'ما همه ما می توانیم به ترویج آزادی بیان' می گوید زوم مدیر عامل اریک یوان پس از انتقاد در رمزگذاری و حفظ حریم خصوصی

Zoom مدیر عامل اریک یوان گفت: هر کس می خواهد به احساس امن و محافظت شده در هنگام استفاده از سرویس ویدئو کنفران

توسط PATRIS-FUN در 29 خرداد 1399

Zoom مدیر عامل اریک یوان گفت: هر کس می خواهد به احساس امن و محافظت شده در هنگام استفاده از سرویس ویدئو کنفرانس است که در افزایش محبوبیت زیادی از نیروی کار این نسخهها کار از خانه در طول این بیماری همه گیر. "ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کاربر خوشحال است گفت:" یوان در روز پنج شنبه را Time100 شد.

احساسات می آید پس از بحث های زیادی در مورد این شرکت بحث موضع در اطراف هر دو رمزگذاری و انطباق آن با دولت محلی را, سانسور, قوانین, موضوع داغ که تنها دست آورد توجه بیشتر به دلیل افزایش اعتراضات در سراسر جهان و در حال رشد و ترس از نظارت دولت از معترضان و فعالان ترس تایید توسط زوم خود اقدامات صورت گرفته در برابر برخی از کاربران.

آقای یوان اعلام کرد در یک پست وبلاگ برنامه های این شرکت شامل end-to-end encryption پشتیبانی از هر دو رایگان و پرداخت حساب backpedaling از اعلام این شرکت دو هفته پیش در توضیح دلیل تماس های ساخته شده توسط کاربران رایگان نخواهد بود رمزگذاری شده است. "ما فکر اولیه بود که تنها به [end-to-end encryption] به کاربران پرداخت می شود چرا که ما نمی توانیم شناسایی که در آن کاربران رایگان هستند" گفت: یوان, با وجود اظهارات قبلی خود نشان می دهد به این دلیل بود که در درجه اول مطابق با FBI و اجرای قانون محلی است. "اما بر اساس بازخورد ما راهی برای شناسایی آن دسته از کاربران رایگان به این معنی که شما می توانید با استفاده از شماره تلفن خود را برای اس ام اس تایید... ما بسیار متعهد به گوش دادن به مشتریان ما بازخورد و ایجاد تغییرات به تحویل شادی به کاربران ما است."

هنوز هم این شرکت اقدامات خلاف یوان اظهارات. به تازگی زوم شد برای انتقاد از تعلیق حساب سه فعالان حقوق بشر میزبانی زوم خواستار بحث در پکن در سال 1989 Tianamen مربع حادثه که در آن دولت چین آتش به روی تظاهرکنندگان. "روشن حساب خود شده اند ابقاء و رفتن به جلو ما یک فرآیند جدید برای دست زدن به شرایط مشابه" این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ پرداختن به این حادثه.

"از یک طرف ما نیاز به مطمئن شوید که ما در انطباق با قوانین محلی گفت:" یوان هنگامی که درباره تعلیق. "از سوی دیگر شما راست. ما هستند یک شرکت آمریکایی ما واقعا ترویج آزادی بیان است. و در حال حاضر ما در حال انجام همه ما می توانید برای دیدن اگر وجود دارد یک جنگ است. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما چوب به ارزش های ما به جای ما فرصت های درآمد."

در گفتگو با زمان هیلی ادواردز یوان همچنین در مورد شرکت تغییرات وقتی که می آید به ساختار داخلی آن تغییرات است که همزمان با جهانی فرهنگی تغییر تشکر به زندگی ماده تظاهرات در هر دو ایالات متحده و در سراسر جهان است. آن عمده ترین تغییر این است که استخدام آن اول رئیس تنوع افسر دامین هوپر-Campbell. هوپر-Campbell قبلا رئیس تنوع افسر eBay و همچنین جهانی سر از تنوع و شمول برای بارگذاری.

"من فکر می کنم هر شرکت با تکنولوژی بالا باید که بسیار جدی گفت:" یوان. "ما باید در خط مقدم در این تمرکز بر عدالت و انجام همه ما می توانیم در مورد مراقبت از جامعه ما در مورد مراقبت از جامعه ما و جوامع ما بسیار بهتر خواهد شد."

جامعه از زوم کاربران رشد در یک سرعت فوق العاده خطرناک از 10 میلیون کاربر در ماه دسامبر به بیش از 300 میلیون به عنوان از آوریل سال 2020 تا حد زیادی با توجه به COVID-19 گیر وادار کردن غیر ضروری کارگران به ماندن در خانه و انجام بیشتر و بیشتر کار خود را آنلاین از طریق ویدئو کنفرانس. در حالی که آمریکا آغاز کرده ومیگوید سمت احتمالی لغو اقامت در خانه سفارشات به سراسر کشور می تواند آن را مدتی قبل از مردم قادر به رزومه کاری خود را برنامه عادی از جمله رفت و آمد به دفتر. این همچنین بدان معنی بیشتر تماس های تصویری در آینده هر یک از عوامل است که می تواند منجر به آنچه که بسیاری از تماس زوم فرسودگی شغلی.

یوان و آگاه از نگرانی رو به رشد از ویدئو کنفرانس خستگی گفت: این شرکت با همکاری انجمن قلب آمریکا و بودجه ماهانه "خوشحال نیم ساعت روانی سلامتی وبینار" سری به لحن یک و نیم میلیون دلار است.

همانطور که برای زوم آینده یوان با اعتماد به نفس است که در آینده از این خدمات را در جلسات حضوری از امروز احساس کهنه. خود را بیشتر نگر الهام گرفته از نمونه شامل ویژگی های مانند بازخورد وقتی که می آید به تعامل فیزیکی مانند دست دادن و حتی امکان تشخیص عطر در 50 سال آینده است. "من فکر می کنم کسانی که از ویژگی های واقعا غنی سازی ویدئو کنفرانس فضا می گوید:" یوان. "ما هنوز وجود ندارد اما آینده روشن است."

نوشتن به پاتریک لوکاس در Austin patrick.austin@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب