‘ما باید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور.’ برنی ساندرز تایید جو بایدن

(واشنگتن) — برنی ساندرز تایید رقیب سابق خود جو بایدن برای رئیس جمهور روز دوشنبه در یک نشست آنلاین ،

“من از تمامی آمریکایی ها من درخواست هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” ساندرز گفت.

حمایت بسیار مهم برای توسعه بایدن که باید پل دموکراتیک حزب ایدئولوژیک تقسیم به متحد کردن رای دهندگان در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز. بایدن و ساندرز پیشرو مترقی درگیری در سراسر اولیه بیش از مسائل مربوط به سیاست های چنین به عنوان “مدیکر برای همه” جهانی بهداشت برنامه مراقبت.

تایید می ایستد در مقابل به تمدید 2016 مبارزه بین ساندرز و هیلاری کلینتون شد که نامزد که در آن سال. ساندرز تایید کلینتون اما تنها پس از پایان یک drawn-out نامزدی مبارزه و در میان یک مبارزه تلخ در طول دموکراتیک پلت فرم است که توسعه یافته برای تابستان کنوانسیون.

ساندرز را بلافاصله آدرس شنبه که آیا او همچنان به مبارزه برای نمایندگان در دولت کنوانسیون در سراسر کشور و یا این که آیا او می خواهم به سادگی با استفاده از تازه کشف شده خود را داد با بایدن به تاثیر مهاجرت و سیاست تخته سنگ است که او را در حال حاضر رای دهندگان.

ظاهر می شود در یک تقسیم صفحه نمایش با بایدن ساندرز گفت: “هیچ راز بزرگ وجود دارد که من و شما باید تفاوت های ما.” اما وی کار مداوم بین دو اردوگاه در چند سیاست مهم به عنوان یک دلیل برای تایید. و او گفت: بزرگترین اولویت بود شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما باید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور” ساندرز گفت. “من انجام خواهد داد همه که من می توانم را که اتفاق می افتد.”

تماس با ما در [email protected]time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>