آن را محدود به یک هفته پر حادثه برای سیاست آمریکا با استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی تا همین هفته به عنوان دولت از اتحادیه. ما همه که درام و سپس برخی از حسن نیت ارائه میدهد از آیووا دموکرات قفقاز و معیوب انتخابات برنامه. آن را تبدیل به یک فاجعه هفته برای آمریکا صداقت… و آن را تنها به بدتر.

دلیل اهمیت آن:

هیچ کمبود آمریکا اخبار سیاسی به دنبال این هفته به عنوان اصلی داستان سوار به همان اجتناب ناپذیر نتیجه—انتخابات آینده ریاست جمهوری در ماه نوامبر در نظر گرفته خواهد شد حداقل مشروع توسط رای دهندگان آمریکایی در حداقل یک قرن است. تا این هفته عقل متعارف بود که بزرگترین تهدید در مواجهه با ایالات متحده انتخاباتی مشروعیت ناشى از روسیه (و دیگر بازیگران خارجی) به دنبال به طور فعال دخالت در رسیدگی از تلاش برای هک مجموع رای به عمد پخش خبر جعلی. اما این هفته مردم آمریکا باید از خواب بیدار به این واقعیت است که بزرگترین تهدید برای ایالات متحده در انتخابات ممکن است به خوبی از آمریکایی ها خود را.

شروع استیضاح. پس از hemming و hawing سنا رای دادند و هر دو به دور زدن نیاز به بیشتر شاهدان و برای تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات در امتداد خط حزب… صرفه جویی برای سناتور جمهوریخواه میت رامنی که در پیوست دموکرات ها در رای گیری برای پیدا کردن تهمت به جرم سوء استفاده از قدرت (هر چند نه مانع از کنگره). یک تهمت تبرئه شد همیشه رفتن به یک مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان بر این باورند که تهمت تصمیم به اهرم نظامی برای کمک به تحقیقات مربوط به خود را رقیب سیاسی به وضوح واجد شرایط به عنوان “خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایات و جنحه”—هر مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی است که به شرح زیر خواهد بود به ناچار آلوده در چشم خود را. اما تصمیم به چشم پوشی از شاهدان (حتی زمانی که یکی سابق و مشاور امنیت ملی, جان بولتون, به نظر می رسد به اندازه کافی اطلاعات مربوط به معنای واقعی کلمه نوشتن یک کتاب) تنها سوخت بیشتری احساس عدم مشروعیت برای انتخابات آینده ریاست جمهوری. و ایران با رویکرد به فریم استیضاح به عنوان یک صرفا حزبی تلاش برای سرنگونی 2016 نتایج انتخابات (رامنی رای به محکوم کردن وجود) هوشمند بیت از فعالیت سیاسی اجازه می دهد که سناتور جمهوریخواه برای جلوگیری از درگیر شدن شواهدی که تا به حال نصب شده است در برابر تهمت و سادگی تمرکز بر روند مسائل آنها در زمان موضوع را با… یک تاکتیک برای حفظ جمهوری خواه رای دهندگان خارج نشده و در حالی که در همان dinging آمریکایی ” ایمان در ایالات متحده فرآیندهای سیاسی به طور گسترده تر.

در حال حاضر به نوبه خود به Iowa. آیووا شده است در تیررس منتقدان استدلال می کند که دولت به عنوان کوچک روستایی و سفید نباید چنین جایگاه نخست در نامزدی تقویم. آن هم در تیررس گذشته اشتباه نیز هست — در سال 2012 رامنی برنده اعلام شد جمهوری خواه حزبی با یک باریک 8 رای تنها به پیروزی خود را رسما معکوس 16 روز بعد در حمایت از ریک سانتوروم هر چند آسیب به سانتوروم حرکت بود در حال حاضر انجام می شود. 2016 ثابت شود testy, آیووا, مسابقه بین برنی ساندرز و هیلاری کلینتون نیز که احتمالا میان به برخی از برجسته ساندرز حامیان (و احتمالا حتی کمپین عملیاتی) است که دلالت بر ثابت در برابر او بود. و آن را کمک نمی کند که برجسته تهمت عملیاتی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و سناتور لیندزی گراهام در فرصت پرید به شمع روی دموکرات فانینگ شعله های آتش از تئوری های توطئه نشان می دهد که DNC است (و در عین حال دوباره با توجه به آنها) توطئه برای جلوگیری از ساندرز در نظر گرفتن نامزدی. و تمام که شد بعد از نامزدهای متعدد سعی کردم به ادعای پیروزی برای خود, دیجیتال نرم افزار برای گزارش آرا malfunctioned و تاخیر نتایج روز در پایان و صندلی کمیته ملی حزب دموکرات به نام “recanvass” تنها به رد شده توسط آیووا دموکرات.

همه از آن می گویند وجود دارد عناصر در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات طرف که منافع آن به تضعیف مشروعیت انتخابات در کوتاه مدت بازی برای به دست آوردن رای برای مورد نظر خود را کاندیدای سیاسی با عواقب طولانی مدت به مشروعیت انتخابات در ایالات متحده و فرایندهای سیاسی رفتن به جلو.

چه اتفاقی می افتد بعدی:

بیشتر برای آمدن وجود دارد. حالا که برنده شده است تبرئه او جسارت را حتی تهاجمی تر بحث و تصمیم گیری های سیاسی. در حالی که سناتور سوزان کالینز از مین بر این باور بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن او آموخته درس مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را مستلزم به متفاوت (مجبور کالینز به تن است که نظرات او بودند بیشتر “aspirational” از هر چیز دیگری). و با سابقه مجموعه ای است که این دسته از اوباما و بسیار بعید به رها کردن او (به خصوص که انتخابات به رسم نزدیکتر) تهمت به خوبی ممکن است درخواست خارجی دیگر بازیگران به دخالت از طرف او—در این مرحله او رو به آخرین انتخابات تا کنون است و کمی به از دست دادن با انجام این کار. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ثابت کرده است آن را به رفتن به طول های بزرگ به اطمینان حاصل شود که صحبت های او با دیگر رهبران خارجی هرگز نور روز را مشاهده کنید که یک فاجعه در زمانی که شفافیت بیشتری مورد نیاز است برای تجدید اعتماد به نفس در روند انتخابات و آمریکا رشد کرده بی حس به کاخ سفید تکذیب. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه سخنرانی هدایت روشن از تفرقه موضوع استیضاح خود را پس از استیضاح کنفرانس مطبوعاتی بدون اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته در خدمت یک یادآوری است که این نگرانی با تهمت نیست به طور معمول اسکریپت اظهارات—آن را به آنهایی که او را می سازد کردن کاف… و او خواهید بود مقدار زیادی از کسانی که بیش از چند ماه آینده. به عنوان روز انتخابات نزدیکتر و فشار مانت تهمت مسئول است برای ضربه زدن به در به طور فزاینده ای تحریک آمیز راه.

ویژه داستان
Coronavirus شیوع بیماری می تواند از خط خارج Xi Jinping رویاهای از یک قرن
ویروس بافندگی بیش از رئيس جمهور ملی جوان سازی پروژه و خود را سفت و محکم از بالا به پایین حکومت در حال آزمایش است

همانطور که برای دموکرات های آیوا افتضاح نیست انجام آنها هر روابط عمومی نعمت (خواندن این نیویورک تایمز داستان در مورد متناقض نتایج آیووا حزب دموکرات قرار داده شود) و با باز شدن فضای گسترده تر برای جان سخت ترقی خواهان در خارج از حزب اصلی به استدلال می کنند که DNC است توطئه علیه آنها. ضد استقرار دموکرات اند و نرده در برابر استقرار سیاست و به راحتی می توانید نقطه به ناروا را تبرئه عنوان نمایشگاه A. باید برنی ساندرز موفق به تصرف نامزدی حزب دموکرات را در ذهن خود آنها نمایشگاه 1A. و اگر دولت دموکراتیک احزاب پیچ کردن هر مطلب مقدماتی بیشتر جریان اصلی دموکرات ها را سوال مشروعیت این روند به عنوان سوخت هستهای فعالان خواهد شد که این فرصت را به نشان می دهد که چگونه بی منطق دموکرات ها هستند و دیگری کوتاه مدت فشار برای رای دهندگان که به پایان می رسد تا delegitimizing کلی سیاسی آمریکا روند در دراز مدت است.

کلید آماری است که آن را توضیح می دهد:

بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos و C-Span ماه سپتامبر گذشته 46 درصد از آمریکایی ها باید کمی به هیچ اعتماد به نفس است که در ماه نوامبر انتخابات خواهد بود “باز و عادلانه است.” این هفته تحولات کمک نمی خواهد.

یک چیز در مورد آن را بخوانید:

گروه اوراسیا را بالا خطر #1 برای سال 2020 است. من به خصوص افتخار از لیست گروه اوراسیا قرار داده و از این سال, اما من فکر نمی کنم ما در خطر خواهد شروع سوژه متحرک از روبرو کردن کمتر از دو ماه به سال جدید.

یک تصور غلط در مورد آن:

افرادی که مدت طولانی است با اشاره انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن و بازیگران خارجی مانند روسیه هر زمان که موضوع انتخابات مشروعیت می آید. این هفته قطعی ثابت شده است که دموکرات ها در حال رفتن برای اضافه کردن به تئوری توطئه و که ایالات متحده نمی کند نیاز به هر گونه کمک muddling انتخاباتی نتایج آن را می توانید انجام این کار فقط خوب است با خود, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

یک چیز در مورد آن می گویند در یک مهمانی شام:

در عملکرد نظام سیاسی آیوا خواهد بود که از خواب بیدار کردن تماس هر دو طرف نیاز به گرفتن جدی در مورد حفاظت از مشروعیت انتخابات از هر دو تهدیدات خارجی (انتخابات دخالت, هک, خبر جعلی) و داخلی (که به علاوه ما سیاستمداران تصرف در تئوری های توطئه برای خود اهداف سیاسی خود). اما با توجه به سمیت سیاست آمریکا این روزها بیشتر احتمال دارد که همه طرف نقطه انگشتان دست در هر یک از دیگر در امید به ثمر رساند پیروزی در انتخابات هر دو طرف قاب به عنوان نامشروع تنها به ادعا همان انتخابات مشروع بود هنگامی که طرف خود را برنده آن است. تماس با آن قانون از کاهش سیاسی می گرداند. #RaceToTheBottom

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im