Harvey Weinstein ارائه یک unscripted دفاع روز شنبه خود را مخفی محققان که به اتهام تلاش برای به سکوت خود شاکیان گفته او این کار را “برای روز مثل این.”

سخن گفتن آمد و به عنوان سابق هالیوود تولید چپ خود را در شهر نیویورک تجاوز به عنف در دادگاه هنگامی که یک خبرنگار از او پرسید که چرا او استخدام, سیاه و سفید, مکعب, یک شرکت تاسیس شده توسط سابق اطلاعات تحلیلگران از اسرائیل دفاع کرد. دادستان ها می گویند این شرکت محققان با استفاده از هویت جعلی برای دیدار با روزنامه نگاران و پیگیری شاکیان برای خنثی کردن انتشار داستان در مورد Weinstein را به اتهام جرائم جنسی.

داوران شنیده شهادت در مورد سیاه و سفید, مکعب معامله در روز پنج شنبه از یک وکیل است که به کمک آن ترتیب. Weinstein استخدام این شرکت در سال 2017 به عنوان خبرنگاران از نیویورکر و نیویورک تایمز شد و به دنبال او رفتار با زنان است.

کسانی که داستان های منتشر شده در ماه اکتبر 2017, طلیعه #MeToo جنبش به عنوان نمرات بیشتر زنان جلو آمد با اتهامات علیه Weinstein و دیگر چهره های برجسته در صنایع از هالیوود به وال استریت.

Weinstein برگ منهتن در دادگاه کیفری با وکیل خود آرتور Aidala دور به سمت چپ. (Bebeto متیوز/آسوشیتد پرس)

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن را دیدم یک ایمیل از Weinstein به کسی که در Black Cube خواندن: “پرچم قرمز هستند آنهایی که مورد علاقه” — آنچه که دادستان ها می گویند یک مرجع به یک لیست از نام های مشخص شده با رنگ قرمز برای شناسایی شاکیان.

کسانی که نام شامل Sopranos بازیگر Annabella Sciorra که شهادت در هفته گذشته که Weinstein چیره و تجاوز او پس از barging به آپارتمان او در اواسط 1990s.

Weinstein, 67, شارژ با زور دهان در میمی Haleyi در یک پروژه باند دستیار تولید در سال 2006 و تجاوز به دیگر بازیگر مشتاق در سال 2013. که زن می تواند شهادت جمعه.

Weinstein اصرار هر برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آنچه در هفتمین روز از شهادت منصفه نیز شنیده سابق دوست پسر از یک بازیگر نوپای توصیف چگونه او به خانه آمد “خیلی شوکه و ناراحت و عصبانی” و “نوع کلی وحشت زده” پس از یک هتل اتاق جلسه که در آن او می گوید: Weinstein ارائه فیلم او نقش را در ازای سه راه ،

لینکلن دیویس سابق دوست پسر شاکی سحر Dunning برگ دادگاه پس از شهادت در Weinstein را محاکمه. (علامت Lennihan/آسوشیتد پرس)

لینکلن دیویس بود که قدمت سحر Dunning در آن زمان در سال 2004 بود که به عنوان یک شاهد عینی پیگرد قانونی برای تقویت عاطفی شهادت Dunning و دیگری بازیگر مشتاق متهم Weinstein از preying در آسیب پذیری خود در حالی که هل دادن این تصور که رابطه جنسی می تواند منجر به ستاره شدن.

Dunning همچنین گفت: Weinstein قرار دادن دست خود را تا دامن او و او نوازش اندام تناسلی چند هفته قبل از آن که در همان سال است. اما دیویس گفت که او هرگز به او گفتم که در مورد.

همچنین مصرف شهادت ایستاده بود مدیر مشهور پاتوق که در آن Tarale وولف و سپس کوکتل پیشخدمت, ادعایی است که Weinstein اي در مقابل او را در منزوی تراس.

Tarale وولف, centre, دیده می شود, ترک نیویورک دادگاه در طول یک استراحت در روز چهارشنبه. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

Maurizio Ferrigno شهادت او را دادند و وولف می زنیم تا یک پلکان اما اذعان بر cross-examination که دادستان با کمک تنه زدن حافظه خود را از لحظه ای که وولف می گوید اتفاق افتاده حدود 15 سال پیش.

Weinstein وکیل تماس شهادت ‘تلاش … به سم داوران’

تجارب Dunning و وولف که همچنین ادعا می کند Weinstein raped او در سوهو apartmenti n سال 2005 به بخشی از زمینه اتهامات جنایی علیه او شهادت خود را می تواند یک عامل در اینکه آیا او می رود به زندان در پایان خود نقطه عطفی #MeToo-دوره آزمایشی.

دادستان به نام آنها را به عنوان شاهد تحت یک دولت قانونی است که اجازه می دهد تا شهادت در مورد به اصطلاح “قبل بد عمل می کند” آنها را قادر می سازد برای کشف چیزهایی مانند انگیزه فرصت قصد و یک طرح مشترک و یا طرح.

Weinstein وکلا اعتراض به دیویس شهادت استدلال آن بی سابقه بود به اجازه می دهد همخوانی با شهود شاکیان که اتهامات نیست بخشی از اساسی مورد.

Weinstein وکیل آرتور Aidala استدلال کرد که در آوردن شاهدان به حمایت از این زنان اتهامات بود که “تلاش های دادستان به سم داوران با شواهد بیرونی.”

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها شده اند قربانیان تجاوز جنسی, مگر اینکه آنها به توافق برسند به نام یا رفته اند با داستان های خود را به عنوان Haleyi, وولف و Dunning انجام داده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im