'ما را از طریق جهنم': مغلوب ساختن پیشی جستن مبارز مصر پس از استیضاح تبرئه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی دامان روز پنج شنبه در یک جفت از سخنرانی از

توسط PATRIS-FUN در 17 بهمن 1398

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی دامان روز پنج شنبه در یک جفت از سخنرانی از جمله در کاخ سفید شلاق را در خود ادراک دشمنان و reveling در تبرئه روز قبل در سنا استیضاح محاکمه.

صحبت از شرق کاخ سفید تهمت مشخص می شود آزمایش های خود را از جمله در اوایل رسیدگی به مبارزات انتخاباتی خود را در تعامل با مقامات روسیه در سال 2016 به عنوان یک سال کمپین توسط دموکرات ها به لام او. مغلوب ساختن پیشی جستن گاهی اوقات توسل به ناسزا تکرار یک مناجات از نارضایتی در مورد نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) نظارت روش و هوش سند شناخته شده به عنوان استیل پرونده.

"ما را از طریق جهنم ناعادلانه هیچ کار اشتباهی انجام داد گفت:" مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این عبارت آخر.

سنا رای گیری در روز چهارشنبه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت ناشی از درخواست خود که اوکراین اعلام رسیدگی به دموکرات ریاست جمهوری مدعی جو بایدن به عنوان به خوبی به عنوان مسئول مانع کنگره با مسدود کردن شهود و اسناد و مدارک پی توسط مجلس نمایندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه دوباره اصرار بحث برانگیز خود را در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky بود "کامل" و در مورد درآمد از هانتر بایدن از sinecure در اوکراین انرژی مدیره. جوان بایدن خدمت در هیئت Burisma برای بیش از دو سال در حالی که پدر او معاون رئيس جمهور.

رئیس جمهور نمی رد کردن این احتمال که او خواهد بود بررسی در آینده به نقطه توسط دموکرات ها در کنگره است.

"ما احتمالا باید دوباره آن را انجام دهد چرا که این مردم هستند stone-cold crazy," او گفت:.

عکس در پلوسی رامنی

پیش از آن در روز تهمت پیروزمندانه برگزار شد تا نسخه هایی از دو روزنامه با بنر "تبرئه شد!" عناوین به عنوان او در زمان مرحله ملی نماز و صبحانه در واشنگتن ،

تهمت بود مشتاق برای مقابله با استیضاح موضوع در اوایل صبحانه خود را بیان.

"همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم," او گفت:. "آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما هستند."

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک روزنامه با این تیتر که می خواند 'تبرئه' در طول 68 سالانه ملی نماز و صبحانه در واشنگتن هیلتون در روز پنج شنبه. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات که منجر به استیضاح اتهام علیه جمهوری خواه رئیس جمهور نیز در صبحانه. پلوسی که پاره کرده بود تا متن از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا پس از سخنرانی خود در روز سه شنبه شب قبل رئیس جمهور در افتا درخواست دعا برای فقرا و مورد آزار و اذیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نه خدا. او سپس به وضوح در زمان عکس در سخنرانی خود در هر دو پلوسی و میت رامنی تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از مقالات از استیضاح.

"من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است" گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. "نه من مانند افرادی که می گویند "من برای شما دعا می کنم' زمانی که آنها می دانند که این طوری نیست."

معاون نانسی پلوسی نشان داده شده است به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سخنرانی خود در صبحانه ملی نماز در واشنگتن است. (لی میلیس/فردا نیوز)
 

Pelosi اغلب می گوید او دعا می کند برای رئیس جمهور در حالی که رامنی در سخنرانی خود روز شنبه از مجلس سنا طبقه توجیه رای خود را در دو مقاله از استیضاح گفت: "سوگند سوگند در برابر خدا به ورزش بی طرفانه عدالت است."

پلوسی در کنفرانس خبری هفتگی در روز بعد به نام نظرات "بنابراین کاملا نامناسب به خصوص در نماز صبحانه."

"او صحبت کردن چیزهایی که او می داند که کمی در مورد ایمان و نماز" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بعد گفت که او "به معنای هر کلمه از آن" در مورد صبحانه نظرات. بعدها او به نام پلوسی "یک فرد وحشتناک."

پلوسی گفت که "به او" اگر دو طرف می توانند با هم کار کنند در قانون رفتن به جلو با اشاره به جلسه اخیر تصویب این معامله تجاری با کانادا و مکزیک به عنوان مثال.

گذشته از رامنی جمهوری خواه سناتور رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن با تکیه بر بسیاری از دلایل برای نگه داشتن او در دفتر: او را به گناه اما رفتار خود نبود impeachable; خود جولای مکالمه تلفنی با رئیس جمهوری اوکراین شد یک استاندارد مثال از سیاستمداران تجارت سوغات و دارد که انتخابات در 10 ماه و آن را به رای دهندگان برای تعیین سرنوشت خود.

در طول صبحانه خود را بیان تهمت خواست مخاطبان خود را به خارج شدن و رای دادن در Nov. 3.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از رای گیری مجلس سنا در روز چهارشنبه که او را علامت خود را تبرئه با یک بیانیه در ظهر پنجشنبه به "بحث در مورد کشور ما پیروزی در استیضاح جعل!" T

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه مناظر خود را در انتخابات مجدد لحظات پس از بازمانده یک استیضاح محاکمه در سنا اما نوامبر است و هنوز راه دور — به خصوص در سیاست است. 2:02

به طور کلی تن در تضاد است که از بیل کلینتون, آخرین رئیس جمهور به استیضاح. کلینتون در بیانیه ای پس از تبرئه در مجلس سنا استیضاح دادگاه در ماه فوریه سال 1999 گفت که او "عمیقا متاسفم ... برای آنچه من گفتم و اصلا به دنبال این حوادث و بار آنها تحمیل شده بر کنگره و مردم آمریکا است."

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن آیا عذرخواهی به خانواده خود را برای آنچه که آنها تا به حال برای تحمل و قدرت اما با قرار دادن سرزنش مستقیما در حزب دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نماز صبحانه برجسته دولت او رکورد در اقتصاد با استناد به لحاظ تاریخی بیکاری پایین و همچنین تلاش خود را به قهرمان pro-سیاست های زندگی و محافظت از آزادی مذهبی در سراسر جهان است.

پلوسی را تکان داد سر خود را در نقاط مختلف در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

فقط چند دقیقه زودتر جمهوریخواه خانه رهبر کوین مک کارتی از کالیفرنیا خواست برای نماز برای کمک به راهنمای یک تقسیم کنگره در حالی که محافظه کار مقاله نویس آرتور بروکس التماس مخاطبان برگزار نمی لیبرال ها در تحقیر.

"آنها فقط آمریکایی که مخالف با ما در سیاست عمومی" گفت: بروکس.

"من نمی دانم اگر من با شما موافقم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به بروکس او به عنوان میکروفون گرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن میاد عملیاتی

در کنفرانس خبری هفتگی خود, رهبر اقلیت سنا چارلز شومر به نام محاکمه در نتیجه یک "وابسته به' پیروس 'پیروزی" برای جمهوری خواهان.

نیویورک از حزب دموکرات هدفمند جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت به عنوان داشتن "موفق به زندگی می کنند تا به آنچه در این کشور همه چیز در مورد" توسط marshaling طرف خود را به رای دادن در برابر شنیدن اضافی شهادت شهود در دادگاه.

شومر گمان که سناتور جمهوریخواه ترس خشم یک "کینه جو" مغلوب ساختن پیشی جستن و رسانههای محافظه کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید التماس مک کانل برای ایستادن در ستایش تلاش های خود را به نمایندگی از کاخ سفید است.

"شما یک کار فوق العاده" رئیس جمهور گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به طور خاص برای به رسمیت شناختن برخی از پر سر و صدا ترین مدافعان در برابر کنگره آمریکا از جمله میسوری ایالت جاش هاولی و اعضای کنگره Devin Nunes, جیم, اردن, Doug Collins دبی لسکو و مت Gaetz.

"ما" گفت: North Carolina کنگره علامت مراتع یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد برای بیش از یک ساعت در کاخ سفید اما نه به خبرنگار سوال.

پلوسی گفت: خانه ادامه خواهد داد به ارائه نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما به طور خاص آدرس یک سوال که آیا دموکرات ها در اتاق خواهد احضاریه از جان بولتون سابق مشاور امنیت ملی. بولتون نوشته شده است کتاب وی از سوی مامورین رئیس جمهور اوکراین تحت فشار و نکردن نظامی به اعلام تحقیقات مفید برای مغلوب ساختن پیشی جستن شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب