اگر سگ بهترین دوست انسان, عنوان اینترنت بهترین دوست متعلق به گربه است.

از اوایل aughts از یوتیوب برای آغاز از رسانه های اجتماعی گربه ها شده اند در میان بیشتر از همه جا آیکون ها و برخی از اولین الگوهای رفتاری. این می شه-به دنبال گربه بد خلق و کودکانه, Lil Bub, هر دو از آنها در سمت چپ ما در سال گذشته و درخشان هستند نمونه هایی از این تله شیفتگی.

سال گذشته به طور خاص دیده می شود اولین از برخی از ویروسی گربه ها توجه داشته باشید. وجود دارد بازیگوش مشکل وجود دارد و حیوانات خانگی که فقط می خواهم توجه بیشتری از خود انسان است. (و در بیش از یک مناسبت این گربه توانید با کمک کمی از دوستان خود را.)

در اینجا زمان دارای رتبه بهترین ویروسی گربه ها از سال گذشته در برخی بسیار جدی معیار: طنز, مهارت منحصر به فرد و در اکثر موارد cuteness.

لطفا در صورت احساس رایگان به جنگنده خود را انتخاب کنید.

10. فوتبال, سیاه, گربه

آن را به یک انسان توییتر موضوع به این یکی به ویروسی. گربه های سیاه که قطع یک غول نیویورک و دالاس کابوی بازی در نوامبر. 4, 2019, بر شهرت خود را توسط طوفان MetLife Stadium در طول بازی NFL. یک گوینده رادیو برای Westwood یک زمان به طور بالقوه خرافی گربه کاملا جدی است. “پلیس و سربازان دولت آمده اند بر روی زمینه و گربه را اجرا می کند به منطقه پایان! که یک زمین” کوین هارلن گفت. “و گربه گریزان نوع مانند [Saquon] Barkley و [حزقیال] الیوت!”

او دلاوری های ورزشی و چابکی بی همتا هستند.

9. خیانت گربه

مبارزه با گربه انتظار می رود که از اولین لحظه ای از این ویدئو ویروسی. به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر @MerielMyers on Nov. 4, این گربه خاکستری کوچک باعث می شود احساسات خود را شناخته شده به عنوان او به تماشای خود صاحبان بازی با, بلوند, بچه گربه. حسادت قابل لمس است.

“نگاه مطلق خیانت” توییت می گوید.

این ویدئو تا به 3.7 میلیون views چرا که چگونه شما می توانید چشم پوشی از این گربه عاطفی نیاز دارد ؟ به طور طبیعی بسیاری از مردم شروع به نظریه پردازی و به آنچه به عنوان گربه خاکستری فکر بود. یک کاربر پیشنهاد گربه “محاسبه چگونه آنها [رفتن به] آن را به نگاه مانند گربه نارنجی ‘فرار کرد.'”

حسادت سخت است اما به جای درگیر شدن در مبارزه با گربه این خزدار فقط تماشا در ناباوری.

8. مبارزه با گربه

به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود همه در عشق و جنگ عادلانه. این دو گربه های خنک قطعا در زمان است که عقل به قلب خود نبرد. YouTuber لورا لی امنیتی مشترک فیلم که نشان داد او گربه سیاه هل دادن او دیگر گربه به استخر.

پس از تحقیقات بیشتر Lee کشف کردند که فشار بود و در واقع یکی از اقدامات تلافی جویانه. پیش از این کشف گربه کمی سیاه و سفید, گربه, تخم ریزی یکی از افسانه ای ترین کشتی در تاریخچه اینترنت. ما می توانیم با تشکر از تکنولوژی مدرن برای این واقعیت است که لی بود قادر به گرفتن هر دو برخورد در دوربین اما چه اتفاقی بین گربه ها در پشت صحنه باقی می ماند یک رمز و راز است.

ما همه را می تواند برخی از الهام از این پیش برنامه ریزی شده قدرت بازی.

7. حسادت هالووین گربه

افرادی که مدت طولانی است به عنوان پانسمان گربه ها برای هالووین. (بسیاری از ما تنبل هستند و قرار دادن در یک پیشانی بند با گوش گربه است, خوب بسیار آسان است.) اما این مهم است را به حساب, چگونه حیوان خانگی خود را ممکن است احساس کنید به محض دیدن شما سرقت خود نگاه کنید.

آخرین هالووین یک گربه انداخت مناسب زن سبک و جلف اوقات تلخی چون صاحب خود را نه تنها به حال زن سبک و جلف گوش برای تعطیلات بلکه رنگ در برخی از سبیل و در نهایت سرقت خود را نگاه کنید. “او واقعا freaked و شبیه او بود به حال حمله با چنگال من تا زمانی که من در زمان گوش کردن. سپس او رفت و برگشت به حالت عادی به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است” مالک گفته های ویروسی صدور مجوز شرکت ViralHog.

گربه خشم آنقدر جدی است که او خود را کاهش گوش نشانه ای از یک گربه سانان سرخوردگی.

آن را امن فرض کنیم صاحب آموخته او درس است.

6. تن ماهی گربه

فقط به عنوان یک حیوان خانگی سگ ممکن است ترشح بزاق به عنوان صاحب خود را آشپز برخی از گوشت گاو یک گربه ایجاد می شود کاملا هم بزنید با صاحب خود را به عنوان او جرأت به خوردن تن ماهی بدون او. صاحب گربه, صدای بازیگر جسی Nowack, تا به حال به طور جدی تجربه شدید که گربه Khaleesi — به درستی به نام پس از بازی تاج و تخت Mad ملکه بود به حق ناراحت بودن محروم می توانید از ماهی تن در سوال.

این آشکارا نه تنها ماهی و بوی است که باعث چنین هیاهو. این گربه به نظر می رسد به احساس احساسات شدید در اطراف هر قوطی فرض خود زن سبک و جلف غذا آماده شده است. “من باز لوبیا روز دیگر” Nowack نوشت در توییتر موضوع “و سپس من به او اجازه دهید بوی آن و نگاه خالص خیانت در چهره او مرا قطع درون.”

هر چند Khaleesi antics مفهوم را میرسانند که او می خواهد به خوردن برخی از انسان مواد غذایی Nowack می گوید که او فقط همینگ آن را برای درام. “او فوق العاده خوار ضربه زننده و تنها غذا خوردن خود را مرطوب و خشک گربه غذا با گرفتن بسیار هیجان زده در مورد من باز هر یک می تواند در خانه,” او گفت: زمان در یک ایمیل.

5. وروجک روی قفسه گربه

در طول فصل تعطیلات آن را به خوبی دریافت خلاق است. از قرار دادن هانوکا بوته دوخت خود را مطابق با لباس خواب, خانواده همیشه نوآوری سنت خود را. تاریخ و زمان آخرین کریسمس یک مادر در زمان او خانواده وروجک روی قفسه اسباب بازی را به سطح بعدی با ایجاد فرشتگان برف با استفاده از آرد به عنوان جعلی برف.

ویژه داستان
توسط انگل بهترین عکس پیروزی آغاز یک عصر جدید در فیلم ؟
آسیایی, فیلمسازان در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که انگل نیست فقط یک لحظه لب از شکوه و عظمت.

متاسفانه نمایش داده نشد 24 ساعت خود را به عنوان حیوان خانگی گربه تا به حال خود را تزئینی طرح است.

کاربر توییتر Siarra سوانسون گفت: مادر او را Christmastime گربه داستان در چهار بخش نمایش تاسف پس از یک تعطیلات زیبا نمایش و گربه تحت پوشش در آرد. برخی از گربه ها مجموعه مناظر خود را در مورد نظر اما دیگران مثل این یکی بیشتر علاقه مند به wreaking کلی ویران.

4. گربه با سگ دوستان

این گربه نمی تواند از آن ساخته شده اند بدون دو سگ دوست داشتنی دوستان خود و یا در کنار او. در ماه مارس, نویسنده ژان پل Iuro مشترک خود را شب وحشی با حیوانات سه در توییتر پس از لکه بینی دو سگ و یک گربه در خارج از آپارتمان خود را درب.

یک گربه در تضعیف او Iuro توییتی که او تا به حال به بررسی خود را در فیلم “برای شواهد.”

ویروسی موضوع نشان داد که Iuro شد تا در برابر برخی از جدی “متفکر” را به عنوان او به نام آنها به عنوان او نمی تواند به نظر می رسد برای نگه داشتن آنها را در خارج از آپارتمان خود را. آنها به نظر می رسد باز کردن درب خود را.

به زودی به اندازه کافی آن بود که نشان داد مرموز حیوانات خانگی متعلق به Iuro را همسایه طبقه بالا. اما هنوز هم نمی شود آنها را متقاعد به بازگشت به خانه. “من می خواهم پیدا کردن یک راه حل و سپس حیوانات خواهد غلبه بر آن” Iuro گفت: در مصاحبه قبلی.

برخی از گربه ها که مسلح با دو سگ دوستان فقط نمی تواند رام.

3. Quilty پناهگاه گربه

دوستان برای زندگی نجات حیوانات و تصویب سازمان هوستون محل تا به حال یک اجرا برای پول خود را در پاییز گذشته با افسانه ای Quilty پناهگاه گربه حیوانات اختصاص داده شده که نمی خواهد متوقف کردن آزادی خود و دیگر گربه از اتاق خود را. به نحوی Quilty است که حیوانات دیگر با توانایی های جادویی برای باز کردن درب خود را. پناهگاه تا به حال یک انفجار گسترش این کلمه در رسانه های اجتماعی.

“Quilty بررسی با آزادی مشروط مدیره رد شد تا او منتشر شده خود را از تعهد خود را امروز. او احساس کردند که سلول تا به حال چیزی بیشتر به او پیشنهاد” یک پناهگاه کارگر نوشت: در Facebook دهید.

کاربر توییتر @TheDreamGhoul نیز به اشتراک گذاشته وحشی, داستان گدایی هر کسی که به “اتخاذ این جنایتکار گربه.”

دیگر گربه تصویب مراکز درگیر در Quilty را به صورت آنلاین با نبراسکا انسانی جامعه cat-متمرکز صفحه توییتر ادعا که Quilty بی گناه است.

2. Cinderblock گربه

Cinderblock گربه ممکن است معروف ترین گال از همه فوق گربه افسانه ای اما او فقط ممکن است بیشتر relatable. Cinderblock شده است در یک سفر از دست دادن وزن با پزشکان در Northshore بیمارستان دامپزشکی در بلینگهام بشویید. و دامپزشکان باید مستند روند آنلاین.

جهان شروع به دنبال همراه با گربه تغذیه و ورزش برنامه در یوتیوب ق و دامپزشک Instagram صفحه قبل از شهرت شد, بیش از حد واقعی و Cinderblock دریافت خود را Instagram صفحه.

به نظر می رسد که تمرینات به خوبی پیش میرود ، “ما chonkspirational سیندرلا واقعا آمده است یک راه طولانی از روز 1 در زیر آب تردمیل درمان” اخیر عنوان از Cinderblock صفحه می خواند. “به دست آوردن قدرت بیشتر و استقامت او در ادامه به افزایش مدت هر بار علاوه بر تحمل یک سطح بالاتر از آب است.”

بسیاری از مردم در عشق با کاهش یافته Cinderblock است تمایلی تعهد به تناسب اندام هنگ اظهار نظر که آنها احساس کرده اند به طور مشابه در تمرینات خود را قبل از ارائه به تشویق.

1. لکه گربه

این گربه بالا در لیست ما است بهترین و شناخته شده برای خود را در “زن فریاد گربه” الگوی رفتاری. لکه صاحب اولین ارسال شده که در حال حاضر معروف تصویر از لکه نشستن در میز شام با سالاد در مقابل او را در وبلاگ Tumblr در تابستان 2018 اما آن را منفجر کرد در تابستان 2019 پس از کاربر توییتر @MISSINGEGIRL کنار آن با یک صفحه نمایش گرفتن از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز. در صحنه ای که پخش شده در سال 2011 تیلور آرمسترانگ گریه می کند و فریاد امتیاز در حالی که شرکت ستاره Kyle Richards تلاش می کند برای تسکین او. اینترنت بلافاصله در عشق سقوط کرد و با استفاده از تصاویر در کنار یکدیگر است.

این الگوی رفتاری نیاز به کمی توضیح: به نظر می رسد مانند آرمسترانگ در حال مبارزه با یک گربه و به اشتراک گذاشته شده اند را برای انواع مقاصد حتی الهام گرفتن از ساخت و ساز به هنر و صنعت خود را memes.

لک یک نجات گربه زندگی می کند که در اتاوا, انتاریو و در جدول نشسته است که واقعا مهم است به او. “او خواسته به یک صندلی در میز” خود را صاحب میراندا Stillabower گفت: در زمان مصاحبه. “او متنفر نمی نشستن با ما در شام است.”

فراتر از این واقعیت است که “زن فریاد گربه” باقی مانده است اجتناب ناپذیر ماه بعد داده ها بر روی لکه شهرت برای خود صحبت می کند: لک, که همچنین لقب “میز گربه” تا 1.4 میلیون followers on Instagram و Facebook و توییتر گروه اختصاص داده شده به fandom.

نوشتن به راشل E. گرینسپن در rachel.greenspan@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im