آنچه در کانادا می توانید از این, Michigan شهرستان را استفاده از مفت دوربین برای گرفتن مجرمان

آن را در صبح زود — قبل از 6:00 صبح در ماه اوت گذشته زمانی که علی شاهین از خواب بیدار شدم در خانه اش در حومه دیترویت و بررسی گوشی های هوشمند خود.

چه اتفاقی افتاد بعد برجسته به همین دلیل تعداد بیشتری از ایالات متحده آمریکا نیروهای پلیس در حال استقبال از آمازون مصرف کننده فناوری به عنوان یک راه حل کم هزینه برای کمک به مبارزه با جرم و جنایت و دوری می گزیدند نگرانی های مداوم بیش از حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها.

و بحث به نظر می رسد در حال حرکت در شمال مرز.

شاهین تا به حال یک هشدار دریافت یک شبه. حدود 2:40 a. m. دوربین نصب شده در جلوی گاراژ خود را در Livonia, میشیگان, تا به حال حس حرکت و شروع به ضبط.

تماشای فیلم بر روی تلفن خود شاهین می تواند دیدن یک مرد rummaging از طریق پشت وانت خود را و بررسی خود را toolbox. او در سمت چپ و بدون در نظر گرفتن هر چیزی اما Chachine مظنون مرد می دانست که او در حال تماشا بود.

“اگر آن را برای دوربین” شاهین گفت: “شاید او می توانست با باز کردن جعبه ابزار و پاک کردن آن.”

او نوشته شده تصویری در رسانه های اجتماعی و هشدار پلیس که همچنین آن نوشته شده آنلاین. در عرض چند دقیقه یک مظنون 60 ساله جفری کوچ شناسایی شد. در عرض چند ساعت دستگیر شد در ارتباط با یک رشته از های اخیر تلاش ماشین نمیتوانیم. در عرض یک هفته او التماس کرد هیچ مسابقه در دادگاه به دو اقدام larceny اتهام و محکوم شد به 30 روز در زندان, با توجه به مطبوعات آزاد دیترویت.

این Livonia اداره پلیس خبر از دستگیری به عنوان “نمونه دیگری از همکاری موفق” بین نیروی جامعه و آمازون خانواده نظارت بازوی حلقه.

“این واقعا سازمان دیده بان محله از سال 2020” Livonia پلیس سروان. ران Taig گفت: انعکاس عبارت حلقه استفاده در تبلیغات آن است.

سروان. ران Taig با Livonia اداره پلیس در میشیگان نشان می دهد که همسایگان پورتال در دسترس ساخته شده به سازمان های اجرای قانون است که امضای موافقتنامه با آمازون حلقه تابعه. (توماس Daigle/CBC)

آمریکا پلیس ثبت معاملات; ویندزور می خواهد در

در سال گذشته Livonia PD امضا همکاری با آمازون تابعه شهروندان اجازه می دهد با استفاده از حلقه همسایگان برنامه به گزارش فعالیت های مشکوک گرفتار در نظارت است. زمانی که یک جرم و جنایت رخ می دهد, آن را نیز اجازه می دهد تا محققان به درخواست تصویری دستگیر شده در پنج مایل (هشت متر) از حادثه بدون حکم.

این شرکت حتی رایگان ارائه, حلقه, دوربین, که اداره پلیس می دهد دور به شهروندان در ماهانه تساوی.

در دفتر کار, کامپیوتر, Taig نمایش یک نقشه در دسترس به حلقه شرکای اجرای قانون نشان میدهد که در آن کاربران ممکن است حاکی از جنایات و اجازه می دهد پلیس برای پاسخ. یادداشت از شهروندان به طور معمول با یک فیلم گرفته شده از یک حلقه مفت و یا دیگر متصل به اینترنت ،

Taig گفت: حلقه معامله است “شتاب چگونه به سرعت ما قادر به شناسایی متهمان” است و به طور مستقیم منجر به دستگیری از جمله این که از نیمکت.

حلقه اتحاد امضا معاملات مشابه با صدها نفر از سازمان های اجرای قانون در سراسر ایالات متحده حداقل یک کانادایی شهردار می خواهد در بیش از حد.

“من می خواهم به مطمئن شوید که خدمات پلیس می تواند پاسخ دادن به جرم و جنایت موثر به طور موثر و با همه ابزار مدرن در دسترس به آنها گفت:” شهردار درو Dilkens از ویندزور, Ont. او گفت که او نگران مخدر اعتیاد منجر به یک رشته از جرم و جنایت در شهرستان خود است که فقط 33 کیلومتر از Livonia.

سازمان دیده بان | Windsor, Ont., شهردار در دفاع از پیشنهاد همکاری با حلقه

درو Dilkens دفاع پیشنهادی مقابله با آمازون تابعه 0:43

Dilkens گفت او شده است در تماس با حلقه و مشتاق برای شهرستان خود را به اتخاذ همسایگان برنامه یک بار آن را نورد در شمال مرز. او هیچ جدول زمانی ،

یک حلقه سخنگو در بیانیه ای گفت به CBC اخبار “همسایه ها برنامه در حال حاضر تنها در دسترس در ایالات متحده”

حفظ حریم خصوصی داده ها و نگرانی ها

پلیس مشارکت موقعیت یک شعبه از یک غول دره سیلیکون به عنوان یک واسطه بین مقامات محلی و شهروندان اجازه دادن به آن در نرم افزار اختصاصی عمل به عنوان یک نقطه تماس — که منجر به نگرانی در مورد راه پلیس اطلاعات به کار گرفته شده است هنگامی که آن را در دست حلقه.

آمازون در حال حاضر دسترسی به ثروت از اطلاعات در آن کاربران: سلیقه در فیلم ها و موسیقی را از طریق آن جریان, خدمات, خرید از خرده فروشی آنلاین پلت فرم به ذکر است وسعت اطلاعات شخصی که ممکن است جمع آوری شده توسط الکسا دستیار صوتی.

منتقدان حلقه ترتیبات با پلیس می گویند مقامات محلی نباید تسهیل آمازون بیشتر کسب اطلاعات.

“کل سیستم از اصطکاک های تصویری با پلیس تضعیف بسیاری از حقوق و حریم خصوصی است که ما در طول زمان ساخته شده است” گفت: بانی استوارت یک دانشگاه ویندزور آموزش استاد که مطالعات تکنولوژی مفاهیم برای زندگی روزمره است. او در مقایسه با آن به “ساختمان نظارت زیرساخت است که به نظر می رسد در ما است.”

این دانشگاه به تازگی میزبان یک پنل بر روی این موضوع است. استوارت گفت: بیش از 70 نفر حضور داشتند.

دانشگاه ویندزور ، بانی استوارت در مقایسه با حلقه پلیس مشارکت برای ‘ساختمان نظارت زیرساخت است که به نظر می رسد در ما. (شارون وو/CBC)

Livonia پلیس گفت: نگرانی های حریم خصوصی باید حداقل پس از مفت دوربین معمولا تنها رکورد حرکت روی خود کاربر مقابل ایوان و نه در حوزه عمومی است. اما حلقه ویدئوها به اشتراک گذاشته آنلاین نقطه به یک واقعیت: بسیاری از دوربین های, اگر قرار به درستی نیز ضبط رفت و آمد در خیابان و یا فراتر از این کاربر از اموال.

“هنگامی که ما باز کرده اند و پرده و ما نمی توانیم آنها را ببندید” استوارت گفت. “مردم عادت به بودن surveilled در هر سطح.”

در ایالات متحده یک گروه از بیش از 30 سازمانهای مدافع حقوق مدنی امضا نامه ای سرگشاده در پاییز گذشته خواستار حلقه را در مشارکت با پلیس بود فسخ ادعا معاملات “تهدید آزادی های مدنی و حریم خصوصی و حقوق مدنی وجود داشته باشد و بدون نظارت و یا پاسخگویی.”

دیگر انتقادات شده است-اعم از نگرانی بیش از دهها بالقوه امنیت سایبر خطرات. جمعه گذشته CBS گزارش حلقه به زودی رول تنگ تر تنظیمات امنیتی و پس از آن نشان داده شده است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود با دیگر احزاب بدون کاربران اجازه.

در ویندزور شهردار تاکید کرد او نمیخواهد “برادر بزرگ دولت” اشاره کرد اما پلیس نمی باید توانایی برای دسترسی به زندگی فیدهای از طریق همسایه های برنامه, و نه می تواند آنها دسترسی تصویری را بدون اجازه کاربر.

“شما باید توانایی برای شرکت یا نه” Dilkens گفت.

“من نمی بینیم آن را به عنوان یک سرازیری لغزنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>