به انجمن خوش آمدید اول جهانی و رکود اقتصادی در طول عمر ما

یکnother هفته دیگر وحشتناک گزارش برای ما. داده است که هنوز هم در جریان است اما از آن زمان شروع به تماس با این آنچه در آن است—یک جهانی رکود اقتصادی.

دلیل اهمیت آن:

از لحاظ فنی هیچ تعریف رسمی از اصطلاح “افسردگی است.” اما در مقایسه با “رکود اقتصادی” (تعریف به دو دوره متوالی انقباض اقتصادی رشد) وجود دارد برخی از قوانین ما اعمال می شود—افسردگی هستند, جهانی بسیار بدتر از نوعی رکود و تاثیر خود را در هر دو اقتصاد و جامعه آخرین دور دیگر. این دومی نقطه که چرا ما هنوز هم در تماس 2008 “رکود بزرگ.” برای تمام درام و هرج و مرج در خارج از صنعت بانکداری کسانی که تعداد انگشت شماری از ماه در 2008/2009 نمی ناشدنی تغییر جامعه ما و/یا سیستم اقتصادی. آگاهی در مورد نابرابری مطرح شد حرکات مانند “اشغال وال استریت” اما مسئله اساسی رفت و تا حد زیادی unaddressed برای بیش از یک دهه به دلیل بزرگ ردیف هایی از جامعه می تواند به طور موثر آن را نادیده گرفت. با توجه به کروناویروس’ آسیب به اقتصاد جهانی ما آنها را نمی خواهد باید لوکس نادیده گرفتن آن دیگر هیچ. به خصوص در ایالات متحده, که در آن ایالات متحده آمریکا منتشر شد نظرسنجی این هفته با اشاره به این که 39 درصد از خانواده های تحت $40,000 یک سال از دست داده حداقل یک شغل در ماه مارس به تنهایی.

چه اتفاقی می افتد بعدی:

و این که آمریکا هنوز بزرگترین اقتصاد جهان و یکی از با امن ترین منابع برای مبارزه با هر دو coronavirus و بدترین حالت آن اثرات اقتصادی. در روزهای آغازین همه گیری دولت ایالات متحده فنر به عمل با این ایده به ارائه پشتیبانی به کارگران و نگه داشتن کسب و کار شناور با خطوط اعتباری و دیگر ابزارهای مالی با ایده ساخت یک پل تا زمانی که اقتصاد تبدیل شده بود پشت در. فدرال رزرو پیوست و با حمایت بی سابقه ای برای اطمینان بازار همچنان تابع. به عبارت دیگر سیاستگذاران برای هدف بودند یک “V” شکل بازیابی یکی که در آن اقتصاد بود خاموش برای یک دوره کوتاه از زمان و پس از آن بلافاصله ضربه محکم و ناگهانی به قبل از همه گیر سطح فعالیت های اقتصادی (و یا نزدیک به آن). با توجه به دامنه و مقیاس اقتصادی قتل عام روشن است ما نمی گرفتن که V-بازیابی. آمار اقتصادی اخیر از چین تقویت می کند که نقطه.

برخی از این است که با ماهیت اقتصادی شوک خود را. بر خلاف سال 2008 این یک بحران واقعی اقتصاد به عنوان هر دو عرضه و تقاضا در حال گرفتن بازدید عظیم در میزان بی سابقه ای از زمان. اما فقط به عنوان مهم است ادامه تهدید ناشی از کوروناویروس. برای تمام بحث ما رسیدن به “اوج” coronavirus موارد این است که نمی تواند یک “اوج” در سبک فوجی—شیب صعود یک قله های تیز بالا, به دنبال یک شیب نزول. به عنوان نمونه هایی از کره جنوبی و دیگران در حال حاضر روشن ساخته است که نه راه این بیماری همه گیر در حال پخش است; ثانویه شیوع تقریبا تضمین شده و دولت ها مبارزه خواهد شد بسیار سخت تر برای تحمیل مستند محدودیت زمان دیگری در اطراف. به جای فوجی-مانند قله, ما به دنبال در ادامه امواج کوچکتر از شیوع کروناویروس که جزر و مدی تا یک واکسن است در بر داشت. و حتی پس از آن ما را به صبر برای تولید انبوه و توزیع است که واکسن و همچنین به عنوان آموزش و پرورش جهانی و جذب. همه گفت: ما به دنبال در یک افق زمانی نزدیک به 2-3 سال به جای 2-3 ماه است که سیاستگذاران ممکن است در ابتدا برای امید.

آن را دشوار است به انتقاد از سیاست گذاران برای برنامه ریزی در یک V-شکل recovery—گذاشته کارکنان می خواهید به بازگشت به کار و میل به rehire بسیاری از کارگرانی که شغل خود را از دست در هفته های اخیر است که وجود دارد در بخشی از صاحبان کسب و کار به عنوان میل است برای آنها را به از سرگیری عملیات کسب و کار. که میل به بازگشت به کار داده است مقدار زیادی از ایالات متحده فرمانداران پوشش آنها نیاز به بازگشایی اقتصاد خود را هر چه زودتر به جای بعد اما انجام این کار تضمین می کند یک توقف-شروع دوباره بجای اول برگشتن روند. همچنین یک سوال باز باقی می ماند که آیا صاحبان کسب و کار قادر خواهد بود به rehire کسانی که کارگران اگر کسب و کار خود را مدیریت نمی, به سود ما در دوره بعد اجتماعی فاصله و مصرف کننده-نگرانی از جسارت خارج است.

ترکیب که با برخی روندهای در حال حاضر در حال حرکت—رئیس در میان آنها تکنولوژی دررفتگی و کافی دولت هماهنگی—و ما به دنبال در یک آینده که در آن بسیاری از مشاغل از دست رفته در دو ماه گذشته در حال آمدن به عقب. وجود دارد مقدار زیادی در گمنام اما برای من پول من می خواهم بگویم آن را سال قبل از آمریکا نرخ بیکاری به پایین زیر 10 درصد است.

دوباره ما شده است صحبت کردن در درجه اول در مورد ایالات متحده به لحاظ نظری در میان بهترین و مجهز برای مقابله با شوک های اقتصادی مانند این. اما در اروپا تا حد زیادی در همان قایق البته با بهتر امنیت اجتماعی شبکه اما کاهش رشد اقتصادی سیر بنابراین اجازه دهید آن را بشویید. و چین در مورد به کشف که تعطیل شد بخش آسان بیش از حد; در حالی که پکن بیشتر ابزارهای در اختیار خود به اعمال نظارت سخت گیرانه و اجتماعی فاصله اقدامات آن را بیش از حد خواهد شد چالش های جدی در ساخت مطمئن شوید که بدهی دولت نمی مارپیچی خارج از کنترل در حالی که به دست آوردن اقتصادی آن را رعایت کرد. چین دارای یکی از مزیت های عمده ای که برای آن—بی سابقه تراز بین کسب و کار و جامعه است. کسانی که نمی صورت حتی بزرگتر از مشکلات پیش رو است.

ما واقعا باید نگران درآمد متوسط و کشورهای در حال توسعه در آینده رکود جهانی داده شده است که آنها حتی منابع کمتر و کمتر انعطاف پذیر بهداشت و درمان و زیرساخت بسیار بزرگتر جمعیت و خیلی بیشتر بدهی غیر قابل تحمل. و آنها در مرحله بعدی در حال آمدن است. ما به خوبی می تواند به دنبال در پیش فرض چند که به نوبه خود می تواند منجر به بحران مالی جهانی که سیاستگذاران در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از ترکیبات جهانی اقتصادی و حتی بیشتر.

یک تصور غلط در مورد آن:

که همه از دست رفته است. نه دقیقا.

هنگامی که ما با استفاده از کلمه “افسردگی” تصاویر ما التماس کردن تا تمایل به از Hoovervilles و سوپ خطوط در حدود سال 1930. اما دنیا آمده است یک راه طولانی از آن زمان به بعد و 100 سال گذشته یا پس از جهانی شدن پرتاب کرده است بشریت به سطح بی سابقه ای از انسان اقتصادی و سیاسی و تکنولوژیک سرمایه است. زمانی که رکود بزرگ اتفاق افتاده است و ما از امنیت اجتماعی شبکه و نهادهای سیاسی ما امروز. ما نیز نیست که در یک دهه سابقه نشان دادن جهان بهتر بود زمانی که همکاری و نه در جنگ. با تشکر از تکنولوژی و پیشرفت امروز “جهانی طبقه متوسط” برخوردار است کیفیت زندگی است که می توانست حتی به خوبی از سال 1930 حسود.

همچنین همان چیزهایی است که بیماری های همه گیر به طوری مرگبار در سال 2020—جهانی زنجیره تامین و مسافرت های بین المللی برای مثال—نیز فعال وابستگی متقابل جهانی نگه می دارد که جهان در صلح نسبی حتی زمانی که سیاست جهانی به نظر می رسد فشار در جهت دیگر. به عنوان جمعی کل بشریت است بهتر آماده به آب و این افسردگی از ما یک قرن پیش.

یک چیز در مورد آن می گویند در یک زوم تماس:

برای جلوگیری از بدتر از آنچه ما نیاز به همکاری جهانی. شاید شروع به استفاده از اصطلاح “افسردگی” آغاز خواهد شد با تمرکز ذهن در جهت درست است. و اگر ما بازی ما کارت درست, شاید ما می تواند جلوگیری از یک “بزرگ” افسردگی و فقط وسط یکی به جای.

این یک چیز را به اجتناب از گفتن در مورد آن را در یک زوم تماس:

آخرین رکود بزرگ آغاز شده بود در ایالات متحده آمریکا; این یکی از جدید را در چین آغاز شده. بازارهای در حال ظهور در حال حرکت در جهان است. #پیشرفت #نوعاز

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>