غرب ویرجینیا ایالت Joe Manchin آتش سوزی پس از بازگشت رئیس جمهور تهمت و انتقاد او

(چارلستون W. Va.) — به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ Joe Manchin از کار اخراج شده است در پشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از غرب ویرجینیا از حزب دموکرات برای رای دادن گناه بر دو مقاله از استیضاح. Manchin می گوید او — و نه مغلوب ساختن پیشی جستن — اتحاد مبارزه خستگی ناپذیر برای خود تشکیل شده است.

Manchin صادر پاسخ شنبه شب در توییتر یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که او “بسیار شگفت زده & نا امید” با Manchin را آرا و ادعا کرد که هیچ رئیس جمهور انجام داده است و بیشتر برای دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام West Virginia توسط عظیم 42 درصد در سال 2016.

Manchin گفت که “هیچ حزب دموکرات مشغول به کار سخت تر در راه هر دو حزب در امیدوار است که شما موفق نخواهد بود.” او افزود که غرب ویرجینیا ساکنان “می دانم که دقیقا” چه کسی کار کرده است روز و شب در پنج سال گذشته برای تضمین سلامت خود مراقبت و حقوق بازنشستگی و “نبود شما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در یک متعاقب آن صدای جیر جیر جمعه که Manchin بود “فقط یک عروسک خیمه شب بازی” برای رهبران دموکرات در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

“که همه او است!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تهمت بود تبرئه توسط سنا در روز چهارشنبه به اتهام که او مورد آزار قرار گرفته دفتر کار خود پس از سناتورهای دقت رد خواستههای دموکراتیک به احضار شهود برای استیضاح محاکمه.

در اعلام تصمیم خود در استیضاح رای چهارشنبه Manchin گفت: شواهد ارائه شده توسط خانه مدیران به وضوح پشتیبانی از اتهامات عنوان شده علیه رئیس جمهور است.

“من خواندن متن به طور کامل & گوش به شهود تحت سوگند” Manchin گفت: روز شنبه در توییتر. “من از کجا آمده یک فرد متهم در دفاع از خود با شهود و شواهد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه انتقاد خود از Manchin روز یکشنبه به tweeting که “آنها واقعا دیوانه سناتور جو Munchkin در غرب ویرجینیا. او نمی تواند درک متن.”

Manchin خدمت دوره دوم خود به عنوان یک سناتور ایالات متحده بود و دولت فرماندار از سال 2005 تا 2010.

Manchin اعلام کرد در ماه سپتامبر که او نمی خواهد اجرا برای فرماندار دوباره پایان دادن به گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا معتدل و دموکرات را به چالش جیم عدالت یک مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت فعلی که زد به عنوان یک دموکرات اما تغییر احزاب کمتر از یک سال پس از به دست گرفتن.

Manchin و تهمت به نظر می رسد به یک رابطه گرمتر از رئیس جمهور است و با بسیاری از قانونگذاران دموکرات. مغلوب ساختن پیشی جستن او را دعوت به کاخ سفید در ماه اوت زمانی که رئیس جمهور ارائه بازیکن سابق بسکتبال باب Cousy با مدال آزادی است. یک ماه بعد Manchin بود دوباره در کاخ سفید هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه مدال آزادی به یکی دیگر از سابق بسکتبال بزرگ, West Virginia بومی جری وست.

جمهوری خواهان باید دست بالا را در غرب ویرجینیا در دهه های اخیر. اما متوسط Manchin برنده دوم ترم به سنا در انتخابات 2018 در یک مسابقه در برابر یک مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت چلنجر.

به گزارش ایسنا ، شلی مور Capito غرب ویرجینیا جمهوری که رای در برابر استیضاح گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه است که مردم در دولت هستند “به جای ” بهت زده” توسط Manchin رای.

“من فقط احساس می کنید که احتمالا شومر سناتور. فقط کشیده طناب دار کمی تنگ کرد و گفت: ‘بیا, همه, ما در حال رفتن به پرش کردن این صخره با هم و به اینجا غرب ویرجینیایی آنها بسیار شگفت زده شده,” او گفت:.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر