Despite یک ایالت پناهگاه در محل برای کمک به محدود کردن گسترش این رمان coronavirus شهر شیکاگو است که هنوز هم در مواجهه با سطوح بالایی از خشونت اسلحه.

“آن را مانند دو whammy. ما در حال ابتلا به آن دو. ما باید این ویروس و خشونت به نگرانی در مورد” رادنی فیلیپس یک پیشگیری از خشونت کمک رسانی کارگران در شیکاگو می گوید. “این فقط یک نبرد دشوار.”

برخی از ادارات پلیس دیده می شود نرخ جرم و جنایت سقوط پس از شیوع بیماری های پدید آمده در شهرستانها است. به اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) گزارش 20 درصد شیب در جرم و جنایت بیش از گذشته دو هفته از ماه مارس پس از اعلام وضعیت اضطراری بیش از COVID-19. لس آنجلس نیز دیده می شود 11 درصد کاهش در جرم و جنایت بیش از ماه مارس.

اما در حالی که شیکاگو نرخ جرم و جنایت به عنوان یک کل کاهش یافته است پس از ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در مارس 21, شده اند وجود دارد بیش از 80 تیراندازی در سراسر شهرستان با توجه به Chicago Police Department (CPD). حداقل 12 نفر کشته شده اند.

تفنگ, جرم, پیشگیری از فعالان استناد ترکیبی از عوامل از جمله پلیس کشیده منابع اجتماعی و اقتصادی نگرانی در عرض کم درآمد محله و حتی تاثیر آب و هوای گرمتر به عنوان تأثیر خشونت است.

در هفته قبل از اقامت در خانه سفارش اعلام شد, 25 تیراندازی ثبت شد در شیکاگو است. در هفته اول پس از وجود دارد 41 تیراندازی; در هفته دوم وجود دارد 40. (در سال 2019 همان دوره مارس تا 30 آوریل 5 — اره 28 دهیم.)

در سهشنبه, آوریل 7 به تنهایی 21 نفر به ضرب گلوله کشته شدند — از جمله 5 ساله دختر نشسته در خارج از Southside اقامت. هفت کشته شدند; یکی از قربانی 27 ساله که پلیس بر این باورند براثر اصابت یک گلوله ولگرد. آن را تنها بدترین روز این سال در شیکاگو است.

“مردم می دانند که بورس هستند. شما می دانید که شما می شوند. این بزدل ها نمی توان با توجه به هر پناهگاه” شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: در مارس 8 کنفرانس مطبوعاتی خواستار کاهش خشونت اسلحه. “در وسط این در سراسر جهان همه گیر ما ارزش منابع سلامت نیاز به درمان COVID-19 بیماران و کسانی که نیاز به مراقبت حاد.”

کمک رسانی کارگران مانند رادنی فیلیپس معمولا صرف زمان زیادی در خیابان ها در مناطق مستعد به اسلحه و خشونت و تلاش برای فرونشاندن درگیری بین افراد و باندهای. از آنجا که بحران آغاز شد اما اجتماعی فاصله حکم و اقامت در خانه سفارش معنی خود را چهره به چهره میانجیگری تلاش هستند نه به عنوان اغلب اتفاق می افتد (اگر در تمام). در عوض, آنها سمت چپ د-افزایش اختلافات و چک کردن در با تماس های خود را بیش از تماس های تلفنی, پیام های متنی, و از طریق رسانه های اجتماعی که آنها می گویند باعث می شود کار خود را بیشتر به چالش کشیدن.

سازمان دهندگان جامعه و تفنگ پیشگیری از خشونت فعالان در حال حاضر نیز مشغول به آموزش مردم در ویروس و اهمیت اجتماعی فاصله.

ایلینوی در حال حاضر نهمین ترین coronavirus موارد از تمام 50 ایالت آمریکا و هشتم بیشترین مرگ و میر. دولت کروناویروس “منحنی” است که در ادامه به افزایش با 16,424 تایید COVID-19 موارد و 529 مرگ و میر به عنوان از آوریل 10, با توجه به یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز. در شیکاگو شهری به طور خاص وجود دارد 7,230 مورد تأیید و 218 مرگ و میر.

شیکاگو Auburn گرشام محله — منطقه که در آن 5 ساله به ضرب گلوله کشته شد در آوریل 7 — دارای بیشترین coronavirus موارد با 312 تایید کرد که از مارس 10 با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت. این شهرستان در غرب خط الراس محله اتحاد دوم بیشتر با 298 تایید موارد زیر توسط چتهم در 276 مورد تأیید و Roseland است که 251. Auburn Gresham چتم و Roseland همه در نظر گرفته محله های کم درآمد هستند و هر خانه را به یک اکثریت جمعیت سیاه.

اطلاعات دموگرافيک در COVID-19 عفونت های منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نشان داد که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند که “نامتناسب” نهفته ویروس. بر اساس 1,482 coronavirus بیماران در سراسر 14 متحده, سیاه بیماران ساخته شده تا یک سوم از موارد در حالی که تنها 18 درصد از کشورها ، کل جمعیت. “این یافته ها از جمله تاثیر بالقوه از هر دو جنس و نژاد در COVID-19-مربوط به بستری شدن نرخ نیاز به تایید با داده های اضافی” CDC به این نتیجه رسیدند.

در شیکاگو به طور خاص 70 درصد از COVID-19 تلفات آمریکایی آفریقایی تبار بودند با توجه به اطلاعات منتشر شده در مارس 6. آفریقایی آمریکایی جامعه باعث می شود تا 30 درصد از جمعیت شهر است.

“سال سیستماتیک نژادپرستی و عدم سرمایه گذاری و نرخ بالای بیکاری را ترک کرده اند جامعه ما در معرض این بیماری همه گیر” Alderman Howard Brookins که بخش شامل Auburn گرشام گفت: ایستگاه خبری محلی WTTW. “امیدوارم این اختلاف را شوک آگاهی مردم خوب را به کار سخت به مراقبت های بهداشتی شکاف وجود دارد که در جامعه آمریکا.”

آمار همچنین نشان می دهد که کم درآمد و اقلیت مناطق هستند که تاثیر بیشتری از ویروس در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در برخورد با مقیاس بزرگ شیوع است. در شهر نیویورک اطلاعات منتشر شده توسط نیویورک, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی نشان داد که بيشترين تعداد موارد تایید شده از COVID-19 همواره آمده از غیر سفید و کم درآمد محله. محروم قطعات دیترویت, میشیگان, شهرستان میلواکی ایالت ویسکانسین و شارلوت کارولینای شمالی نشان داده اند که روند مشابه است.

ادامه مطلب: در اینجا این است که چگونه به سرعت Coronavirus در حال گسترش است در دولت خود را

ویژه داستان
قهرمانان از خط مقدم
داستان شجاع کارگران خطر زندگی خود را برای نجات ما

آنتونی Guglielmi, یک CPD سخنگوی زمان می گوید که سطح جرم و جنایت را “زوال یافت و جریان” از زمان شروع این بیماری همه گیر. CPD نمی کند در حال حاضر این باور وجود دارد که هر گونه شواهد قطعی در مورد چگونه این ویروس را تحت تأثیر خشونت; نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز به طور کلی پایین است در این شهر در ماه مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مارس 2019 — اما نه برای تیراندازی. (دیگر جنایات و حوادث خشونت رخ می دهد که اغلب در محله های نزدیک نیز پیش بینی افزایش — مانند خشونت خانگی ، با توجه به ملی خشونت خانگی با خط تلفن رو به رشد تعداد تماس گیرنده ها با استناد به این بیماری همه گیر به عنوان یک عامل مؤثر در معتادان است.)

Guglielmi اضافه می کند که بسیاری از افسران مشاغل — به خصوص ضرب و شتم پلیس — باید چرخد و در طول این بیماری همه گیر. “این تقریبا مانند ما تبدیل به بهداشت عمومی افسران” Guglielmi می گوید. “ما صرف همان مقدار از زمان هر روز مبارزه با خشونت را به عنوان ما در تلاش برای مردم بگویید به اقامت کردن در خیابان.”

“صادقانه بگویم بسیاری از مردم در حال گوش دادن به اقامت در خانه سفارشات” فیلیپس یادداشت ها. “برای برخی از افراد, اجتماعی, فاصله یا coronavirus نمی را مقدم بر [دیگر] مبارزات آنها را در زندگی خود را.”

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

“همه شما باید انجام دهید این است که رفتن در سوتهسید و شما خواهید دید گروه از مردم حلق آویز کردن و شما خواهید دید پلیس پارک شده انجام نمی دهد هر چیزی را [در مورد آن] می گوید:” کوری بروکس مدیر اجرایی پروژه هود, یک سازمان غیر انتفاعی در شیکاگو که با این نسخهها کار برای پایان دادن به خشونت در این شهر است. (Guglielmi می گوید: پلیس در حال حاضر مشغول به کار برای متفرق کردن گروه های اجتماعی نادیده گرفتن فاصله قوانین.)

مانند بسیاری دیگر از کارگران خط مقدم اعضای CPD شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر. در مجموع 151 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 همانطور که از 9 آوریل. در مارس 2, اولین افسر در وزارت درگذشت به عنوان یک نتیجه از این ویروس; یک افسر دوم درگذشت در مارس 10.

“خود را قربانی تأکید تهدیدات که با آن مواجه عمومی ایمنی کارکنان است که با ماهیت حرفه ای خود را مجاز به پناهگاه در محل” شیکاگو موقت پلیس سرپرست چارلی بک گفت: از اول مرگ و میر در یک کنفرانس مطبوعاتی در 2 آوریل .

ادامه مطلب: ادارات پلیس کلانتر دفاتر در سراسر آمریکا دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 و تاثیر آن بر امنیت عمومی—و خود را

اگر چه آنها نمی رسما تعیین شده به عنوان خط مقدم و ضروری کارگران کمک رسانی کارگران مانند جیمز سیمز خود را در نظر بگیرید کار به همان اندازه مهم است. “با یا بدون coronavirus همیشه وجود دارد رفتن به خشونت بنابراین ما باید برای نگه داشتن کار” سیمز می گوید.

در مارس 8 کنفرانس مطبوعاتی شهردار Lightfoot با تاکید بر فشار COVID-19 شیوع داشتن در شیکاگو بیمارستان ها و کادر پزشکی اعلام کرد که ادامه خشونت اسلحه می تواند تبدیل به بیش از حد برای این شهرستان به رسیدگی است.

“هر روز ما در حال اندازه گیری ارزش ما مراقبت از سلامت منابع” Lightfoot گفت. “به بلانت اگر ما Icu با قربانیان گلوله توانایی ما برای پاسخ به این COVID-19 بحران را بی ارزش بود به خطر بیافتد.”

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به virus@time.com

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de