چه اتفاقی می افتد بعدی به پاکستان Lurches از بحران به بحران

من به تازگی نوشت: در مورد کشورهایی که تحویل جهان بهترین coronavirus پاسخ... و پاکستان نیست در هر نقطه بر روی

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

من به تازگی نوشت: در مورد کشورهایی که تحویل جهان بهترین coronavirus پاسخ... و پاکستان نیست در هر نقطه بر روی لیست. اما این بدان معنا نیست که پاکستان در نبرد با کروناویروس نمی آموزنده برای کشورهای دیگر است. به عنوان همه گیر در ادامه راهپیمایی خود را از طریق جهان در حال توسعه و پاکستان و خارج از غرفه به عنوان یک داستان عبرت انگیز. در اینجا به همین دلیل است.

دلیل اهمیت آن:

بسیار مورد توجه واقع شده است strongmen با استفاده از پوشش بحران به تمرکز بیشتر قدرت برای خود—چین و روسیه بلاروس و مجارستان هستند فقط تعداد کمی از کشورها با رهبران امتناع از اجازه یک بحران خوب به هدر. چیزی شبیه است که در پاکستان اتفاق می افتد اما با یک پیچ و تاب و به جای قدرت مصادره شده توسط این کشور را رهبر سیاسی در این مورد سابق کریکت ستاره و نخست وزیر فعلی عمران خان در این کشور ضعیف مدیریت coronavirus بحران تقویت نظامی این کشور.

بررسی موفق ترین coronavirus پاسخ به تاریخ, برخی از تم های مشترک پاپ. تهاجمی به روش آزمایش و انزوا کار می کنند. بنابراین آیا پاک کردن پیام به عنوان قوی اقدامات مالی برای حمایت از شهروندان در برخورد با هر دو سلامت و اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. پاکستان انجام داده است کمی از هر یک از آن. و در حالی که کشور در حال حاضر دارای 170,000 مورد تأیید و 3,300 مرگ و میر همانطور که از نوشتن این مسیر نقاط به مراتب بدتر آمده است. خان دولت تا به حال در ابتدا بر این باور COVID-19 caseload خواهد اوج در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است اما مجبور شده اند به طور مداوم تجدید نظر که برآورد—برآورد کنونی نقطه به نقطه اوج آمدن مدتی در اواخر ژوئیه یا اوت آلوده کردن بیش از یک میلیون پاکستانی. که حدود 600%+ افزایش نسبت به امروز. بیش از حد انتزاعی ؟ فکر می کنم از این راه—شهر کراچی در حال حاضر 600 تخت ICU برای یک شهر با حدود 20 میلیون نفر است.

در مواجهه با چنین دلهره آور, پیش بینی بسیاری از کشورها در سراسر جهان قفل شده خود را در drastic تلاش برای "خم منحنی." متاسفانه پاکستان ندارد که لوکس... و نه بسیاری دیگر از بازارهای در حال ظهور یک موضوع است که تعریف خواهد شد در این مرحله بعد از بحران. حتی قبل از همه گیر ضربه پاکستان در اقتصاد تلاش شد با شدت و قدرت; قفل کردن و منزوی نیست و یک گزینه برای افرادی که در سر می برند فضاهای, و هنگامی که شما در "اقتصاد غیررسمی" (ص 72 درصد از کار پاکستانی ها انجام می دهند) کار از راه دور گزینه نیست و یا. نه به ذکر است این هجوم ملخ است که به خطر افتاده است این کشور توانایی خود را تغذیه.

پاکستان توانایی خود را تعطیل اقتصاد محدود بود برای شروع, اما مشکلات شده اند مرکب خان دولت که vacillates از درمان Covid به عنوان یک تهدید جدی برای توجه به آن هیچ چیز خطرناک تر از شایع آنفولانزا ساختن آن دشوار برای پاکستانی ها به ارزیابی چقدر جدی گرفتن این تهدید است. آن خودداری کرده است به ممنوعیت تجمعات مذهبی در دستور آخوندها. و آن را مانند خان دولت تا به حال مقدار سرمایه سیاسی برای سوزاندن—حتی قبل از coronavirus برداشت عناوین 55 درصد از پاکستانی معتقد خان و وزرای بی کفایت بودند.

بدون اکثریت در پارلمان خان دولت تا به حال دنج رابطه با این کشور قدرتمند نظامی که برای سال ها بازی یک outsized نقش در این کشور زندگی سیاسی (و کمک گرفتن خان منتخب) خیلی به غم وغصه از آن فشار برای پاکستان به تبدیل شدن به یک دموکراسی واقعی (بیشتر در زیر). در حالی که خان همیشه مردد به تحمیل یک مستند با توجه به هزینه های اقتصادی این امر مستلزم او در نهایت مجبور به این موضوع به طور جدی تر پس از ارتش بیرون آمد و به نفع آنها است. او تا به حال شده است به طور مداوم شعار "smart مستند" رویکرد استراتژیک که تعطیل نقاط داغ به عنوان coronavirus موارد استعداد اما که تا این هفته بیشتر لفاظی های واقعی از سیاست. خان دولت بهداشت و درمان, پاسخ برگ زیادی به دلخواه می شود. که ما به ارمغان می آورد به 18 متمم.

چه می آید بعدی ؟

در سال 2010 این کشور به تصویب 18 متمم گذار کشور از یک نیمه-سیستم ریاست جمهوری به یک اصل دموکراسی پارلمانی با حذف رئیس جمهور قدرت به انحلال پارلمان و به موسسه حکومت اضطراری یک جانبه (در علاوه بر این به لغو دادگاه توانایی به تصویب تعلیق قانون اساسی). 18 متمم بیشتر غیر متمرکز قدرت ایجاد نخست وزیر و وزیران را به عنوان دولت فدرال داد و بیشتر حاکم اختیارات به استان ها (از جمله بیش بهداشت و درمان) و با آن کنترل بیشتری روی امور مالی خود را و سهم بیشتری از درآمد فدرال. 18 متمم یک گام مهم برای دموکراسی در پاکستان است که تحت یک دیکتاتوری نظامی چندین بار پس از استقلال; در هر مورد نظامی تحمیل حکومت نظامی در حالی که با تکیه بر دادگاه برای توجیه حرکت قبل از مصرف بیش از ریاست جمهوری است.

ارتش پاکستان به مدت طولانی به حال نگرانی بیش از 18 متمم پس از آن باعث می شود آن را سخت تر برای آنها را به دفاع از نفوذ خود بر غیر متمرکز امور مالی (سرقت آن از توانایی برای ایجاد حمایت شبکه و تحکیم بیشتر قدرت خود را). رهبران ارتش در برابر قدرت های جدید اعطا شده به استان با "شش نقطه" جنبش که منجر به ایجاد بنگلادش سوزش ضربه ارتش پاکستان. پس از آن می آید به عنوان کمی تعجب که خان دولت که متکی بر حمایت ارتش از به ماندن در قدرت شده است هل دادن به تجدید نظر به قانون—در هفته های اخیر خان دولت استدلال کرد که یکی از دلایل آن, بهداشت و درمان, پاسخ شده است بنابراین فاقد آن است و دقیقا به دلیل این عدم تمرکز قدرت و منابع و می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن آن درآمده است. اما پس از 18 متمم نیز به استان بیشتر قدرت خود را تعیین کنند, بهداشت و درمان, سیاست, ارتش استفاده کرده است خان خود سکوت به اعمال مستندات برای ترس از اقتصادی خرید اینترنتی برای تقویت خود از محبوبیت... با حمایت از ولایت در این مستند. در ضمن مقدار فزاینده ای از مقامات ارتش پیوست خان کابینه و افزایش نگرانیها در مورد چقدر تقسیم واقعا وجود دارد بین نظامی این کشور و آن ظاهرا غیر نظامی رهبری است.

پاکستان دارای مقدار زیادی از مشکلات عنوان راه خود را بیش از چند ماه تابستان; از نظر اقتصاد و از نظر بهداشت عمومی و در شرایط جامعه است. آن را هم اکنون می توانید اضافه کردن یک بلندی بحران دموکراسی به لیست.

یک چیز در مورد آن می گویند در یک زوم تماس:

همه گیر پاسخ سخت است; همه گیر پاسخ در حالی که خود را دموکراسی آویزان در تعادل سخت تر است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب