‘ما می خواستیم به شما تشویق کردن کمی.’ جنیفر آنیستون تعجب یک پرستار که آزمایش مثبت برای COVID-19

ثانیهealthcare کارگران شایستگی بسیاری از قدردانی خود را از تلاش های خستگی ناپذیر در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

به بیان قدردانی خود را بازیگر جنیفر آنیستون پیوست جیمی کیمل در اواخر شب خود را تلویزیون نشان می دهد برای تشکر از یک پرستار که آزمایش مثبت برای COVID-19.

در روز پنج شنبه شب قسمت Jimmy Kimmel Live!, اواخر شب میزبان راه اندازی یک چت تصویری با قلبی عروقی پرستار کیمبال Fairbanks, یک مادر دو در حال حاضر recuperating در انزوا در ایالت یوتا برای محافظت از او دو فرزند کوچک.

“ما می خواستیم به شما تشویق کردن کمی, بنابراین من می خواهم شما را به دیدار با کسی. نام او توسط جنیفر” کیمل قبل گفت: تعجب آور پرستار با صبح نشان می دهد ،

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

“سلام عسل آن را بسیار خوب برای دیدار با شما” آنیستون گفت: Fairbanks. “من فقط باید بگویم خدا شما را برکت دهد و از همه شما که در خارج وجود دارد انجام آنچه شما انجام می دهند. من فقط من حتی نمی دانم که چگونه به قدردانی من به همه چیز که شما بچه ها انجام می دهند قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر و همه از آن. شما فقط فوق العاده است.”

“ممنونم” گفت: به وضوح شوکه فربنکس. “من واقعا قدردانی است.”

آنیستون حضور ندارد او فقط در حال حاضر برای پرستار ، پس از کیمل خواسته فربنکس او چگونه بوده است تغذیه خود در طول بیماری او به پرستار گفت: او شده است به طور عمده سفارش تحویل. این زمانی است که کیمل و دوستان بازیگر گفت, پرستار او بود دریافت $10,000 کارت هدیه از شرکت تحویل Postmates. “اما شما مجبور به استفاده از آن را همه در یک شات” شوخی کیمل قبل از اضافه کردن که هر یک از پرستاران در فربنکس’ طبقه را نیز دریافت خواهد کرد Postmates کارت های هدیه.

سازمان دیده بان جنیفر آنیستون در Jimmy Kimmel Live! زیر.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>