ما تمام شده است گفت: Steve Buscemi نام اشتباه

Facebook گزارش یافت که در آن الگوریتم را می توانید آنلاین قطبش بدتر — اما این شرکت ظاهرا نمی بسیار با اطلاعات است.

که با توجه به یک گزارش جدید در وال استریت ژورنالکه به نقل از یک سال 2018 ارائه, از Facebook تیم هشدار مدیران است که “ما الگوریتم های بهره برداری از مغز انسان را در جاذبه به تفرقه” و این که “اگر چپ بدون کنترل” Facebook می دهد کاربران “بیشتر و بیشتر تفرقه محتوا در تلاش برای به دست آوردن توجه کاربر و افزایش زمان بر روی پلت فرم.”

اما Facebook مدیران از جمله مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ “تا حد زیادی کنار گذاشته تحقیقات اولیه” به قطبش در سایت و “تضعیف و یا مسدود شده و تلاش برای اعمال نتیجه گیری خود را به Facebook محصولات” این گزارش می گوید.

در میان ایده ها گزارش مورد بحث بود برای تنظیم, توصیه, الگوریتم را نشان می دهد کاربران یک “طیف وسیع تری” از پیشنهاد گروه اگر چه Facebook تیم این گزارش گفت: پیشنهادات خود را برای مبارزه با قطبش ممکن است کاهش نامزدی و “antigrowth” پس Facebook را به “یک موضع اخلاقی.” وجود دارد گزارش داخلی نگرانی در مورد تغییرات به طور نامتناسبی محافظه کاران به عنوان به خوبی.

این مجله گزارش همچنین به نقل از یک سال 2016 ارائه, از Facebook محقق بیان کرد که “64 درصد از تمام گروه های افراطی می پیوندد با توجه به توصیه ما ابزار” و “توصیه ما سیستم رشد مشکل است.”

“Facebook تحت آتش برای ساختن دنیا بیشتر تقسیم” این مجله می نویسد. “بسیاری از آن را کارشناسان به نظر می رسد به توافق برسند و به این باور Facebook می تواند در کاهش بسیاری از مشکلات است. شرکت انتخاب کنند.”

یک Facebook سخنگو گفت این مجله که شرکت “ساخته شده است قوی یکپارچگی تیم تقویت سیاست ها و اقدامات برای محدود کردن محتوای مضر و با استفاده از تحقیقات به درک ما پلت فرم و تاثیر آن بر جامعه, بنابراین ما همچنان به بهبود بخشد.” خواندن گزارش کامل در وال استریت ژورنال. برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>