وست پوینت فارغ التحصیلان تست مثبت برای Coronavirus پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن-میزبانی شروع

Mسنگ معدن از 15 عضو از غرب نقطه فارغ التحصیلی کلاس تست مثبت برای coronavirus پس از بازگشت خود به ایالات متحده در آکادمی نظامی که در حال آماده سازی برای میزبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت غیر معمول مراسم فارغ التحصیلی است که به عنوان انتقاد بیش از حد مخاطره آمیز در طول یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه در ماه آوریل است که او را به شروع آدرس در تاریخی آکادمی انتقاد قرار گرفته بود به عنوان یک حرکت سیاسی است. اما مقامات ارتش گفت: فارغ التحصیلان نیاز به بازگشت به قبل از شروع حرفه خود را به عنوان افسران به هر حال پس از این لحاظ لجستیکی وظیفه دلهره آور از آماده شدن برای ژوئن 13 مراسم در جریان است.

“در برخی از نقطه آنها تا به حال برای بازگشت به دانشگاه” آکادمی سخنگوی سرهنگ سرهنگ کریستوفر Ophardt گفت. “و آن را مانند” اگر آنها را دوباره, چگونه ما در حفاظت از محیط دانشگاه و جامعه اطراف و محافظت از آنها را?'”

ادامه مطلب: Coronavirus ضربه نظامی ایالات متحده و امریکا دشمنان به دنبال استفاده

حدود 1,100 اعضای کلاس در حال آماده شدن برای فارغ التحصیل بازگشت به دانشگاه بیش از پنج روز در هفته گذشته با بسیاری از آنها رانندگی و دیگران پرواز تجاری. ورود بلافاصله آزمایش ویروس.

Ophardt گفت: 1.5% مثبت آزمایش که با این نسخهها کار به حدود 17 نفر و هیچ کدام نشان داد علائم. کسانی که آزمایش مثبت در حال رفتن را از طریق 10 روز از انزوا تعیین شده در سربازخانه قبل از چهار روز بیشتر از کمی کمتر سختگیرانه قرنطینه. آنها باید دسترسی به اینترنت در اتاق خود را و می تواند به خارج در مجموعه مناطق به خواندن و یا انجام تربیت بدنی Ophardt گفت.

بقیه کلاس شده و به چهار گروه تقسیم حدود 275 و سلامت آنها در حال نظارت.

این گروه ها نمی درآمیزند با هر یک از دیگر. برای مثال ظروف سرباز یا مسافر سالن طول می کشد در دو گروه در یک زمان و خوردن آنها در نقاط مختلف سالن Ophardt گفت.

“آنها تا به حال به نوبه خود در تجهیزات نظامی خود را که آنها هنوز هم در حال حاضر انجام می شود. آنها انجام داده ایم P. T. (تربیت بدنی) آنها تبدیل شده است در کتابخانه, کتاب, همه چیز عادی کالج بچه را درست قبل از رفتن آنها به ترک است,” او گفت:. “و آنها در حال گرفتن تمام قرار ملاقات های پزشکی انجام می شود و خون و تساوی همه آن نوع از مسائل است که نیاز به انجام.”

مراسم فارغ التحصیلی در این سال است که از نقل مکان کرد و در دانشگاه استادیوم فوتبال به گسترده رژه زمینه شناخته شده به عنوان ساده. دانشجویان خواهد مارس به دشت اجتماعی دور سازند و صندلی 6 فوت (2 متر) از هم جدا. چشمگیر خروج از سال های گذشته وجود خواهد داشت هیچ مهمانان. اعضای خانواده می توانید به تماشای مراسم از طریق livestream.

رئیس جمهور به طور معمول صحبت می کنند در وست پوینت commencements. اما برگ برنده اعلام در طول همه گیر شده است را رد کرد و به راه او روی صحنه در آکادمی است که 40 مایل (65 کیلومتر) تا رودخانه هادسون نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع. به گزارش ایسنا ، Tammy Duckworth, D-Ill., عضو وست پوینت مدیره از بازدید کنندگان گفت: در مارس: “مغلوب ساختن پیشی جستن را بی پروا تصمیم به جمع آوری 1,000 دانشجویان در وست پوینت برای یک سخنرانی قرار می دهد و ما در آینده رهبران نظامی در معرض خطر — همه به سکته مغزی خود نفس است.”

مقامات ارتش و کاخ سفید ایستاده اند با تصمیم. ژنرال جیمز McConville رئیس ستاد ارتش به خبرنگاران پنتاگون گفت: “ما نمی توانیم ارتباط از راه دور به مبارزه.”

“این آینده فارغ التحصیلی است که در مورد این باور نکردنی دانشجویان و دستاوردهای شگفت انگیز خود را و به عنوان فرمانده ارشد رئیس جمهور تهمت می خواهد به جشن و تشکر از آنها را برای خدمات خود را به کشور ما” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere نوشت: در یک ایمیل به چهارشنبه.

وست پوینت مراسم مشابه خواهد بود به نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی مدرج به پایین مراسم در ماه آوریل است. معاون رئیس جمهور مایک پنس خطاب به صدها نفر از فارغ التحصیلان نشستن در صندلی فاصله در مدرسه رژه زمینه به جای آن ورزشگاه.

در مقابل ایالات متحده آکادمی نیروی دریایی تصمیم به برگزاری اولین-همیشه مجازی مراسم فارغ التحصیلی در ماه گذشته.

وست پوینت قصد دارد به همراه سه تن دیگر از کلاس ها را برای تابستان آموزش در ماه جولای و به استقبال اعضای کلاس 2024 که همان ماه است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر