چه اتفاقی می افتد بعدی با کره شمالی در حال حاضر که کیم جونگ سازمان ملل متحد را به عقب

Lخوردند هفته گذشته رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد—که از اواسط ماه مارس تا به حال شایعه شده است, به, بود, یا, مرده, مرگ مغزی و یا در غیر این صورت ناتوان ساخته بازگشت به چشم های عمومی (سورپرایز!) زمانی که او به نظر می رسد در این مراسم بریدن روبان برای یک کارخانه کود. او چرا تولید نسل قرار داده است نگرانی در مورد سلامت خود را در backburner (در حال حاضر) که بدان معنی است که کره شمالی ناظران می توانید به نگرانی در مورد چگونه coronavirus تأثیر است کره شمالی.

دلیل اهمیت آن:

Coronavirus نوع بحران چند بعدی است که بازدید یک اقتصاد کشور را ثبات سیاسی و روابط با کشورهای دیگر همه در همان زمان. و برای یک کشور مانند کره شمالی از جمله سه گانه-پانچ می تواند منجر کیم برای ضربه زدن به سطح بین المللی (فکر می کنم: موشک آزمون عجول و بی پروا حرف حملات سایبری و غیره…) آخرین چیزی که جهان نیاز دارد در طول یک بیماری همه گیر.

برای ثبت کره شمالی ادعا می کند که هیچ coronavirus موارد در کشور است. بدیهی است که باید با تمام کوه نمک (کره شمالی همسایه چین می گوید سلام). اما اگر نگرانی در مورد کره شمالی را از دست داده و بدترین بیماری همه گیر جهانی است دیده می شود در بیش از یک قرن کافی نیست, آن را نیز می آید بر روی پاشنه از یک فقیر فصل برداشت. آخرین باری کره شمالی قحطی گسترده در 1990s صدها هزار نفر از مردم از گرسنگی به مرگ (حداقل).

Coronavirus ترکیبات نگرانی در مورد تامین مواد غذایی به عنوان همه گیر و تاثیر آن بر جهانی زنجیره تامین همراه با تحریم های بین المللی محدودیت توانایی کره شمالی برای حفظ بحرانی موارد آن نیاز به خوراک خود را; در حال حاضر وجود دارد گزارش می دهد که کود و دیگر مهم کشاورزی ورودی نیست رسیدن به کره شمالی به دلیل قرنطینه احتیاطی (که توضیح می دهد که چرا کیم تصمیم خود را به “بازگشت” در یک کارخانه کود).

در شرایط عادی کره شمالی با پورت اول از تماس, چین, اما چین مشغول تلاش برای کنترل خود بیماری همه گیر. چین نیز به احتمال زیاد کمتر احساس سخاوتمندانه با کمک خود را داده اقتصادی فشار در طول همه گیر و با احتیاط از درگیر شدن در تجارت برای ترس از واردات Coronavirus از کره شمالی… نه به ذکر است که مایل به جلوگیری از تیک تاک کردن ایالات متحده بیش از آن در حال حاضر است. به این منظور چین است سخت تر از مرز محدودیت های ساخت آن را حتی سخت تر برای کره شمالی برای انجام کسب و کار مشروع و یا در غیر این صورت—با اصلی آن نقطه دسترسی به جهان خارج است.

وجود دارد rumblings که قیمت کالاهای وارداتی را افزایش داده اند در کره شمالی است که پیونگ یانگ است با تکیه بر کسب و کار به قبول اوراق قرضه دولتی به عنوان پرداخت برای آنچه که عرضه آنها به آن است. که هرگز نشانه خوبی است; اگر کره شمالی اقتصاد رو به وخامت قابل توجهی در کنار یک برداشت ضعیف فصل است که افزایش خطر که کیم عمل خواهد کرد و از.

چه اتفاقی می افتد بعدی:

اگر کره شمالی بودند هر کشور دیگری در جهان این امر درخواست کمک در زمان بحران. اما کمک های روی حیله و تزویر است پس از کره شمالی در قدرت طرح کسب و کار و درخواست برای کمک های بین المللی به رهبری که در تصویر. و حقیقت گفته شود حتی اگر پیونگ یانگ دریافت کمک از خارج از کشور آن را به احتمال زیاد بیش از آن است که بخش عمده ای از آن به پایان می رسد تا در جیب از کشور نخبگان به جای جیب مردم عادی کره شمالی.

قرار می دهد که کیم در موقعیت unenviable از بودن در رحمت اقتصاد جهانی امید آن میدارد تا در مدت زمانی کوتاه به طوری که کلید کشورهای چین رئیس در میان آنها ظهور نسبتا دست نخورده و قادر به ارائه پیونگ یانگ بیشتر اقتصادی و تجاری کمک می کند. باید که اتفاق می افتد این امر کاهش احتمال که کیم احساس نیاز به ضامن تا نامزدی در اخاذی cybercrime یا آزمایش موشکی تهدید.

اگر اقتصاد جهانی نمی انتخاب کنید تا هر چند که مشکل واقعی شروع می شود برای کیم. او را مجبور به تصمیم می گیرید که چگونه کره شمالی داستان بازی برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل کشور; کیم بیشتر احتمال دارد به حرکت تهاجمی در تلاش برای به دست آوردن توجه بیشتر و نیروی امتیازات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص اگر او فکر می کند او اهرم به دلیل تهمت نیاز به نگه داشتن کره شمالی به عنوان یک “پیروزی” پیش از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

اما این نیز بستگی به تهمت خود خواندن خود را از وضعیت سیاسی. اگر نا امید کیم باعث مشکلات در صحنه جهانی است که مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او را ضعیف به نظر می رسد او ممکن است یک خط سخت تر در برابر هر گونه کره شمالی اقدامات تحریک آمیز و همچنین ضربه در چین و کره جنوبی (دو تا از دلسوز ترین دولت ها به کیم رژیم این روزها). اگر, از سوی دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند آن را در منافع خود را به نشان می دهد خود را گسترش دست کمک به کره شمالی که آن را هل می دهد پیونگ یانگ نزدیک به رزولوشن قابل قبول او را انجام دهد که با وجود اجتناب ناپذیر انتقاد او از مخالفان سیاسی خود را.

این همه فرض این وضعیت در کره شمالی رو به زوال ندارد بنابراین به طور قابل توجهی و به سرعت که از لحاظ اقتصادی – و مواد غذایی-گرسنگی کره شمالی دهید کیم به مطبوعات و حتی سخت تر برای تحریم های بین المللی برداشته شود یک بار و برای همه پشتیبان گیری خواسته های خود را با شعارهای موشک آزمون ها و هر چیز دیگری او را در زرادخانه خود را. باید که به تصویب جهانی ممکن است در نگاه اول آن (هر چند به هیچ وجه گذشته) coronavirus-جغرافیای سیاسی ناشی از بحران است.

یک چیز در مورد آن می گویند در یک زوم تماس:

این کشور بیشترین قطع از اقتصاد جهانی است که در حال حاضر یکی از مهمترین و وابسته به آن و بازگشت به سلامت و به سرعت.

این یک چیز را به اجتناب از گفتن در مورد آن را در یک زوم تماس:

ایالات متحده dodged گلوله—چگونه شرم آور از آن شده اند اگر کره شمالی یک زن رهبر قبل از آمریکا بود ؟

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>