اروپای غربی شل Coronavirus اقدامات به عنوان موارد سنبله در روسیه

بارسلونا اسپانیا — اسپانیایی پر از خیابان چهار شنبه به ورزش خارج زرق و برق دار در بهار آب و هوا برای اولین بار در هفت هفته در حالی که کودکان با عجله به زمین بازی به عنوان کشورهای غرب اروپا منتقل پیش با تدریجی آرامش از coronavirus مستند محدودیت.

روسیه و پاکستان این گزارش را یکی از بزرگترین روز های در عفونت های جدید در نشانه این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از.

نگرانی در حال رشد بود در مسکو که بیمارستان ها ممکن است غرق شده پس از روسیه با ثبت یک روز از 9,633 عفونت های جدید 20 درصد افزایش بیش از روز جمعه تعداد که خود را با یک روش جدید رکورد روزانه.

روسیه در حال حاضر گزارش 124,054 مجموع موارد با 15,013 بهبود و 1,222 مرگ و میر. اعداد واقعی هستند که بالاتر از دلیل است که همه آزمایش و تست گزارش به تنها 70 ٪ تا 80 ٪ دقیق است.

شهردار مسکو در این هفته گفت که مقامات با توجه به استقرار موقت بیمارستان ها در مجتمع های ورزشی و مراکز خرید برای مقابله با هجوم بیماران. عفونت موارد باید به بالاترین سطوح دولت با هر دو نخست وزیر و ساخت و ساز وزیر پیمانکاری ویروس.

در روسیه که به غرب, مقامات گفت: 3,000 10,000 کارگران در یک گسترده گاز, زمینه تا به حال تست مثبت گزارش نشان. کارمند یکی از پیمانکاران در این زمینه گزارش برگزار شد در اعتراض به این هفته این ادعا کافی اقدامات گرفته اند در برابر این ویروس گسترش یافته است.

در همان زمان, اسپانیا یکی از بدترین آمار کشورهای جهان با 25,100 مرگ و میر و بیش از 216,500 موارد COVID-19 شد نورد در پشت برخی از اقدامات اضطراری که کمک به ارمغان بیاورد شیوع بیماری تحت کنترل و صرفه جویی در بیمارستان ها از سقوط. یک بیمارستان صحرایی در مادرید مرکز کنوانسیون بسته شد جمعه و سرمایه در حال حاضر بسته یک سردخانه موقت در یک سالن هاکی روی یخ در یک مرکز خرید.

پس از اسپانیا و مستند آغاز شده 14 مارس تنها بزرگسالان شده اند قادر به ترک خانه برای خرید غذا و دارو و دیگر کالاهای ضروری و به راه رفتن سگ به خانه نزدیک است. این مستند با اعتبار موفقیت در کاهش روزانه را افزایش می دهد عفونت از بیش از 20 درصد به کمتر از 1%.

به عنوان محدودیت بودند آرام شنبه مردم بود راه می رفت و یا سوار دوچرخه تحت درخشان آسمان آفتابی در بارسلونا, که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه به عنوان نزدیک که ممکن است به هنوز خارج از محدوده ساحل.

“من احساس می کنم خوب اما خسته. شما مطمئن هستید که متوجه شده است که آن را یک ماه و من نه در شکل” 36 سال از کریستینا Palomeque گفت: در بارسلونا. “برخی از مردم فکر می کنم ممکن است خیلی زود به عنوان من, اما آن نیز مهم است به انجام ورزش به دلایل بهداشتی.”

دولت تعیین کرده است تا اسلات هم برای گروه های سنی و فعالیت های اجتماعی-فاصله اقدامات نیاز مردم به ماندن 6 فوت از هم جدا. در روز دوشنبه صورت ماسک مورد نیاز خواهد بود برای مردم سوار حمل و نقل عمومی اما بسیاری از کسانی که در خارج از خانه در شنبه پوشیده نیست آنها. تا به حال دولت تا به حال تنها به شدت توصیه می شود از ماسک در قطار مترو و اتوبوس در علاوه بر این به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اسپانیا دارای جزئیات پیچیده عقبگرد برنامه است که متفاوت خواهد بود توسط استان. کسانی که با بدترین موارد و با منابع مراقبت های بهداشتی در محل برای رسیدگی به دوباره بجای اول برگشتن از این ویروس خواهد بود برای لذت بردن از شل شدن بیشتر از این اقدامات است.

“ما باید آن را با احتیاط و مسئولیت” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در توییتر نوشت. “این ویروس هنوز هم با ما. ما باید به قوانین احترام بگذارند و همچنین به عنوان دستورالعمل برای بهداشت و اجتماعی فاصله.”

این ویروس به کشته شدن بیش از 238,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 65,000 در ایالات متحده و بیش از 20 ، 000 هر یک در ایتالیا انگلیس و فرانسه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان بهداشت هشدار موج دوم عفونت می تواند ضربه مگر اینکه آزمایش به طور چشمگیری گسترش یافته است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او امیدوار است که تعداد مرگ و میر در ایالات متحده خواهد شد در زیر 100,000 که او اذعان کرد که یک “وحشتناک شماره.”

به عنوان بحران و تثبیت در برخی از کشورهای اروپایی و آمریکا, دولت در حال کاهش shutdown از کسب و کار است که سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از سال 1930 و محو میلیون ها شغل.

مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در میان رکود اقتصادی ایالات متحده است که از بین برود بیش از 10 میلیون شغل است که با فشار دادن دولت فرمانداران به کنترل آسانسور با وجود هشدارهای برخی کارشناسان بهداشت و درمان است که ممکن است منجر به افزایش عفونت.

در ایتالیا است که دیده است و بیشترین مرگ و میر در اروپا با بیش از 28,000 مردم نگاه enviously در اسپانیا به عنوان آنها را در انتظار خود آرامش محدودیت در حال حاضر که تعداد موارد جدید به وارد کردن.

ایتالیا ویژه کمیسیون برای مبارزه با کروناویروس, دومنیکو Arcuri گفت که شل شدن تدریجی از دو ماه از مستند, شروع, شنبه, سیگنال یک چالش جدید “که در حال حاضر است که برای همه روشن; ما نمی دانیم که چه مدت از آن خواهد داشت.”

بیشتر ماسک توزیع خواهد شد برای مردم سوار حمل و نقل عمومی که انتظار می رود به صعود به عنوان تولید و ساخت و ساز بخش های ظهور از مستند. فروشگاه ها, رستوران ها, کافه ها و سایت های فرهنگی مانند موزه ها بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 18.

آلمان که ثبت نام بیش از 164,000 موارد دیده می شود اما تنها در مورد 6,700 مرگ سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل اما هرگز محدود مردم بیرون رفتن برای ورزش است. کوچکتر مغازه ها در حال حاضر باز است و این اولین تعطیلات آخر هفته در پارک که موزه ها و باغ وحش ها مجاز به باز کردن به عنوان به خوبی.

در جای دیگر چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر گزارش داد یک واحد جدید عفونت شنبه گسترش کاهش مداوم در موارد تایید شده. کره جنوبی گزارش شش مورد جدید در روز شنبه هیچ یک از آنها در سخت-آمار شهر دائگو در جنوب شرقی. هر دو کشور در حال کاهش anti-virus کنترل و احیای فعالیت های اقتصادی.

اما پاکستان روز شنبه اعلام کرد 1,297 جدید, موارد بالا بردن مجموع در کشور از 220 میلیون نفر به 18,114.

افزایش همزمان با افزایش تست. دولت گفت: بیش از 9000 تست انجام شد در حالیکه در 24 ساعت. نخست وزیر عمران خان را تعیین کرده است هدف از 20000 در هر روز است.

عکس ها را در روزنامه ها نشان داد تعداد زیادی از مؤمنان در پاکستان مساجد و تنها برخی از زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. خان دولت گفت: ممکن است سهولت کنترل, اما پزشکان باید تصمیمات سختگیرانه تر مستندات هشدار انفجار عفونت خواهد پایمال بیمارستان که تنها 3000 تخت های مراقبت ويژه در سراسر کشور.

آفریقا در حال حاضر بیش از 40 ، 000 موارد گزارش شده با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. نیز وجود داشته اند بیش از 1600 مرگ و میر در سراسر این قاره از این ویروس است که گزارش شده در هر کشور به جز کوچک و کوهستانی در لسوتو.

___

افزایش گزارش شده از برلین; Heintz گزارش از مسکو. AP روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

تماس با ما در ed[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>