‘ما در حال نادیده گرفته و به طور کامل.’ در میان همه گیر مهاجران مستند نشده ضروری هستند اما در معرض

On نرمال صبح, ماریا, یک مستند نشده کارگر در یک باغ در ایالت واشنگتن می شود تا در 5:00 صبح در 37 ساله مهاجر از مکزیک قرار می دهد موهای خود را در یک مستی پیچد آن را با یک دستمال به نگه داشتن آن را از راه و بسته میان وعده برای او صبح روز استراحت و یک وعده غذایی کوچک برای او نیم ساعت ناهار. سپس او مجموعه در نیم ساعت رانندگی به باغ, ورود به طوری که در اوایل وجود دارد اغلب سرما در درختان. کار خود را بستگی به فصل; در حال حاضر این کار خسته کننده تامین امنیت شعب برای اطمینان از رشد آنها به درستی.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس ماریا طبقه بندی شده به عنوان یک ضروری کارگر که بدان معنی است که او به نگه داشتن رفتن و حتی به عنوان بخش بزرگ از اقتصاد را تعطیل. او یک نامه از کارفرما او را به آن را اثبات کند. هر چند او می گوید: ساعت قطع شده است در نیمی از آنجا که از COVID-19 او هنوز هم انتظار می رود نشان می دهد. آن را تنها در هفته گذشته, ماریا می گوید که او و کارفرما و در نهایت به یک ارائه در مورد حفظ شش پا از راه دور در حالی که در این کار—که او می گوید: غیر ممکن است به انجام — است که درخواست کارگران پوشیدن صورت پوشش و دستکش که عرضه نمی شود.

“این ترس است که ما را به عنوان مهاجران چیزی است که میزان تنها ما می توانیم می دانیم. ما ترس از بیمار شدن. ما از ترس مرگ” ماریا می گوید که من در اسپانیایی. “ما ترس از شکایت در کار به ما ناظران از آنجا که ما در حال گرفتن کافی تمیز کردن وسایل. ما در حال نادیده گرفته و به طور کامل.”

ماریا یکی از حدود 11 میلیون مستند نشده مهاجران در ایالات متحده بسیاری از آنها در حال حاضر کار ضروری مشاغل کشور است که با تکیه بر در باغ های سیب و فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, گیاهان پردازش و بیمارستان ها. مهاجرت سیاست موسسه تخمین می زند که 6 میلیون مهاجر کارگران (یک شکل است که به حساب نمی وضعیت حقوقی) در مشاغل در خط مقدم از coronavirus پاسخ, در حالی که یکی دیگر از 6 میلیون نفر در صنایع سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. در زمان عادی مستند نشده کار این است که یک ستون از اقتصاد ایالات متحده. در این زمان فوق العاده ای مهاجر طرفداران می گویند مجلس باید تشخیص کمک های که ضروری مستند نشده کارگران در حال ساخت است.

“در زمان بحران زمانی که آمریکا نیاز به یک بخش خاصی از جامعه خود را به نگه داشتن عملکرد به طوری که ما می تواند همه امن و سالم و بخش قابل توجهی از آن ضروری نیروی کار است که به طور رسمی به رسمیت شناخته شده به عنوان یک آمریکایی می گوید:” فرانک Sharry مدیر اجرایی صدای آمریکا, مهاجرت و وکالت ، کسانی که کارگران او می گوید: “در حال خطر زندگی خود را به منظور خدمت به کشور آنها را به خانه.”

در عین حال با وجود پرداخت سالانه میلیاردها دلار در مالیات مهاجران مستند نشده بودند فاقد شرایط لازم برای پرداخت مستقیم کمک doled توسط 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه. هیچ کدام را دریافت کمک نقدی که میلیون ها خواهد شد به عنوان یک نتیجه از بسته امداد توسط کنگره تصویب; پرداخت شد به شماره امنیت اجتماعی به عنوان فردی مالیات شماره شناسایی بیش از دموکرات ها’ اعتراض.

اکثر مهاجران مستند نشده را نیز دریافت بیمه بیکاری اگر آنها در میان میلیون ها نفر که از دست دادن کار با توجه به همه گیر. با چند مورد استثنا مستند نشده کارگران واجد شرایط با توجه به وضعیت مهاجرت آنها تحت شرایط عادی است. در زمانی که 22 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری این اتحاد چپ بی شماری از مهاجران مستند نشده در مالی و عدم قطعیت است.

پس از آن وجود دارد دسترسی به آزمایش و درمان. با توجه به آیتالله سیستانی و ملی, مهاجرت, مرکز قانون خانواده قانون اول حذف شدند, دهها میلیون نفر از مردم (در میان آنها IF گیرنده و وضعیت حفاظت موقت دارندگان) از آزمایش و درمان نمی ساخت آن را در دسترس در زیر اورژانس پزشکی که آسانسور مهاجر واجد شرایط محدودیت در حال حاضر در محل. بسته محرک اقتصادی شامل سرمایه گذاری برای تست در مراکز بهداشتی و درمانی که مهاجران مستند نشده می توانید برای خدمات بدون در نظر گرفتن وضعیت خود را. و مهاجران مستند نشده را به طور غیر مستقیم دسترسی به مزایای دیگر.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

هنوز هم برخی از کارگران ثبت نشده هستند leery دنبال درمان. Germán یک مستند نشده مهاجرت از مکزیک که با این نسخهها کار در مزرعه های لبنی در ویسکانسین می گوید: جلوگیری از بیمارستان تا زمانی که او می تواند اگر او بیمار مبتلا به کوروناویروس. “ما مانند هر روز دیگر,” او می گوید. “من امیدوارم که پس از این همه گیر مردم دریافت این نکته که ما در جوامع خود ما همسایگان خود ما دوستان شما هستند.”

وجود دارد برخی از تلاش های در جریان برای کمک به مهاجران مستند نشده مبارزه مالی در میان همه گیر. کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom اعلام کرد یک 125 میلیون دلار تلاش های امدادی در 15 آوریل به ارائه کمک نقدی به خانواده های نیازمند که فاقد وضعیت حقوقی. “ما احساس می کنیم یک حس عمیق از قدردانی برای افرادی که در ترس از اخراج اما هنوز هم پرداختن به نیازهای ضروری از ده ها میلیون نفر از کالیفرنیا,” Newsom این گزارش گفت: زمانی که او اعلام کرد که همکاری با سازمان های غیر انتفاعی.

اما طرفداران استدلال می کنند بیشتر باید انجام شود. “ایالات متحده می تواند کمک به پر کردن شکاف اما این باید در آینده از کنگره و آنها باید از سمت چپ ده ها میلیون از مردم, می گوید:” بازیگری وحید ارشد قانونی و وکالت مشاور در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا.

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

مهاجر حمایت گروه می گویند آنها می خواهند تضمین دسترسی به آزمایش و درمان برای coronavirus و اقتصادی امداد. “این مهم است که ما آدرس آن در هر بسته جلو آمده و در چند ماه آینده می گوید:” کارلوس Guevara ارشد مشاور سیاست مهاجرت برای UnidosUS یک Latino حقوق مدنی ، اما وقتی که می آید به چشم انداز سیاسی, چه گوارا می گوید بیشتر وجود دارد کار انجام می شود و او را امیدوار به “عمیق تر تاخت و تاز” با دولت و کنگره جمهوری خواهان.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است خفیف تغییر سیاست. رئیس جمهور تهمت گفته است که مهاجران مستند نشده می تواند به دنبال تست برای coronavirus بدون ترس از اخراج. یخ به طور موقت متوقف ترین اجرای فعالیت و محدود آن را به “امنیت عمومی خطرات و افراد منوط به اجباری بازداشت بر اساس جنایی زمینه.” و U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی منتشر کرده است هدایت که به دنبال درمان یا خدمات پیشگیرانه را به حساب نمی به عنوان یک اعتصاب تحت اتهام عمومی قانون است.

“این روشن است که هر چیزی نیاز به انجام با مهاجرت بزرگ مبارزه با رئیس جمهور و با جمهوری خواهان مجلس سنا اما اینجا حتی برای آنها متفاوت است چرا که این مهم از بهداشت عمومی اورژانس و همچنین یک بحران اقتصادی می گوید:” تگزاس در کنگره Joaquin کاسترو از صندلی های کنگره اسپانیایی انجمن. “شده است وجود دارد برخی از تغییر در وضعیت از دولت اما آنها نه به اندازه کافی دور.”

در میان کسانی که خواستار تغییر است پگی نونان سابق speechwriter برای رئیس جمهور رونالد ریگان بود. در وال استریت ژورنال op-ed, Noonan استدلال کرد که همه گیر این مورد برای کسانی که استدلال می کنند که مهاجران نیاز به “کسب درآمد” شهروندی است. “اینجا جایی است که بحث رفتن” نونان نوشت. “هنگامی که آن را بیش از اگر شما می توانید نشان می دهد در هر راه شما کار می کرد از طریق بزرگ همه گیر از ’20 شما داده خواهد شد و تابعیت آمریکایی. با یک توجه داشته باشید در چاپ بالا: ‘با تشکر از ملت سپاسگزار.'”

در کنگره ایالات متحده ماریو دیاز-Balart یک جمهوریخواه از ایالت فلوریدا که مدت طولانی است که درگیر در گفتگو در مورد اصلاح قانون مهاجرت و, بود که یکی از اولین کنگره به قرارداد COVID-19 می گوید او باز است به یک مسیر به وضعیت حقوقی برای کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از coronavirus پاسخ.

“ما باید در نگاه مردمی که در خدمت نقش مهمی در جامعه ما به عنوان افراد بالقوه که شایسته یک مسیر به سمت قانونی می گوید:” دیاز-Balart که معتقد است اکثر آمریکایی ها حمایت از یک به دست آورده مسیر به وضعیت حقوقی اما مطمئن نیست که خواهان “شده اند مرده-مجموعه ای در برابر هر نوع قانونی” تغییر خواهد کرد البته با توجه به همه گیر.

طنز از وضعیت کنونی از دست داده است در کارگران مهاجر تلقی ضروری است. “به نظر نمی رسد عادلانه به آمریکا چرا که واقعا ما کسانی هستیم که در حال کار می گوید:” Felipe مهاجر است که با این نسخهها کار در یک مزرعه خوک در کارولینای شمالی در اسپانیایی. در حالی که Felipe یک مستند مهاجر کارگر, همسرش, که با این نسخهها کار در یک بسته بندی سبزیجات ریخته است. “بنابراین به نظر می رسد به ما یک اشتباه کوچک است که آنها به ما کمک کند برای این واقعیت ساده است که ما داریم. آنها کمک به افرادی که کار می کنند.”

رائول یک مستند نشده کارگر در یک اورگان feedlot beef می گوید او احساس به عنوان اگر او را در حال استفاده توسط سیاستمداران و انتظار ندارد این بیماری همه گیر به تغییر گفتگو در مورد مهاجرت. اما او با چشم باز در مورد آمریکایی ها تکیه بر نیروی کار فاقد مدارک: “آنها به ما نیاز دارند.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

نوشتن به Lissandra ویلا در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>