ما برنامه ریزی برای فروش خانه ما قبل از همه گیر رسید. در حال حاضر بازار املاک و مستغلات ممکن است هرگز همان خواهد بود

We بودند در یک ماموریت و حاضر به دیدن نشانه هایی است. برای سال های من و شوهرم خواب فروش ما خانه کوچک در منطقه خلیج و حرکت جایی روستایی بیشتر و بیشتر مقرون به صرفه. بعد از ما تا به حال یک نوزاد آن رویاها در نهایت به روز رسانی به برنامه. ما را انتخاب نماینده املاک و مستغلات. ما حل و فصل در یک قیمت. و ما صرف هر ساعت گرفتن خانه آماده برنامه ریزی برای آن قرار داده تا برای فروش فقط در زمان برای بهار سالانه عجله هنگامی که خانواده نگاه به اسکان بین سال های مدرسه.

حتی پس از coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده ما را متقاعد خودمان آن را هنوز هم اتفاق می افتد نگه داشته و رفتن — تمیز کردن ملات repainting پاسیو شروع به بسته. سپس شش منطقه خلیج شهرستانهای استان از جمله ما شد برای اولین بار در کشور به موضوع stay-at-home سفارشات در مارس 16. خانه باز شد و توقیف. که در آن نقطه ما تا به حال به اعتراف است که برنامه های ما بودند و در بهترین حالت در خود نگه دارد.

لئونارد استاینبرگ یک صنعت کهنه کار در شرکت املاک و مستغلات, قطب نما, تشبیه روز همه گیر اعلام شد — 3/11 — به 9/11 یک نقطه عطف است که مردم متحد و طرح میتوانست کسب و کار. به عنوان آن, اثرات اولیه در بازار مسکن شد و هرج و مرج. عرضه خشک شده به عنوان فروشندگان کشیده خانه از بازار یا نبود آنها قرار داده بودند. ساخت و ساز جدید کاهش یافته است. به عنوان میلیونها نفر شغل خود را از دست ها و برنامه های آغاز شده اجازه می دهد صاحب خانه را به حالت تعلیق پرداخت وام مسکن وام دهندگان دست پاچه و آن را سخت تر برای دریافت وام. برخی متحده تلقی ملکی ضروری است, برخی نیست. توسط اواسط ماه آوریل تعداد خانه های تحت قرارداد تا به حال سقوط 43 درصد در سراسر کشور با توجه به یک گزارش از شرکت املاک و مستغلات Redfin.

حدود هشت هفته در هرج و مرج است کاهش. مردم را نمیفهمد چگونه به انتقال اموال با حداقل تماس با انسان و راه ما خرید و فروش خانه های ما ممکن است هرگز همان خواهد بود. وجود دارد مقدار زیادی از upsides به اجازه نیست 100 غریبه بزحمت راه رفتن را از طریق اتاق خواب خود را و همه چیز را از درایو-از طریق عنوان خریدهای مجازی به “خانه باز” می تواند صرفه جویی در وقت و استرس است. یک نوع “Covid قرارداد” است و حتی به استفاده از اجازه می دهد خریداران به راه رفتن دور اگر آنها با موفقیت پیشنهاد در خانه و بدون مراجعه به آن را اما نمی خواهم آنچه آنها را در زندگی واقعی است.

در عین حال این glimmers از آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه نمی سبزها عدم قطعیت است که صاحب خانه روبرو هستند. آن را به سختی فوری ترین مشکل در جهان, اما مانند بسیاری از 65 درصد از آمریکایی ها که خود را در خانه های خود خانه ما این است که تا کنون مهم ترین دارایی های ما. چقدر ما ارزش بستگی به آنچه در آن ارزش است. وجود گسترده از فروش قابل مقایسه در منطقه ما است که به ما کمک کرد حل و فصل در یک قیمت در زمان های قدیمی. اما این واقعیت است که در بسیاری از راه های بی نظیر یکی.

برای اولین بار چند هفتهاز آن آسان بود برای تصمیم گیری چه باید بکنید, از آنجا که ما نمی تواند انجام دهد بسیار است. برنامه های ما به لیست خانه شدند و به طور نامحدود متوقف شد. حتی پس از املاک و مستغلات تلقی شد ضروری خدمات در کالیفرنیا در پایان ماه مارس فروش بود اما غیر ممکن است برای ما. با توجه به شهرستان ما به منظور نشان دادن خانه های اشغال شده بود و هنوز هم مجاز نیست.

ما در حال حاضر اشغال خانه ما در نرخ بی سابقه ای و ایده حرکت به فروش آن بود و خنده دار. نشسته اند در ما Lysol پوشش ما سعی به استراتژی. ما باید با قرار دادن خانه در بازار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و یا صبر کنید تا زمانی که مشخص شد چه نامه از الفبای اقتصاد ما شبیه?

آن را دلگرم کننده برای دیدن قیمت ها ثابت باقی می ماند با وجود اقتصادی جنجال و هیاهو. در سراسر کشور, خانه قیمت شده اند کمی از سال گذشته در بخشی به دلیل یک تکه بزرگ از خریداران و فروشندگان از نقل مکان به حاشیه در همان زمان. “عرضه و تقاضا به نوعی کاهش در کنسرت با یکدیگر” توضیح می دهد که ریچارد سبز, مدیر Lusk مرکز املاک و مستغلات در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است.

به علاوه بر خلاف طول رکود بزرگ “آنجا بود حاد کمبود مسکن قبل از همه گیر می گوید:” لارنس یون اقتصاددان ارشد برای انجمن ملی از Realtors. “و در حال حاضر وجود دارد حتی کمتر listings.” بله برخی از فروشندگان در حال ارائه تخفیف به یک معامله در میان تمام precarity اما بسیاری از خریداران “اساسا ارائه هر چه لیست قیمت است.” خریداران در برخی از بازارهای در حال نا امید عدم انتخاب او می افزاید. که می تواند نقطه را به یک فرصت است. اما اکثر فروشندگان همچنین برنامه ریزی برای خرید یک خانه است که بدان معنی است که آنها بیش از حد می تواند گیر با محدود چشم انداز.

با توجه به Redfin گزارش عرضه و تقاضا را آغاز کرده اند خزنده بازگشت تا در مکان هایی که تلقی املاک و مستغلات ضروری خدمات. با وجود این همه گیر مردم باقی می ماند و با انگیزه به حرکت, برای شاد و, دلایل و غمگین هستند. کارگران هنوز جابجایی برای شغل جدید است. زنان هنوز حامله شدن. به تازگی بیکار — در آخرین شمارش حداقل 33 میلیون — حال قیمت از گران قیمت مناطق و رفتن در جستجوی فرصت های تازه.

وقتی که من پرسید: Yun اگر او می خواهم سعی کنید به فروش به زودی و یا نگه دارید تا بعد از آن در سال, او نبود صعودی در انتظار. او اشاره کرد کاهش فصلی که تمایل به اتفاق می افتد هر زمستان. اما ملاحظات اضافی در این سال از جمله nerve-wracking انتخابات که می تواند انتقام ویران کردن بیشتر در اقتصاد و عدم قطعیت در اطراف همه گیر. در بسیاری از مکان های اقامت-در-خانه محدودیت در حال حاضر سست; ما در منطقه املاک و مستغلات قوانین در حال آرامش بخش است. شاید اقتصاد را بهبود در چند ماه. شاید اخراج را متوقف کرده اند و rehiring را آغاز کرده اند. شاید مردم احساس اعتماد به نفس بیشتری به خرید. اما موج دوم این ویروس همچنین می تواند برای ما ارسال به مستند برزخ است.

سبز می گوید هر کس به در نظر گرفتن شرایط فردی خود را. اگر کار مورد نیاز و یا فشارهای مالی نیاز به یک حرکت پس از آن او می گوید: با وجود این ناشناختهها. “اما اگر شما لازم نیست که به من قطع تا زمانی که ما از طریق تمام این” او می گوید. مالش, البته, این است که ما نمی دانیم که چه خواهد شد و یا آنچه که “همه از این” شبیه خواهد شد روز به روز.

منn مکان های که در آن ملکی را قادر به انجام نمایش آنها اغلب به گشت و گذار خصوصی. عوامل ممکن است راه رفتن را از طریق فقط با دو نفر در یک زمان و پس از آنها باز کردن تمام درها و روشن کردن تمام چراغ ها برای تضعیف خریداران از دست زدن به چیزهایی که با دست خود. عنوان شرکت شروع به بسته شدن معاملات در پارکینگ و سردفتران بدانند چگونه به محضر داری آنلاین.

در برخی موارد خریداران نیست و حتی بازدید از خانه جدید خود را تا پس از قرارداد امضا شده است. وجود دارد همیشه دلایلی است که مردم مایل به انجام این کار. در نظر بگیرید: افرادی که به خرید آپارتمانهای لوکس در بالا افزایش می یابد قبل از ساختمان کامل است یا دور از خریداران که تکیه بر یک نسبت به بررسی محل ، اما همه گیر تحت فشار قرار دادند تا بیشتر به آن را در نظر بگیرید. “من فکر می کردم مردم به رفتن به تور خانه های تقریبا اما پس از آن نه واقعا خرید آنها می گوید:” گلن Kelman, مدیر عامل شرکت Redfin. در واقع او می گوید: آنها شده اند.

در اخیر توصیه من برای یک امضا مجازی “خانه باز” انجام شده از طریق زوم توسط یک عامل در پرتلند سنگ. “احساس رایگان برای قرار دادن هر گونه سوال در Q&A جعبه چک میکنم کسانی که بعد از هر سطح به او گفت:” او به عنوان شروع یک حلقه تور مدرن چهار طبقه خانه شهری. پرواز در بازاریابی معمولی عمل — که در آن همه شخصی و یا کارهای عادی و روزمره مربوط به چیزهایی که از نظر پنهان — به او نشان داد نه تنها بسیار سبک زندگی در فضاهای اما پستو که هنوز هم برگزار می شود چیزهایی مانند چوب لباسی و نیم تخلیه تولد بالن.

3D, تورهای ساخته شده با استفاده از دوربین های دیجیتال و نرم افزار های فروخته شده توسط شرکت هایی مانند Matterport نیز کمک به خریداران و فروشندگان به حداقل رساندن فرد غیرالهی. با توجه به Matterport مدیر عامل شرکت RJ پیتمن حدود 10% از لیست در امریکا در حال حاضر شامل یکی از 3D تورهای. Unshockingly این دره سیلیکون جانباز مایل به ادعای جسورانه در مورد آینده است. “خانه خواهد شد خرید و فروش آنلاین درست مثل هر چیز دیگری” پیتمن می گوید.

برخی از عوامل نیز شفاف تر با 3D اسکن در طول همه گیر به عنوان آنها سعی کنید به آنها را تبدیل به یک جایگزین برای چیزی که واقعی است. داخل کابینت, آبگرمکن, وحشت زده از پله ها که منجر به یک منطقه ذخیره سازی آن تمام می شود جامعی. “در حال حاضر ما نیاز به عکس خوب, بد و زشت,” اموزش کریشنان عامل در سان فرانسیسکو گفت: من در حالی که محدودیت در نشان دادن خانه های اشغال شده باقی مانده است در اثر.

در حالی که فوق العاده دقیق این تور می توان ضعیف به حرکت بسیار شبیه به گوگل نمای خیابان. (در یک, من گیر کردم در یک ایوان و نمی تواند بر راه برگشت داخل.) هنوز آنها به اندازه کافی برای برخی از. 3D تور اخیرا کمک به متقاعد کردن یک زن و شوهر کریشنان نشان داده شده به ایجاد یک ارائه در محل چشم نهان بعد از فروشندگان گفت: هیچ کس نمی تواند مراجعه کنید تا زمانی که قرارداد امضا شد. “ما زمان زیادی را صرف آنلاین با بازاریابی مواد و دوشنبه ما یکی از چهار نفر که نوشت: یک پیشنهاد” کریشنان می گوید. “این چند شمارنده وضعیت. ما به پایان رسید تا غالب.” خریداران حق دارد به راه رفتن پس از بازدید روز بعد اما آنها را دوست داشت و آنچه که آنها را دیدم و در حال حاضر صاحبان خوشحال از یک $2.2 میلیون خانه امن با 2.875% نرخ بهره.

این نوع از قرارداد جدید نیست اما این بیماری همه گیر است و تغییر نگرش به آنها می گوید Kelman. “فروشندگان استفاده می شود به دوست نداشتن است و در حال حاضر آنها به نوعی رها,” او می گوید. “شما نمی خواهید بیست مختلف looky-لوس راه رفتن را از طریق محل شما.”

همه گیر نیست فقط تغییر راه ما در خانه. نماینده ما در حال کار با, مانند بسیاری دیگر, شروع نیاز خریداران برای اثبات آنها باید از این بودجه برای خرید خانه قبل از آنها می توانید ببینید. وجین کردن گاه به گاه مرورگرها قبل از رسیدن به آستانه ممکن است درخواست تجدید نظر پایدار حتی اگر آن ناامید برخی از شکارچیان خانه.

فروشندگان نیز ملاحظات جدید وقتی که می آید به حقایق آنها نیاز به افشای مثال زمانی که یک خانه. به طور معمول آن شامل نقص فیزیکی مانند موریانه آسیب یا ضعیف گام. در حال حاضر برخی از مسکن انجمن ها را شروع کرده اند توصیه که فروشندگان بگویید خریداران اگر کسی در ملک دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. وقتی که من پرسید که مسکن ما در این مورد او پاسخ داد: با توجه داشته باشید از شرکت وکیل: “تا زمانی که من دیدن برخی از نهاد دولتی به من بگویید من نمی خواهم فاش.”

بسیاری در دنیای کسب و کار داشته است کشیدن به صورت V شکل رکود اقتصادی است که می بیند همه چیز جستن به عقب به سرعت هر چند صاحب نظران در حال حاضر پیش بینی است که دوباره بجای اول برگشتن خواهد آمد کندتر است. در حالی که معمول بهار عجله نیست اتفاق می افتد یون معتقد است که آن را هنوز هم خواهد شد. Kelman نیز خوش بینانه تا به یک نقطه. “من فقط باید یک ستاره در سان فرانسیسکو و یا نیویورک” او به من می گوید.

در میان تغییرات این بیماری همه گیر به شکل دراورده شده برخی که می تواند سرد بازار است. یک نگرش در مورد تراکم. حتی زمانی که بسته بندی بسیاری از افراد به یک محل دیگر ممنوع درخشش ممکن است تنگ بالا-قیمت مناسب فضاهای شهری است که نیاز به مقدار زیادی از تعامل با دکمه های آسانسور. و پس از این از راه دور-کار آزمایش برخی از کارفرمایان در این شهرستانها ممکن است باید افکار دوم در مورد نیاز برای کارگران به دفتر.

Kelman می گوید که “عمده شرکت با تکنولوژی” او نمی تواند نام گفته Redfin که از آن انتظار 25 درصد از نیروی کار خود را برای شروع به کار از راه دور تمام وقت بعد از این. با توجه به Buzzfeed News, توییتر, مدیر عامل شرکت جک دورسی ارسال یک ایمیل به روز سه شنبه گفتن بسیاری از کارکنان که آنها می توانند کار از خانه برای همیشه لطفا برای. دفتر مرکزی این شرکت در قلب سان فرانسیسکو.

ما نیمه شوخی با ما مسکن است که آزمون برای خریداران دیگر درخواست اگر آنها می توانید تصور کنید که زندگی در یک مکان اما اگر آنها می توانید تصور کنید quarantining وجود دارد. خواهد حومه دوباره بجای اول برگشتن به شهر ساکنان شروع به مراقبت بیشتر در مورد نزدیکی خود را به یک حیاط خلوت? را به خانواده های جوان رها مترو برای unglamorous شهر محل زندگی که در آن پدر و مادر می تواند کمک به بچه ها ؟ توانایی بالا پرداخت کار ممکن است یک دلیل برای پرداختن $1.25 میلیون و 900 متر مربع. ft., اما چه می شود اگر شما می تواند حرکت کند به بویزی و هنوز هم جمع آوری شهر نیویورک پرداخت ؟ برای افرادی مثل ما که در حال زندگی 30 دقیقه رفت و آمد و دور از مرکز شهر سان فرانسیسکو سرنوشت ما به نوبه خود می تواند در مورد اینکه آیا چنین روند تحقق و چگونه آنها را انجام دهد.

شهرستان در منطقه خلیج به تازگی تمدید اقامت در خانه سفارش از طریق پایان ماه مه. اما ما مسکن فقط به ما گفت که نمایش آن از خانه های اشغال شده در حال حاضر مجاز به طوری که ساکنان وجود دارد که در صفحه اصلی نشان داده شده است. بنابراین ما در حال بازگشت به استراتژیسازی در مورد چه امن و چه هوشمند است که آن را می آید به این سبد است که بسیاری از ما تخم مرغ هستند. ما در حال بازگشت به مقایسه ارزش ثبات و تغییر است. در پایان است که ممکن است واقعی محاسبه ما تکیه می کنند.

نوشتن به کتی Steinmetz در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>