کاهش وزن با مواد مخدر Belviq کشیده از بازار بیش از ‘کمی’ خطر ابتلا به سرطان

این ساز از یک کاهش وزن با مواد مخدر کشیده آن را از بازار پنجشنبه در درخواست از تنظیم کننده فدرال که گفت آن را مطرح اندکی افزایش خطر ابتلا به سرطان است.

ایسای ژاپن, Inc. گفت: آن را به طور داوطلبانه خروج دارو Belviq. (شرکت ایالات متحده ستاد در Woodcliff دریاچه, New Jersey.) این شرکت در بیانیه ای گفت که این مخالفت با ایالات متحده غذا و دارو تفسیر داده های جدید در مواد مخدر ایمنی و هنوز هم معتقد است Belviq سود بیشتر در معرض خطر.

FDA گفت: بیماران باید متوقف Belviq بلافاصله دور مانده قرص و تماس با دکتر خود را برای مشاوره در مورد جایگزین. آژانس همچنین گفته پزشکان به اطلاع بیماران خود را برای جلوگیری از مصرف مواد مخدر است.

Belviq تصویب شد و در سال 2012 تقریبا همان زمان که یک زن و شوهر از وعده های دیگر کاهش وزن با مواد مخدر آمار بازار است. هیچ کدام تبدیل به فیلم های پرفروش می شد اما آنها ارائه گزینه ای برای بسیاری از مردم مبارزه با اضافه وزن و یا چاقی و مشکلات مرتبط با سلامت.

Belviq اولین دارو اثبات شده برای کمک به مردم از دست دادن وزن و نگه داشتن آن را برای چندین سال بدون بالا بردن خود خطر ابتلا به مشکلات قلبی است. که نتیجه پنج سال 12,000 بیمار مطالعه از داروی قلب ایمنی که FDA مورد نیاز ایسای به انجام به عنوان یک بیماری از تصویب.

به تازگی تکمیل شده FDA تجزیه و تحلیل داده های حاصل از مطالعه نشان داد که 7.7 درصد از شرکت کنندگان که در زمان Belviq بودند مبتلا به سرطان تشخیص داده کمی بیش از 7.1% که توسعه سرطان در یک گروه مقايسه داده قرص ساختگی. وجود طیف وسیعی از سرطان لوزالمعده کولورکتال و سرطان ریه گزارش شده اغلب در بیمارانی که در زمان Belviq FDA گفت.

این سازمان گفت: هیچ ویژه غربالگری سرطان مورد نیاز است برای هر کسی که در زمان Belviq. آن با اشاره به افزایش خطر بود و تنها پس از استفاده گسترده از مواد مخدر است.

ایسای گفت: خود ارزیابی است که Belviq دارای سود بیشتری نسبت به خطر آن در بيماران است. آن را به طور خاص مورد تایید برای بزرگسالان با شاخص توده بدن (BMI) 30 و بزرگسالان با شاخص توده بدن از 27 که شرایط دیگر که حمل قلب خطر مانند فشار خون بالا و کلسترول بالا یا دیابت نوع 2.

تمدید-انتشار نسخه به نام Belviq XR همچنین کشیده شدن از بازار است.

در تست قبل از Belviq تصویب شد نزدیک به نیمی از شرکت کنندگان با توجه به Belviq از دست داد حداقل 5 درصد از وزن خود را بیش از یک سال و نزدیک به یک چهارم از دست داده و حداقل 10٪. این نتایج بیش از دو برابر بهتر از کسانی که از شرکت کنندگان قرص ساختگی.

از رقابت با مواد مخدر راه اندازی شد در مورد همان زمان Qsymia تولید کاهش وزن بیشتر از Belviq. Contrave تصویب شده در سال 2014 تولید شده مشابه از دست دادن وزن به Belviq اما انجام یک قوی هشدار در مورد خطر افزایش افکار خودکشی و رفتار است.

مواد مخدر’ هزینه های آسیب دیده از فروش. Belviq و Contrave خرده فروشی برای حدود $300 در هر ماه بدون بیمه و Qysmia به فروش می رساند برای حدود $200 در هر ماه بسته به داروخانه.

چند نفره رژیم غذایی مواد مخدر قبلا خارج از فروش پس از آنها یافت می شود به منظور بالا بردن خطر ابتلا به دریچه قلب آسیب افکار خودکشی و یا مشکلات دیگر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>