چه اتفاقی می افتد بعدی با اروپا آخرین پناهندگان بحران

Fیا یک جنگ که ظاهرا برنده شده است, سوریه همچنان به خونریزی پناهندگان در نرخ هشدار دهنده. ادلب شهر در این کشور شمال نهایی شورشی holdout نگه می دارد که بشار اسد و حامیان—از پیروزی کامل را در کشور خود و نه سال جنگ داخلی. در حالی که غرب تا حد زیادی رها از درگیری های سوریه, ترکیه, ریاست جمهوری رجب طیب اردوغان همچنان ادامه دارد و توهین آمیز در این کشور هر دو برای جلوگیری از کردها در کشور همسایه سوریه از موفقیت ایجاد قلمرو برای خود (و شعله ملی رویاهای حدود 15 میلیون کردها در حال حاضر ساکن در ترکیه) و به عنوان یک راه برای اطمینان از که کشور خود را دریافت نمی کند آب گرفتگی در عین حال یکی دیگر از موج پناهندگان به عنوان آن است که ترکیه میزبانی 3.6 میلیون پناهجوی سوری است.

اما جنگ در ادلب نشده است رفتن به خصوص به خوبی برای ترکیه قدرتمند. که به رهبری او را به اقدام خارج از سوریه را تحت فشار قرار دادند و برخی از این پناهندگان در کشور خود است در حال حاضر میزبانی به سمت مرز یونان به عنوان یک راه برای گرفتن اروپا در سوریه و او رفته به مسکو به اعتصاب آزمایشی آتش بس با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. نه حرکت را تضمین می کند مبارزه با به پایان خواهد رسید در ادلب; و اگر خشونت تشدید بیش از 1 میلیون به علاوه افراد می تواند در نهایت آواره.

آنچه اتفاق افتاده این هفته:

اردوغان متوجه شده است که ترکیه نمی تواند شکست اسد—و با فرمت, و روسیه به تنهایی. مشکل این است که اردوغان صرف دهه گذشته بودن مستمر خار در کنار اروپا و او رفت و به سوریه در برابر اکثر اعضای ناتو صریح خواسته. بیشتر چه, آنکارا نیز گرفته شده و تحریک آمیز علیه ناتو با خرید روسی S-400 ضد سیستم های موشکی که سازش غربی-سیستم های سلاح های ناتو استفاده می کند (و ناسازگار است با آنها در هر مورد). نیازی به گفتن نه آمریکا و نه اروپا شده اند دام بیش از خود را به کمک آنکارا به تازگی.

اردوغان این را می داند. اما او همچنین می داند که در اروپا بیشتر نگرانی فوری پناهندگان است—در سال 2016 به اتحادیه اروپا رخ داد یک معامله با ترکیه برای حفظ پناهندگان سوری در طرف دیگر دریای اژه در ازای €6 میلیارد… یک معامله اردوغان تهدید کرده است که به پاره کردن بارها و بارها هر زمان که او احساس می کند بروکسل نیست به اندازه کافی پاسخگو به خواسته های خود را.

پس از سالها تهدید به از بند باز کردن پناهندگان در کشور میزبان بر اروپا و اردوغان آغاز کرده است, تشویق هزاران نفر از پناهندگان به روش یونانی مرز و تلاش برای عبور به اروپا است. در پاسخ به یونان را به حالت تعلیق برنامه های کاربردی پناهندگی برای حداقل یک ماه و افزایش حضور نظامی در هر دو زمین و دریا. آن نیز اقدام به شلیک گاز اشک آور و گلوله برای ترساندن کردن پناهندگان از تلاش به زور راه خود را از طریق ترکیه معتقد است که یک پناهنده شد و حتی کشته شده توسط دادگاه که در یونان به شدت رد می کند. با وجود گریم صحنه یونانی اعمال شده پشتیبانی شده توسط اتحادیه اروپا که رهبری از جمله رییس کمیسیون Ursula von der Leyen رئيس جمهور از پارلمان اروپا دیوید Sassoli و رئیس شورای اروپا Charles Michel—پیوست نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis در مرز این هفته در نشانه ای از همبستگی. بروکسل نیز اختصاص داده €700 میلیون دلار برای کمک به یونان مقابله با این وضعیت.

در حالی که این بازی به ترکیه در غرب اردوغان در سفر شمال به ملاقات با پوتین و اعتصاب آزمایشی آتش بس بیش از یمن است. در بهترین حالت این خواهد شد در کوتاه مدت آرامش را به مبارزه وجود دارد اما به مراتب از یک راه حل دائمی با توجه به رقابت منافع ترکیه را کردها و حفظ پناهندگان به حداقل) اسد (گردش به عقب کنترل کامل این کشور بدون توجه به چگونه بسیاری از پناهندگان در آن طول می کشد و ضربه هر گونه قدرت های خارجی است که روسیه یا ایران) و روسیه (نگه داشتن اسد در قدرت و نگه داشتن هر کس دیگری در لبه… با یا بدون پناهندگان).

چه اتفاقی می افتد بعدی:

اردوغان واقعا نمی توانیم به میزبان هر بیشتر پناهندگان یا مالی و یا سیاسی. این آتش بس اقدام به خرید او را برخی از زمان و برطرف تهدید فوری یکی دیگر از میلیون نفر عبور از مرز به ترکیه, اما آن را ارائه نمی دهد یک راه حل دائمی به ادلب ضرب وشتم.

معامله خرید اروپا و همچنین اردوغان را خودداری از فشار بیشتر پناهندگان در برابر اروپا و مرزهای. آتش بس معامله و یا هیچ اردوغان می خواهد سه چیز از اروپا است. او می خواهد بروکسل به تکیه بر روسیه برای متوقف کردن حمایت خود از نیروهای اسد در ادلب. دوم او می خواهد E. U. برای شروع بازی در یک نقش فعال تر در کمک به آوارگان داخلی در سوریه (در درجه اول به نگه داشتن آنها را از آمدن به ترکیه). سوم او می خواهد پول بیشتری از E. U. برای مقابله با پناهندگان سوری در سوریه و ترکیه است.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

اما در اروپا هیچ علاقه ای به مخلوط کردن آن را با پوتین بر سر سوریه که در آن روشن شده رئیس جمهور روسیه است که به مراتب بیشتر متعهد به رانندگی نتیجه نهایی وجود دارد از اروپایی ها هستند. کشورهای عضو اروپا نیز حداکثر تقسیم بر اینکه آیا برای تحمیل تحریم های بیشتر بر روسیه (بسیاری از آنها تکیه می کنند به طور قابل توجهی در تجارت با روسیه) ساخت افزایش تحریم های روسیه بر اقدامات خود در سوریه غیر استارتر.

اما اروپا آیا می خواهید برای جلوگیری از تکرار آن گذشته مهاجرت و بحران پس از آن به احتمال زیاد بروکسل خواهد دست بیشتر بودجه به ترکیه برای مدیریت پناهندگان جریان… اگر ترکیه موافقت خود را با رعایت مهاجرت کرد (و اگر آنها می تواند توافق میان خود و منابع مالی که در حال حاضر تنش بودجه مذاکرات). بروکسل نیز مایل به همکاری با ترکیه در برخورد با ادلب پناهندگان است اما کمتر تمایل به کمک به پناهندگان در ترکیه موجب شده است تا با راه اندازی حملات علیه کردها در سوریه است.

همه از آن است که می گویند—رویدادهای این هفته به احتمال زیاد به ارائه مختصری کردند برای هر دو کشور ترکیه و اروپا از بیشتر پناهندگان, اما یکی که بعید است به آخرین. و این مهلت می آید در هزینه رسما به پوتین قدرت به تعیین آنچه اتفاق می افتد در ادلب و از این رو سوریه است. نگه داشتن یک چشم را برای گرم شدن هوا بیش از حد به آب و هوا را بهبود می بخشد و به ایجاد گذرگاه دریایی و آسان تر و قاچاقچیان انسان قادر به restock منابع آنها نیاز به از سرگیری عملیات انتقال مشکلات به احتمال زیاد به عقب سر خود را دوباره.

کلید واقعیت است که آن را توضیح می دهد:

70.5%: که تعدادی از مردم ترکیه بر این باورند که افرادی که به دنبال پناهندگی در حال صدمه زدن به اقتصاد کشور کمک می کند که توضیح اردوغان افزایش ناامیدی در پناهندگان ،

یک تصور غلط در مورد آن:

که اروپا را منفعلانه قربانی یکی دیگر از پناهندگان بحران راه آن را یک دهه و نیم پیش. در حالی که اروپا همچنان آسیب پذیر به دیگری مهاجرت بحران E. U. تحت رهبری جدید یکی با جاه طلبی های بزرگ برای یک واحد و یکپارچه تر و قاطعانه اتحادیه اروپا در صحنه جهانی. مرحله 1 برای این E. U. تعریف و حفاظت از مرزهای خود را شروع می شود که با یونان است. از این رو قوی نشان می دهد از هر دو نیروی نظامی و رهبران سیاسی در یونان هم مرز با ترکیه در این هفته. مرحله 2 بروکسل روشن است که آن را با کمی صبر به مقابله با جغرافیای سیاسی بازی ها در هر دو کشور ترکیه و روسیه که اغلب تلاش برای تهدید و قلدری اروپا را به اتخاذ سیاست های مورد نظر خود را. این است که اروپا از سال 2015 یا 2016… یا تا اروپا امیدوار است.

یک چیز در مورد آن می گویند در یک مهمانی شام:

اردوغان به چند سال گذشته صرف نظر گرفتن یک صفحه از پوتین راهکار—هر جغرافیای سیاسی فرصتی که خود را حتی اگر آن را به یک استراتژی کلی. اما استراتژی که کار نمی کند زمانی که شما در حال بازی در برابر کسی که دقیقا همان استراتژی است که قوی تر شده است و بازی به بازی دیگر و بهتر از شما برای سال در حال حاضر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>