد ظرفیت برای تشخیص یا تشخیص ویروس است. ما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه.”

ما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه.– که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus

Tedros گفت که در حال حاضر تمرکز بر حمایت از دولت چین به آدرس شیوع آن در کانون در ووهان.

اما کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان می تواند در معرض اگر قرنطینه تلاش های موفق در چین با توجه به شکننده مراقبت های بهداشتی شبکه و کسری بودجه. دیگر در جریان شیوع بیماری مانند ابولا نیز ممکن است باعث تشدید توانایی خود را برای پاسخ به طور موثر.

کامبوج و هند و مالزی و ویتنام و سریلانکا و نپال در حال حاضر موارد ثبت شده. یک مرگ نیز ثبت شده است در فیلیپین — 44 سال بود که سفر وجود دارد از ووهان.

Adjala انتظار coronavirus به بالا “حمله رای” در کشورهای مختلف چون مردم وجود خواهد داشت نه هر گونه ایمنی است.

“همه از این بیماران در حال رفتن به بدحال اما همه آنها را به منابع و منجر به ازدحام در بیمارستان,” او گفت:.

احتمال این که این ویروس می تواند گسترش به کشورهای آفریقایی نیز از نگرانی عمده است.

دکتر مایک رایان سازمان بهداشت جهانی (WHO) بالا اضطراری متخصص گفت: در یک کنفرانس رسانه های روز شنبه که از Feb. 3 تنها دو ملتهای آفریقا — سنگال و آفریقای جنوبی می تواند تشخیص coronavirus اما بیشتر که توانایی به جمعه.

“کشورهایی که اصلا به بهداشت عمومی و زیرساخت از یک سو به طور بالقوه باید موضوع را با اضافی معرفی که ممکن است خسته شده اید,” دکتر گفت: John Brownstein, یک پزشکی هاروارد استاد اپیدمیولوژی و رئیس افسر نوآوری در بیمارستان کودکان بوستون.

“و پس از آن که نشان دهنده فرصت برای حرکت به مکان های دیگر که در آن مردم نمی تواند پیش بینی کند.”

دکتر در گفتگو با یک بیمار در طول دوره در این بخش از یک منطقه قرنطینه در ووهان در روز دوشنبه. یک کارشناس می گوید: رمان coronavirus را یک ‘حمله نرخ’ اگر آن را گسترش در کشورهای دیگر است. (STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Kindrachuk که مشغول به کار بر روی زمین در غرب آفریقا به ویروس ابولا در لیبریا می گوید وجود دارد دلیلی برای نگرانی است.

“هنوز وجود دارد و شیوع بالای بیماری تنفسی و عوارض تنفسی در مردم عمومی در بسیاری از این مناطق” او گفت:.

“حتی چیزهایی مانند آنفلوانزا هنوز هم یک بار.”

اما Kindrachuk می گوید coronavirus است که جدی گرفته توسط مقامات بهداشتی در سراسر آفریقا و بسیاری از کشورهای در حال آماده تر در حال حاضر از آنها قبل از شیوع بیماری ابولا.

“آنها می دانند که چه خبر است. آنها متصل شوید. آنها به دنبال به روز رسانی از مردم CDC و از این که” او گفت:.

“من نمی خواهم به می گویند که آنها در حال رفتن به می شود کاملا خوب است, اما من فکر می کنم که آنها در حال انجام همه چیز را که آنها می توانید انجام دهید تا آماده شود.”

چه چیز دیگری می تواند انجام شود برای جلوگیری از گسترش یابد ؟

این است که بر نیاز جهانی “همبستگی” به نشانی گسترش coronavirus و درخواست برای $675 میلیون ما در بودجه برای سه ماه آینده.

“امروز سرمایه گذاری و یا پرداخت بیشتر بعد” Tedros گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “[این] است که مقدار زیادی از پول, اما آن را بسیار کمتر از این لایحه ما را اگر ما سرمایه گذاری در مصلی در حال حاضر در پنجره فرصت است که ما داریم.”

در صورتی که پنجره فرصت از دست رفته است وجود دارد امکان تبدیل شدن به ویروس بومی — چیزی که دوباره ظهور فصلی اساس.

Adalja می گوید: جدید کروناویروس خواهد پس از عضویت چهار نفر دیگر که به طور منظم به گردش در سراسر جهان — OC43 و 229E, HKU1 و NL63. علائم خود را شامل سرماخوردگی و ذات الریه و عفونت های تنفسی فوقانی.

“هنگامی که شما را در مسیر از شیوع با رمان coronavirus به نظر می رسد که آن نیز زیر یک نوع از ویروس فصلی, الگوی,” او گفت:.

“ما در نقطه که در آن شما باید به فکر می کنم که یک احتمال واقعی وجود دارد که این ویروس ممکن است در نهایت گسترش در جامعه در یک شیوه ای است که شبیه به دیگر coronaviruses.”

پزشکی عضو هیات مذاکرات بر روی تلفن خود را به عنوان او سازماندهی انتقال بیماران در ووهان در Jan. 26. بسیاری از کشورهای در حال توسعه هنوز در تلاش برای درمان آنفلوانزا; کارشناسان ترس coronavirus می تواند آنها را پایمال. (STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

آنفلوانزا جان حدود 290,000 به 650,000 مردم در سراسر جهان در هر سال است. Kindrachuk می گوید که بیش از حد اغلب عموم مردم آن را نسبتا خفیف بیماری است.

“اما ما در حال آماده به عنوان یک جمعیت جهانی که قادر به گرفتن بر چیزی است که از یک اثر ما در شبکه بهداشت و درمان?” او گفت:.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید و افزایش توانایی ما برای آماده و پاسخگو باشد و همچنین درک می کنیم که ما مرتبط به عنوان یک جامعه جهانی در حال حاضر — این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه.”


برای خواندن کل نظر دوم عضویت در خبرنامه هر روز صبح شنبه, لطفا اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im