چه سقوط خزانه بازده گفتن ما

به عنوان وحشت گسترش در سراسر هر دو آمریکایی و بازارهای بین المللی وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده لوله کشی تا کنون بی سابقه-از اعماق.

بازده بیش از 1.5 درصد به تازگی به عنوان اواسط ماه فوریه کاهش یافت اما به عنوان پتانسیل های اقتصادی تهدید coronavirus آشکار شد. هفته گذشته بازده 10 ساله خزانه شکست زیر یک درصد برای اولین بار در خوب ، زمانی که قیمت نفت به جنگ عربستان سعودی و روسیه منفجر شد و بیش از آخر هفته آنها پانچ زیر 0.5 درصد به طور خلاصه لمس 0.318 درصد است. حتی در دراز مدت 30 ساله وزارت خزانه داری به طور بی سابقه ای کم از 0.702 درصد است. همانطور که از نوشتن این دو تا به حال اندکی بهبود پیدا کرد اما همچنان در زیر شکستن رکورد یک درصد آستانه.

به چه معنا ،

بیشتر بلافاصله سقوط اوراق قرضه افزایش نشان می دهد “ایمن” توسط سرمایه گذاران به عنوان آنها کمپرسی دارایی های ریسک و خرید گنجينه آمریکا — امن ترین دارایی وجود دارد. اما محض اعماق که سود اوراق قرضه کاهش یافته است نشان می دهد چیزی بزرگتر در جریان است: یک تعادل در اقتصاد و اقتصادی در سیاستگذاری, است و در نهایت رسیدن به پایان آن است. و برخی از چیزهایی که باید اساسا تغییر کند اگر یک جدید تعادل پایدار است یافت می شود.

بازده هستند و نه کاملا همان چیزی که به عنوان نرخ بهره. اما آنها با یک تقریب برای منافع دولت فدرال ایالات متحده به پرداخت برای وام گرفتن و, با فرمت, با یک تقریب برای نرخ بهره در سراسر اقتصاد است. بیشتر مربوط به ما اهداف وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده سقوط به عنوان افزایش قیمت برای اوراق در بازارهای مالی است. به عبارت دیگر ياوه بازده نشان می دهد افزایش تقاضا در بازار برای اوراق.

البته راه ما “تولید” بیشتر اوراق با داشتن دولت فدرال قرض گرفتن پول بیشتر. کاهش بازدهی در واقع یک بازار سیگنال است که تقاضا برای کسری بودجه دولت و هزینه های در حال افزایش است! وجود طنز در اینجا است که بزرگترین کسری hawks در سیاست آمریکا نیز تمایل به افرادی که صحبت از یک بازی بزرگ در مورد پیروی از سیگنال های بازار. و این چیزی است که به نگه داشتن در ذهن به عنوان رئیس جمهور تهمت به دولت و کنگره بحث محرک ها و برنامه های سرمایه گذاری برای مبارزه با کروناویروس’ بررسی آثار اقتصادی — و به طور خاص چگونه به “پرداخت” است که هزینه های.

اما پاییز در خزانه نیز طولانی predates coronavirus. در واقع عملکرد وزارت خزانه داری شده اند سقوط بیشتر یا کمتر بدون توقف از سال 1980. این COVID-19 شیوع فقط سرعت نهایی تبار به صفر است. به چه معنی است که تقاضا در بازار برای کسری بودجه فدرال هزینه های رو به افزایش بوده است تقریبا به طور مداوم به مدت چهار دهه?

در اینجا طبیعی خود-تصحیح مکانیزم است که نرخ بهره قرار است به خدمت: برخی از مرتب کردن بر اساس از وحشت اتفاق می افتد فعالیت های اقتصادی قرارداد و نرخ بهره سقوط پرواز به ایمنی رخ می دهد. اما نرخ های بهره پایین تر نیز آن را ارزان تر برای مردم و شرکت ها برای دریافت وام برای هر تعداد از فعالیت های — خرید خانه, خرید خودرو, هزینه های مصرف کننده از طریق کارت های اعتباری سرمایه راه اندازی یک کسب و کار و یا توسعه یک کسب و کار موجود. که باید منجر به هزینه های بیشتر که منجر به بهبود اقتصادی.

اما استقراض نمی کند رخ می دهد در یک خلاء: اگر یک کسب و کار در حال رفتن به گرفتن وام وجود دارد نیاز به برخی از قبل موجود مقدار “پس زمینه” هزینه های خود را در بازار برای توجیه سرمایه گذاری. در صورتی که پس زمینه هزینه وجود ندارد کسب و کار را در حال رفتن به گرفتن وام بدون در نظر گرفتن. اگر کار و پرداخت هزینه فرصت های بد به اندازه کافی به مردم نمی توانند پرداخت بدهی های خود را بدون توجه به چگونه نرخ بهره پایین سقوط. که نرخ بهره شده است به طور پیوسته در حال سقوط برای دهه نشان می دهد که پس زمینه هزینه شده است در حال سقوط بیش از حد. (چرا آن بوده است در حال سقوط است که فراتر از محدوده این ستون, اما آن را در واقع به لطف افزایش نابرابری دستمزد رکود و از بین رفتن مشاغل خوب و مناسب برای اکثر آمریکایی ها.) نرخ بهره را تا به حال به سقوط تا کنون پایین تر برای اصلاح آن و زمانی که آنها ضربه صفر آنها قادر نخواهد بود برای اصلاح هر گونه اطلاعات بیشتر.

این است که در آن زمان راه اندازی برای اقتصادی ایالات متحده سیاستگذاری بسیار مهم می شود. همانطور که اشاره کردم وجود دارد مقدار زیادی از کسری بودجه hawks در سیاست آمریکا و با وجود این بازار سیگنال های کسری هزینه های محبوب نیست. ما در درجه اول با تکیه بر فدرال رزرو برای مدیریت اقتصاد و تقویت ما برای خروج از رکود. اما راه تغذیه می کند که با تنظیم نرخ بهره! و سقوط در نرخ بهره محدودیتهای بانک فدرال توانایی انجام آن کار هر بیت به عنوان مقدار به عنوان آن محدودیتهای اقتصاد را گسترده تر توانایی خود درست است. پس از هر رکود اقتصادی آمریکا از سال 1980 فدرال ریزرو نرخ هدف کاهش یافته پایین تر و پایین تر هرگز قادر به افزایش به قبلی آن ارتفاع قبل از آخرین بحران است. به عنوان نرخ بهره پایین در صفر تغذیه از دست خواهد داد گذشته از آن اتاق به مانور و همچنین.

این ما به ارمغان می آورد بازگشت به چگونه تقاضا برای کسری بودجه دولت و هزینه های به طور خاص افزایش یافته است. نرخ بهره تقویت اقتصاد با تشویق بیشتر استقراض اما این یک ابزار است که می تواند تنها کشش تا کنون — وام همیشه پرداخت می شود توسط افراد و شرکت هایی که وام گرفتن. کسری بودجه فدرال صرف یک راه را به شما معرفی هزینه های جدید به اقتصاد آن ندارد که حرکت نزولی. هزینه فدرال در سرمایه گذاری های عمومی در کمک های مالی و البته در دولت رفاه, برنامه, تمام پول به دست شرکت ها و افراد — و در نتیجه افزایش می دهد که “پس زمینه” صرف — با هیچ رشته های متصل. کاهش بازدهی نیست فقط یک بازار سیگنال که اقتصاد به پول بیشتر نیاز دارد; آن را به یک سیگنال برای پول بیشتر از طریق مسیر از هزینه های دولت فدرال به طور خاص.

این پیامدهای راه فراتر از coronavirus بحران اگر ما می خواهیم به اقتصاد آن در دراز مدت کاهش است. اما این مسائل برای پاسخ به COVID-19 ،

دولت در حال حاضر به تصویب $8.3 میلیارد دلار در هزینه های اضطراری به طور مستقیم مربوط به بهداشت عمومی نیاز دارد. اما دموکرات ها پیشنهاد چیزهایی مانند افزایش مزایای بیکاری فدرال پرداخت می شود ترک برنامه و هزینه های بیشتر بر روی برنامه هایی مانند مواد غذایی. حتی تهمت خود را شناور این ایده از یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که بر خلاف کاهش مالیات برای ثروتمندان و شرکت های بزرگ — بلافاصله دریافت پول به دست میانگین کار آمریکایی است.

این ها همه راه های خوبی برای آب پس زمینه هزینه های نگه می دارد که اقتصاد ایالات متحده زمزمه و فراهم می کند که پایه و اساس است که نرخ بهره تنظیمات نیاز به انجام کار خود را. متاسفانه کسری hawks در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — مانند شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow — در حال مسواک زدن کنار آن ایده ها به نفع محدود تر کسب و کار معافیت مالیاتی. بیشتر ناخواسته آنها اصرار فدرال رزرو است که بهترین موقعیت را برای مقابله با کروناویروس بحران — حتی به عنوان مسئولان بانک مرکزی و آگاه از وخامت اوضاع سعی کنید به فشار کنگره و کاخ سفید به گام با لينک مستقيم محرک های مالی.

آن کسی حدس می زنم که چگونه به پایان خواهد رسید. سیاستگذاران آمریکایی موفق شده اند با خوشحالی به چشم پوشی از ساده اقتصادی پیامدهای کاهش سود اوراق قرضه برای چندین دهه در حال حاضر. اما در نهایت coronavirus یا هیچ چیزی را به من بدهید. زیرا بسیار وجود دارد اتاق سمت چپ قبل از صفر است.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>