هفته بعد از پلیس اول پاک معترضان رئیس جمهور محله است یک بار دیگر در میدان نبرد نژادی عدالت حرکت

Demonstrations بیش نژادی عدالت همچنان در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور برای چند هفته گذشته اما چند اعتراض سایت های نشان دهنده ناهماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سیاه زندگی مهم جنبش به عنوان کاملا به عنوان آنچه که اتفاق افتاده در رئيس جمهور در حیاط خلوت خود.

در واشنگتن این منطقه در اطراف کاخ سفید و لافایت مربع تبدیل شده است و صحنه را برای یک هفته-بست طولانی بین معترضان خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و یک دولت است که انتخاب یک استارک قانون و به منظور پاسخ به کسانی که خواستار. و زخمی در تظاهرات آمده در پی جورج فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس, مینه سوتا که در آن فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

بسیاری از تظاهرات توسط کاخ سفید شده اند به طور کامل صلح آمیز است. این منطقه تبدیل به یک نمادین و مادی مقدم است که در آن تهمت و اجرای قانون شده است هل دادن در برابر معترضان — بالا-مشخصات نقطه ای که از آن یاد می شود توسط بسیاری به عنوان محل که در آن یک آمریکایی فرمانده کل قوا در پاسخ به ترکیبات خود را با زور و خشونت.

تازه تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید به رئیس جمهور توجه در روز سه شنبه به عنوان اعتراض اقدام به نوبه خود در اطراف میدان لافایت به یک “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه” اعتراض اردوگاه در منطقه ای شبیه به آنچه که فعالان تاسیس در سیاتل بعد از پلیس رها شرق حوزه. معترضان تا چادر و سنگر و نقاشی “BHAZ” در ستون سنت جان کلیسای اسقفی در تلاش برای مشخص شدن این منطقه.

این همان منطقه نزدیک به کاخ سفید است که مسالمت آمیز معترضان به زور از حذف در ژوئن 1, with لاستیک, گلوله های گاز اشک آور و افسران سوار بر اسب اجازه می دهد که رئیس جمهور برای عبور از پارک به سنت جان بسیار-انتقاد op عکس با کتاب مقدس. منطقه شده و نمادین rechristened Black Lives Matter پلازا شهردار توسط موریل Bowser خود هر چند عمل از انجام این کار موجب انتقاد توسط معترضان خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“وجود خواهد داشت هرگز یک “منطقه خودمختار” در واشنگتن, دی سی, تا زمانی که من خود را رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز سه شنبه. “اگر آنها سعی می کنند آنها خواهد شد با نیروی جدی!” توییت کردم بعد از یک برچسب توییتر بیان کرد که رئیس جمهور نقض پلت فرم قوانین در مورد “رفتار توهین آمیز.”

صدای جیر جیر خود را به دنبال یک تلاش ناموفق توسط معترضان دوشنبه شب به سرنگونی یک مجسمه در میدان لافایت از اندرو جکسون هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده و مالک. او امضا هند راهنمای عمل در 1800s که منجر به جابجایی اجباری هزاران نفر از آمریکایی های بومی بسیاری از آنها درگذشت و در نتیجه دنباله از اشک مارس. عصر ایران, عکس ها و ویدئوها در گردش آنلاین از 22 ژوئن نشان داد معترضان بستن زنجیر و طناب در اطراف این بنای تاریخی در تلاش برای آن را پایین بکشید.

اجرای قانون به دنبال زور و اجبار حذف معترضان به زودی پس از, دوباره, تشدید تنش ها در پایتخت کشور است. مأموران اجرای قانون استفاده از مواد شیمیایی محرک بر معترضان هل مردم و با استفاده از باتوم برای متفرق کردن جمعیت با توجه به واشنگتن پست. حداقل یک کم پرواز هلیکوپتر پرواز فوق نزاع; گارد ملی در حال حاضر در حال بررسی این که آیا هلیکوپتر استفاده شد نامناسب برای متفرق کردن معترضان در ژوئن 1.

علاوه بر تهدید به استفاده بیشتر از نیروی رئیس جمهور همچنین گفت: در اوایل روز سه شنبه که معترضان در بر داشت درگیر در vandalization یا تخریب فدرال بناهای تاریخی می تواند تا 10 سال در زندان است. او اشاره کرد او “مجاز” بازداشت و گفت: این امر می تواند عطف به ماسبق. “وجود خواهد داشت بدون استثنا!” (بدون ریاست جمهوری مجوز مورد نیاز است اما برای به اجرا درآوردن موجود جانبازان یادبود حفظ قانون است که با هدف حفاظت از کهنه خاطرات و قانون تهمت اشاره کرد.)

در سخنان خود در کاخ سفید قبل از خروج برای آریزونا بعد از آن در صبح مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک فرمان اجرایی در مورد بناهای تاریخی در آثار. “و همه آن را واقعا می خواهید برای انجام شده است به تقویت آنچه در حال حاضر وجود دارد اما در بیشتر راه” او گفت:. او رفت و برای اشاره به معترضان به عنوان “اشرار.”

رئیس جمهور منتقدان می گویند او آمرانه پاسخ به تظاهرات در واشنگتن یک شهر است که تقریبا نیمی سیاه, تنها تشدید اختلافات نژادی که ملت کاری به آدرس. “این بسیار روشن است که شما باید یک بن بست از انواع بین دولت فدرال و دولت محلی یک بن بست از انواع بین KKK-تایید رئیس جمهور و عمدتا سیاه و جمعیت است که او را احاطه کرده است می گوید:” راوی پری صندلی گروه علوم سیاسی در دانشگاه هاوارد در واشنگتن است. “این بسیار روشن است که این رئیس جمهور انتخاب کرده است و نه به بحث و [اند] گفت و گو کرده است اما به جای انتخاب به تقسیم.”

در روز سه شنبه واشنگتن پست گزارش داد که پلیس مسلح به باطوم و دوچرخه پاک معترضان از منطقه تلاش آنها ادعا می کنند به عنوان منطقه خودمختار. این BHAZ ابتکار به پژواک از کاپیتول هیل را اشغال کردند (CHOP) منطقه خودمختار در سیاتل. وجود دارد به معترضان اجرای منطقه برای هفته اما مقامات شهرستان گفت: این امر می تواند اصلاح قانون اجرای زیر اخیر تیراندازی در این منطقه است.

پرسید که آیا رئیس جمهور داده بود هر نوع سفارش که منجر به دستگیری معترضان در میان دیگر, سوالات, کاخ سفید, سخنگوی نیست پاسخ در تاریخ ثبت است.

محلی اعتراض سازمان هستند نه تهدید رئیس جمهور را تهدید روز سه شنبه صادر شده پس از آخرین شب تظاهرات. “آنچه من متوجه شدم این است که تهمت اغلب باعث تهدید زمانی که او احساس می کند به گوشه ای حمایت” می گوید: نینا نفس-Osuala رئیس جمهور از دانش آموز کانون در دانشگاه منطقه کلمبیا که سازماندهی اعتراضات محلی. او نه در حضور و غیاب در جریان تظاهرات در 22 ژوئن.

“او هرگز باعث می شود هر گونه تهدید هستند که ماندگار … او فقط مذاکرات زیرا که آنچه او دوست دارد به انجام,” او ادامه داد. “وجود دارد راه های دیگر برای برقراری ارتباط بدون تهدید مردم به خصوص به عنوان رئیس جمهور.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>