“ما در حال رفتن به می دانم که چه کسی رئیس جمهور است تا به خوبی به نوامبر است.” این حالات نگران کننده انتخابات

Wاشینگتن وزیر امور خارجه کیم Wyman نگران است. در حالت شمارش آراء به طور معمول مستلزم انتخاباتی کار شانه به شانه و گاهی صدها نفر به یک اتاق. این صحنه ای است که تقریبا غیر قابل تصور در عصر coronavirus. بنابراین واشنگتن در حال کار بر روی اقدامات ایمنی از گسترش فضا در مراکز پردازش به راه اندازی پلکسی گلاس بین ایستگاه های کاری.

سلامت و بهداشت تنها شروع است. در حالی که تمام واشنگتن انتخابات انجام شده توسط پست الکترونیکی کشورهای دیگر کمتر مجهز شده و یا با دست زدن به حجم زیادی از ایمیل و یا غیابی در این سال خواهد شد از ویژگی های با توجه به همه گیر. در حال حاضر متحده, Indiana, Pennsylvania, اوهایو و گرجستان دیده می شود به تاخیر افتاد, نتایج و گزارش از رای دهندگان محرومیت به عنوان یک نتیجه از گسترش سریع از رای گیری از طریق پست.

“من نگران هستم در سراسر کشور است که شما در حال رفتن به این له از پست الکترونیکی-در برگه های رای آمده است که در روز انتخابات در سراسر کشور حجم در حال رفتن به باتلاق انتخابات و آنها در حال رفتن به قادر به جسمی از طریق پردازش برای روز یا هفته می گوید:” Wyman یک جمهوری خواه است. “من فکر می کنم که ما در حال رفتن به می دانم که چه کسی رئیس جمهور است تا به خوبی به نوامبر است.”

از ماه مارس انجمن ملی از وزرای امور خارجه کمیته انتخابات شده است برگزاری هفتگی تماس به مبادله اطلاعات در حال آماده شدن برای یک بی سابقه ای در انتخابات است. وجود دارد صدها نفر (هزار نفر!) از راه انتخابات می تواند به چپ چپ به هر حال اما coronavirus همه گیر است و پیچیده آماده سازی. آن را فقط مصرف غیابی که نگرانی مقامات مانند Wyman. این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است تا طیف وسیعی از مسائل جدید از تعیین اینکه آیا coronavirus یک دلیل معتبر رای دهندگان می تواند استناد به درخواست یک غایب رای به استخدام نظرسنجی کارگران برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی منابع مالی لازم را سازگاری.

هیچ چیز کمتر در معرض خطر نسبت به صداقت آمریکا را انتخابات و رای دهندگان ایمان در این فرآیند است. و این یک مسابقه در برابر زمان برای متحده آن را بکشد. “شما از من پرسید که چه چیزی من را نگه می دارد تا در شب” Wyman می گوید. “این آن است.”

زمان مصاحبه نه وزرای دولت از هر دو طرف. در اینجا خود نگرانی های بالا:

خواهد coronavirus در نظر گرفته شود یک دلیل معتبر برای درخواست یک غایب رای گیری برای انتخابات عمومی?

حدود یک سوم از کشورهای که نیاز به رای دهندگان ارائه توجیهی برای درخواست غایب رای گیری برنامه های کاربردی. وقتی مشخص شد که coronavirus شد رفتن به تحت تاثیر قرار اولیه رقابت های انتخاباتی در این کشورها تا به حال برای تعیین اینکه آیا COVID-19 معتبر پزشکی ببخشید. جواب در همه کشورها اما تگزاس و می سی سی پی بود بله.

متحده مانند کنتاکی ایندیانا و لوئیزیانا تغییرات مانند باز کردن رای گیری غایب به تمام رای دهندگان واجد شرایط و یا حذف سوال از غایب رای گیری نرم افزار. اما هیچ کدام از این تنظیمات لزوما گسترش به انتخابات عمومی.

در غرب ویرجینیا دولت دیگر که نیاز به یک دلیل برای دریافت یک غایب رای گیری کارمندان روند absentee ballot برنامه های کاربردی و ایمیل آنها را به کسانی که واجد شرایط هستند. “ما در حال گرفتن خواسته است که در همه زمان ها می گوید:” غرب ویرجینیا وزیر امور خارجه مک وارنر یک جمهوری خواه است. “من فکر می کنم آن را معقول و منطقی دلیل و من گمان می کنم که کارمندان را قبول کند که به عنوان یک دلیل برای آنها ارسال غیابی.” اما وارنر که برنامه ای برای دیدار با کارمندان شهرستان در حال حاضر که اصلی است اذعان کرد او هنوز یک شرکت ،

در آلاباما, وزیر امور خارجه, جان مریل صندلی جمهوری خواه دبیر کمیته امور خارجه می گوید آن را “قطعا” مسلم است که رای دهندگان را دوباره قادر خواهید بود برای بررسی بیماری جسمی یا ضعف کادر خود به absentee ballot نرم افزار بیش از COVID-19 نگرانی راه آنها قادر به برای تأمین امنیت انتخابات در جولای 14.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد برای نوامبر. و ما نمی خواهید به جلو بروید و ایجاد دستورالعمل برای یک دوره از زمان که هنوز وارد” مریل می گوید. چند تن دیگر از وزرای دولت از هر دو طرف بر اهمیت آماده سازی اولیه اشاره کرد که تاخیر در برنامه ریزی ها می تواند در نتیجه هرج و مرج است.

را در فرد گزینه های رای گیری آماده می شود ؟

انتخابات نگران هستند در مورد استخدام نظرسنجی کارگران بسیاری از آنها افراد مسن قرار دادن آنها را در یک گروه پر خطر برای coronavirus. متحده در نظر گرفتن روش های خلاق به منظور جلب جایگزین مانند استخدام ملی افتخار جامعه دانش آموزان دبیرستان نیاز به خدمات اجتماعی ساعت. داشتن کافی نیست نظرسنجی کارگران مایل به کار در طول یک بیماری همه گیر در حال حاضر ثابت به یک دام در کشورهایی مانند گرجستان و ویسکانسین که مقدماتی ویژه, صف های طولانی و نظرسنجی سایت هایی که مجبور شدند به نزدیک است. (گرجستان مسائل نیز در بخشی ناشی از رای گیری جدید ماشین آلات.)

متحده نیز مشغول تامین تجهیزات حفاظت فردی برای نظرسنجی کارگران, از ماسک به دست ضد عفونی کننده. مین, برای مثال, به دنبال خرید قلم برای رای دهندگان برای از بین بردن و در عین حال یکی دیگر از سطح آنها باید آگاهانه از ضد عفونی به گفته وزیر امور خارجه متی Dunlap.

در کالیفرنیا فرماندار دستور داده است که همه رای دهندگان ثبت شده بود از طریق پست رای گیری برای انتخابات عمومی. اما وزیر امور خارجه الکس پدیللا همچنین بر اهمیت ارائه کافی در فرد رای گیری گزینه برای کسانی که قادر به رای دادن در اوایل و یا از طریق پست. “ما در حال رفتن به وضوح تاکید بر رای از طریق پست رای از طریق پست رای از طریق پست. اما این [یک] رای توسط پست تنها انتخابات” زیدیه می گوید. “ما متعهد به فرد گزینه برای رای دهندگان که به آن نیاز دارید آیا آن را از دسترسی نگرانی شاید زبان کمک های که مورد نیاز و جایگزینی برگه های رای که ممکن است لازم باشد و یا برای ادامه اجازه می دهد تا برای همان روز ثبت نام که ما در کالیفرنیا است.”

وجود دارد به اندازه کافی پول برای قرار دادن اقدامات لازم در محل ؟

بسیار از انتخابات آماده سازی است که برای پرداخت با بودجه فدرال از مراقبت عمل یک coronavirus-پاسخ لایحه در کنگره به تصویب رسید در ماه مارس که اختصاص 400 میلیون دلار برای دولت برای تنظیم مراحل انتخابات با توجه به این ویروس است. این لایحه نیاز متحده که صرف بودجه فدرال مطابقت با بخشی از این پول با برخی از خود را. سر و صدا کردن که پول ارائه شده چالش برای کشورهای که درآمد حفره حفره.

Wayne Thorley معاون برای انتخابات در نوادا گفت: در یک ایمیل که در آینده با بودجه تطبیق می کند “نشان دهنده یک معنی داری سختی و ما هنوز مشخص نیست دقیقا چگونه ما در حال رفتن به دیدار با مطابقت.” در مارس 2, نامه به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر پل کله جمهوریخواه وزیر امور خارجه از آیووا مشخص شده برخی از این نگرانی ها به نمایندگی از انجمن ملی از وزرای دولت است. اما انتخابات زمان آنها مطمئن نیستید که چگونه دقیقا این موضوع حل خواهد شد.

و بسیاری از وزرای امور خارجه بر این باورند که آنها نیاز به پول بیشتری برای متوقف کردن تغییرات مورد نیاز توسط ویروس. “این امر می تواند بسیار مفید است اگر دولت فدرال می تواند به دور دیگری از مراقبت عمل می کنند چرا که ما شاهد این هستیم که همه گیر و همه عواقب آن را لمس کرده است بنابراین بسیاری از جنبه های جامعه ما از جمله انتخابات ما و رک و پوست کنده ما نیست در هر نقطه در نزدیکی به اندازه پشتیبانی از انتخابات که ما باید در دور گذشته” کتی Boockvar از کشورهای مشترک المنافع در پنسیلوانیا گفت: در زوم مصاحبه از خانه اش.

Boockvar می گوید این پول اضافی را به طور مستقیم به استان ها ارائه تجهیزات و لوازم. برنان مرکز تخمین می زند که کنگره باید 4 میلیارد دلار در بودجه اضافی در دسترس برای ایجاد تنظیمات لازم. “با توجه به دامنه چالش بزرگ مقیاس تهیه شده توسط هماهنگ حمایت از دولت و مردم نیاز است بلافاصله به اطمینان حاصل شود که 2020 انتخابات آزاد و عادلانه و قابل دسترس و امن” در این گزارش آمده.

نوشتن به Lissandra ویلا در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>