Weinstein حکم مورد ستایش قرار داد به عنوان گام مهمی در #MeToo جنبش اما مبارزه به دور از بیش از’

مونترال بازیگر اریکا Rosenbaum, یکی از ده ها تن از زنانی که متهم Harvey Weinstein از سوء رفتار جنسی و سوء استفاده کرده بود آماده برای گناه نیست حکم او را باور وضعیت قدرت و ثروت را به کمک به او در فرار از عدالت است.

بنابراین او “floored” زمانی که او آموخته است که در روز دوشنبه که نیویورک داوران پیدا کرده بود سابق تهیه کننده فیلم به اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی.

“این واقعا سیستم در حال تغییر است. این واقعا یک جنایتکار سیستم گفت: “ما باور داریم شما'” گفت: روزنبام که بخشی از سکوت شکن گروه افرادی که رفت و با خود به اتهام آزار و اذیت جنسی و تجاوز و کمک به الهام بخش #MeToo جنبش است.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن در زمان پنج روز برای پیدا کردن Weinstein به جرم تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و از نظر جنسی آزار دستیار تولید میمی هیلی در آپارتمان خود در سال 2006 توسط به زور در دهان او.

او تبرئه در جدی ترین اتهام دو فقره درنده تجاوز جنسی که هر کدام انجام یک جمله به زندگی در زندان است. هر دو از این تعداد دور در شهادت Sopranos بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein barged به آپارتمان خود مورد تجاوز و به زور انجام می شود دهان او را در اواسط 1990s.

هیئت داوران همچنین تبرئه Weinstein درجه اول تجاوز به عنف که نیاز به استفاده از زور و یا تهدید آن است.

بازیگر اریکا روزنبام یکی از نزدیک به 100 زنانی که جلو آمد و متهم Harvey Weinstein از آزار و اذیت جنسی. او به ما می گوید CBC News که Weinstein را گناه حکم یک پیروزی برای بازماندگان بلکه #MeToo جنبش است. 4:52

“من می دانم که آن را کامل” روزنبام گفت: CBC News. “او در همه محکوم به پنج اتهام, اما این واقعا یک روز جدید برای بازماندگان. و من فکر می کنم همه به تماشای احساس می کند مانند این بود که یک پیروزی در یک راه بزرگ برای #MeToo جنبش و بازماندگان در همه جا.”

‘یک پیام قوی’

در واقع بسیاری از فعالان مورد ستایش قرار داد این حکم به عنوان یک دستاورد مهم برای جنبش که در سال 2006 آغاز شد اما شد ویروسی برچسب در اکتبر سال 2017 پس از نیویورک تایمز منتشر شده آن بمب گزارش دادند.

آن را یک “لحظه نقطه عطفی تاریخی جهش برای #MeToo جنبش” گفت: بازیگر Rosanna Arquette یکی از یک گروه از سکوت شکن که برگزار شد یک کنفرانس خبری در لس آنجلس در روز سه شنبه.

“در حال حاضر ما می دانیم که اگر ما جرات به صحبت می کنند وجود دارد بسیار بیشتر است که ما شنیده خواهد شد و ما معتادان مجازات خواهد شد” گفت: Arquette, که همچنین متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی.

چند زنانی که صحبت کردن در برابر Harvey Weinstein گفت: حکم گناه بود ‘پیروزی’ و نشانه ای از تغییر نگرش است. 0:53

تینا Tchen جمهور و مدیر عامل شرکت از زمان این بنیاد گفت: این حکم یک “لحظه تاریخی” و “نشانه یک دوره جدید از عدالت است.”

“هیئت داوران حکم می فرستد یک پیام قوی به جهان چقدر پیشرفت ساخته شده از Weinstein سکوت شکن مشتعل توقف جنبش,” او گفت:.

روزنبام گفت: همچنین باید به کمک دیگر زنان آمده رو به جلو دانستن این که صدای خود را به مسائل و هیچ مقدار از پول و یا قدرت را پاک کردن است.

“من فکر می کنم آن را ندارد ارسال یک پیام قدرتمند است که مردانی که از نظر جنسی زنان حمله یا آزار و اذیت زنان در محل کار بدون در نظر گرفتن چگونه قدرتمند یا ثروتمند آنها در حال رفتن به باید پاسخگو” گفت: Laura شریف, یک, North Carolina مبتنی بر اشتغال وکیل.

جسیکا مان چپ و میریام هیلی در میان Weinstein به شاکیان. (گتی ایماژ; آسوشیتد پرس)

“این یک تغییر بسیار مثبت است که ما دیده ایم به عنوان یک نتیجه از طرفداران و قربانیان #MeToo جنبش است.”

طولانی ناامیدی

در حالی که نقطه حکم برخی از افراد ابراز تاسف کرد که Weinstein بود و نه در همه محکوم به اتهامات عنوان شده علیه. سکوت شکن قرار داده و بیانیه ای در روز دوشنبه اشاره کرد که در حالی که Weinstein برای همیشه خواهد بود به عنوان شناخته شده “محکوم درنده جنسی” “این ناامید کننده بود که امروز نتیجه را ارائه درست و کامل عدالت است که بسیاری از زنان سزاوار است.”

آنها گفتند: این روند نیز در معرض مشکلات زنان در آینده رو به جلو به حقیقت را بگویید. “مبارزه ما به مراتب بیش از” بیانیه گفت.

هالیفاکس قانونی محقق Wayne مککی گفت: کانادا مطبوعات که مخلوط “حکم” آمده است که به برخی از ناامیدی #MeToo حامیان دلیل آن حساب نمی کند برای وسعت Weinstein ادعا الگوی درنده رفتار.

“من فکر می کنم درنده تجاوز جنسی [اتهام] بهترین اسیر این نوع از مشکل” گفت: MacKay, استاد ممتاز بازنشسته در دانشگاه Dalhousie قانون مدرسه است. “این واقعیت است که آنها را پیدا فراتر از شک معقول است که او درگیر در آن چیزی است که ناامید کننده است.”

Weinstein محکوم خواهد شد در ماه مارس ، (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

این اطلس مگان Garber که به دنبال محاکمه از ابتدا و می نویسد که در مورد #MeToo جنبش گفت: CBC را در مقابل سوز پادکست که حکم منعکس گسترده تر احساس “از” بله ما معتقدیم زنان اما نه به طور کامل.'”

دیگران گفت: این یک اشتباه بود به تاکید بیش از حد بر روی یک حکم.

“این است که یک سیگنال است که ما سیستم ها و نهاد ها به طرزی جادویی تبدیل شده گفت:” سونیا Ossorio رئیس جمهور از نیویورک فصل از سازمان ملی زنان. “این یک مورد یک مرد است. ما رو به نگه داشتن آن را در چشم انداز.”

Tchen گفت: مبارزه به “تعمیر سیستم های شکسته است که اجازه سریال معتادان مانند Harvey Weinstein به سوء استفاده از زنان در وهله اول همچنان ادامه دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>