“ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را برو.” ساندرز هواداران هنوز هم دیوانه درباره آیووا

این شب جمعه و فیلمساز مستند مایکل مور نشسته است در وسط یک چکه کن تسهیلات ورزشی در منچستر, تماشای آخرین 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. او می خندد و با شادی در این صفحه نمایش غول جلوتر از او که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن فقط به سن. برنی ساندرز در آغوش گرفتن به این دلیل که ناظر به حال به یاد ساندرز که هیلاری کلینتون گفت: هیچ کس او را دوست دارد.

مور یک جانشین برای ساندرز است که در میان دوستان است. او را در ردیف اول نشسته از حدود 100 ساندرز هواداران که آمده ام به تماشای مناظره با هم رو به باران و برف و باران و برف به تشویق ساندرز ، “من دوست داشتم که” مور به من می گوید پس از بحث است. او همچنین می گوید من در مورد تمام ارتباطات شخصی او با دیگر نامزدهای دموکرات از جمله دیدار بایدن. “من فقط تحسین برای برنی. اگر هر یک از آنها گفت: چیزی که من فکر کردم خوب و مناسب و معقول و بهترین ها را برای کشور آنها من را تشویق.”

هر کس در ساندرز’ رسمی سازمان دیده بان حزب در روز جمعه است که در خلق و خوی خوب— و یا بیشتر از یک خلق و خوی خوب. آنها در حال خنده, آنها, کف زدن آنها booing نامزدهای دیگر و خوردن رایگان Ben & jerry’s بستنی. (بن و جری هر دو تایید شده ساندرز و این رسمی بستنی از این کمپین). نامزد خود را فقط بیرون آمد قوی در آیووا قفقاز است و انتظار می رود به آن را انجام دهد زمانی که دوباره نیوهمپشایر آرا در هفته آینده. ساندرز برنده نیوهمپشایر در سال 2016 بیش از 20 امتیاز به آسانی ضرب و شتم کلینتون و او اخیرا رای گیری برای اولین بار در دولت است.

تنها چند روز از messy, هرج و مرج, آیووا, قفقاز است که به هر دو ساندرز و سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg ادعا به پیروزی ساندرز اردوگاه است که احساس خوبی در مورد آنچه پیش رو است. اما برخی از بحث ناظران در شب جمعه گفت: آنها همچنین احساس خشم و فریب خورده در مورد آیووا تنظیم یک داستان است که ساندرز و Buttigieg هر دو برندگان اول-به-جلسه دولت.

هر چند ساندرز به نظر می رسد که برنده رای مردمی در آیووا دولت محول معادل که Buttigieg inched پیش رو در باقی می ماند غیر رسمی است. آسوشیتد پرس قادر به تعیین یک برنده است.

“من واقعا احساس می کنید که آیووا بود نوع سرقت رفته واقعا” کریستین دانا, 59 داوطلب از ویسکانسین می گوید: در یکی از این بحث می شکند. “من فکر می کنم که آنچه اتفاق افتاد این بود که ما تا به حال درک که پیت برنده … درک است و من فکر می کنم پیت Buttigieg رو افزایش واقعی از درک بود که او برنده آیووا.”

بن Calegari 28 ساله که به خانه بازگشت به نیوهمپشایر به رای و داوطلب برای ساندرز گفت: او همچنین دوست ندارم چگونه آیووا بازی کردن. “این نا امید کننده بود برای دیدن پیت آمده از سمت راست دروازه و می گویند که این یک پیروزی” Calegari می گوید. روایت مهم او اشاره کرد.

برای بسیاری از این سازمان دیده بان حزب برنی نشانه هایی که تحویل داده بودند در شروع بحث نشستن فراموش شده در دور به مردم چت با یکدیگر تنظیم در زمانی که ساندرز است که صحبت کردن در مرحله. او چند دور از کف زدن از طرفداران خود را, اما یکی از بلندترین شد زمانی که او در نهایت رفت و پس از Buttigieg.

“بر خلاف برخی از مردمی تا اینجا من لازم نیست 40 میلیاردرهای پیت کمک به مبارزات انتخاباتی آینده از صنعت داروسازی که از وال استریت و تمام پول بزرگ منافع” ساندرز گفت: در مرحله. در سازمان دیده بان حزب به سلامتی پر کردن اتاق به سقف که در آن شبکه بود سر softballs و توپ بیسبال است.

هر دو نامزد به احتمال زیاد تا پایان با همان شماره ملی نمایندگان و نشان داده اند هیچ نشانه ای از تمایل به دوباره آیووا ظروف سرباز یا مسافر. در عوض هر دو کمپین های متمرکز در نیوهمپشایر که در آن ساندرز شروع به گرفتن عکس در Buttigieg صبح امروز در نیوهمپشایر معروف سیاست و تخم مرغ صبحانه در منچستر با خواندن اخبار در مورد Buttigieg را اهدا می کنند.

و قبل از دیده بان حزب آغاز شد ایالتی اوهایو ایالت نینا ترنر یکی از ساندرز’ کمپین ملی co-صندلی ها در زمان خود او در Buttigieg, ارجاع “مردمی که جمع آوری اعانه در شراب غار با سنگ کریستال” به ساندرز حامیان لذت.

زمانی که من بپرسید مور در مورد چگونه او احساس مورد نتیجه آیوا که به وضوح در سمت چپ او نا امید به عنوان او به من می گوید “ما در حال رها کردن این کار است.” من از او بخواهید آنچه که او بدان معنی است دقیقا پس از نه نامزد خواسته است آیووا حزب دموکرات برای recanvass. “ما مردم که سرمایه گذاری خود را در این ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را برو.”

نوشتن به Lissandra ویلا در lissandra.villa@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر