با Harvey Weinstein سرنوشت هینگد تا حد زیادی بر آنچه خود شاکیان به یاد داشته باشید در مورد آنچه آنها می گویند شدند تجاوزات جنسی سال پیش خود وکلا جمعه تبدیل به یک متخصص شناخته شده در جهان از روانشناسی برای مطالعات خود را از غلط سرکوب و غیر قابل اعتماد خاطرات.

“آن را نمی دکترا بدانید که خاطرات در طول زمان محو شدن” روانشناس شناختی الیزابت Loftus گفت منصفه در Weinstein را در شهر نیویورک تجاوز به عنف محاکمه.

به عنوان خاطرات محو او گفت: مردم تبدیل به آسیب پذیر تر به “post-اطلاعات رویداد” از جمله گزارش های رسانه ای که می تواند تحریف آنچه که آنها به یاد داشته باشید. آنها همچنین می تواند تحریف خاطرات خود با استنتاج و حدس در مورد رویدادهای گذشته.

خاطرات دروغین “را می توان با تجربه با مقدار زیادی از جزئیات یک معامله بزرگ از احساسات حتی اگر آنها در حال غلط,” او گفت:. “احساسات است نه تضمین شما در حال برخورد با یک معتبر حافظه است.”

الیزابت Loftus دیده است شهادت برای دفاع در پل Shanley کودک آزاری در دادگاهی در ماساچوست در فوریه 2005. Loftus به نظر می رسد به عنوان شاهد متخصص در Weinstein مورد در روز جمعه. (Jodi هیلتون/گتی ایماژ)

Loftus, 75, است انتظار می رود به نقطه کانونی جمعه یک روز پس از, دادستان استراحت مورد خود را در برابر Weinstein پس از بیش از دو هفته از شهادت.

همکاری نویسنده از سال 1994 کتاب اسطوره سرکوب حافظه: خاطرات دروغین و اتهامات سوء استفاده جنسیاو شده است یک بحث شکل در زمینه. که در بخشی به دلیل کار خود را به نمایندگی از بزرگ نام مشتریان مانند قاتل زنجیره ای (تد باندی) و از آنجا که شهادت او اغلب کمک تضعیف افرادی که می گویند آنها قربانیان سوء استفاده جنسی یا خشونت.

دادند به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در مارس 2013 و به زور در دهان یک زن متفاوت در سال 2006. Weinstein, 67, نگهداری هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

دفاع سوال در مورد اعتبار

Weinstein وکلا با هدف بالا بردن شک و تردید بیشتری در مورد زنان اتهامات پس از برجسته کردن تناقضات در برخی از حساب های خود را در طول cross-examination سوال در مورد برخورد که در برخی موارد اتفاق افتاده است یک دهه یا دو پیش.

اما قاضی منع لوفتوس از شهادت در مورد خاطرات خاص جنسی تعاملات و او گفت که او نیز نمی خواست به ارزیابی هر یک از شاکیان و یا شهادت خود را.

در کار او به نمایندگی از تد باندی, Loftus نوشت: بعد از او در ایران “پیشرو و مطرح سوال” توسط محققان و “شک و عدم قطعیت در بخشی از قربانی” به عنوان نشانه ای از خاطرات مبهم.

در موضع جمعه او صدا توجه داشته باشید مشابه گفتن منصفه که تعامل با اجرای قانون “می تواند مردم را به می خواهید برای تولید جزئیات,” او گفت:.

“برخی می تواند دقیق باشد و برخی می تواند غلط و نادرست” لوفتوس گفت.

زمانی که دادستان جوآن Illuzzi-Orbon پرسید كه آیا او در اصل خواسته به دفاع مشاور به جای یک شاهد, او پاسخ داد: “من به یاد داشته باشید آنچه که از من خواسته شد دقیقا.”

“این است که با توجه به رویداد پس اطلاعات؟” Illuzzi-Orbon پکتیا میباشد.

Weinstein وکلا قلم در نظر دارد برای شروع جمعه با تماس پرکار هالیوود, نویسنده و کارگردان به ایستاده به شهادت در مورد تجاوز جنسی متهم, Annabella Sciorra نسخه استفاده از مواد مخدر در طول یک فیلم ساقه در اوایل 1990s.

وارن Leight می رسد در یک دادگاه منهتن در روز پنج شنبه. Leight بود که میله میله به پایه در جمعه اما به نظر می رسد او دیگر نمی خواهد در شهادت. (ست Wenig/آسوشیتد پرس)

وارن Leight بود که در جلسه دادگاه در روز پنج شنبه اما در حال حاضر به نظر می رسد او را از شهادت نیست.

Sciorra در حال حاضر 59 شهادت داد که او در دام والیوم زمانی که این فیلم شب ما هرگز ملاقات کرد وشروع به تیراندازی در اواخر سال 1992 اما او رد دفاع پیشنهادات که او هنوز هم روی دارو شب او مدعی Weinstein raped او در سال 1993 یا 1994. او گفت که او تا به حال گرایند خودش خاموش آن.

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها شده اند قربانیان تجاوز جنسی, مگر اینکه آنها جلو آمده publicly.

بازیگر Annabella Sciorra بازگشت و پس از استراحت ناهار در Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه در ماه گذشته. او قبلا شهادت دادند که Weinstein فرستاده او یک بسته که شامل یک بطری والیوم. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

اولین دفاع شاهد یک صنعت اجرایی که باقی می ماند یک Weinstein متحد به نظر می رسید blindsided در روز پنج شنبه هنگامی که یک دادستان در مواجهه او را با پیام های متنی است که به نظر می رسد برای توجیه Weinstein رفتار و باش خود شاکیان.

پل Feldsher سابق عامل است که یک بار می دانستند Sciorra, بدحجابی Weinstein در نوامبر 2018 برای “رفتار مانند cad.” اما در یکی دیگر از پیام های نشان داده شده به هیئت منصفه او گیر برای Weinstein گفتن او: “من فکر می کنم سگ توده ای از بازیگران هستند که به طور ناگهانی شجاع و یادآوری سرکوب خاطرات شنیع است.”

دفاع امیدوار بود Feldsher را بی اعتبار Sciorra با بازگویی یک مکالمه او با او در اوایل 1990s که در آن او ظاهرا به او گفت که او تا به حال “انجام می شود این چیزی که با هاروی” اما نمی گویند او حمله شده است.

“درک من این بود که او فریب خورده در اطراف با او” Feldsher شهادت دادند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im