ما درک می کنیم که چرا ما باید به دست شروع. اما در اینجا چیزی است که ما از دست رفته در پایان ناگهانی به دانشگاه

Tبهار خود را برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم وجود خواهد داشت و تقریبا هیچ فرد فارغ التحصیلی جشن در ایالات متحده است. دانشگاه ها سرعت عمل به عنوان coronavirus در سراسر کشور: دانش آموزان به خانه بازگشت در اوایل کلاس های آنلاین نقل مکان و مراسم فارغ التحصیلی شد خطر بهداشت عمومی.

بعد از این ماه رئیس جمهور سابق باراک اوباما ارائه خواهد شد یک سخنرانی به ملت. قبلا هزاران نفر تا به حال نام برای رئیس جمهور سابق به فارغ التحصیلی سخنرانی به دنبال راهنمایی و آسایش در این زمان بی سابقه.

آن را سخت به دست واقعی شروع. روز قبل از ما تخلیه پردیس, ما می خواهم تبدیل شده در ارشد, پایان نامه, پیش بینی فارغ التحصیلی و آخرین روز از پردیس زندگی. برای سال ما زندگی اجتماعی بوده و محدود به کتابخانه ها و جلسات علمی. “ما قطع پس از” ما می گفت. ما بسته بندی شده در کیسه های ما گفت: بی حس خداحافظی و فرار کرد به جدا کردن قطعات از کشور است.

هر چند شروع سخنرانی اغلب سرند با سخنان مبتذل (نترس به شکست! رویاهای خود را دنبال کنید!), ما اعتراف ما خودمان را پیدا کنید ولع مصرف آن کلیشه و لحظات زمانی که سخنرانی بالاتر از امروز آنها را به عنوان ما در حال قفل شده است و از یک سنت اتصال صدها نفر از کلاس های قبل از ما. اوباما تلویزیونی آدرس ملحق خواهد شد یک خط از شروع سخنرانی از جان اف کندی, اپرا وینفری و استیو جابز بسیاری از آنها داده شده در طول دوره های ملی و جهانی بحران. در این سال, سخنرانی, اما خواهد شد به طور کامل در فرم جدید.

در سال 2008, J. K. Rowling تحویل دانشگاه هاروارد شروع آدرس دفاع از اهمیت پشتکار و تخیل: “ما نیاز به سحر و جادو برای تغییر جهان ما حمل تمام قدرت ما باید در درون خودمان در حال حاضر: ما باید قدرت تصور کنید بهتر است.”

رولینگ گفتار, مانند بسیاری دیگر, داد, حس آژانس بیش از زندگی ما است. این پیام با تجربه با هم سوق دادن فارغ التحصیلان به آینده, کمک به آنها را می دانیم که آنها در حال تبدیل شدن و چگونه است که مربع تا با آنها خواهید بود.

برای کلاس 2020, دانشگاه های ما تجربه کرده است به پایان رسید به طور ناگهانی. به مسائل بدتر ما ياوه سر به بهداشت عمومی کابوس مرکب به طور بالقوه بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. برخی از ما خواهد بود برای اولین بار در خانواده های ما فارغ التحصیل از کالج. بسیاری از غلبه بر دیگر موانع برای رسیدن به این نقطه عطف. اما همانطور که “دنیای واقعی” می زند در خانه مان ما طلب چیزی بیش از یک کمی جهت و سنت است.

هر چند این سخنرانی حرکت به سوی آینده آنها نیز بزرگداشت چهار سال گذشته است. “من همیشه می خواستم برای اولین بار به می گویند که ما متوجه است که شما در اینجا” سابق دانشگاه هاروارد جمهور جلب فاوست گفت: ما در توصیف آنچه که او می خواست برای به انجام رساندن در یک سخنرانی. “شما اهمیت در اینجا ما می دانیم که شما بوده ام در اینجا وجود دارد که ما با هم به اشتراک گذاشته و در طی این سالها که شما را نه فقط در عین حال یکی دیگر از کلاس از دانش آموزان است.”

سخنرانی به عنوان یک تقطیر از چهار سال از خنده اشک و پیروزی و شکست شیر تغلیظ شده را به یکی از مراسم. از طریق زبان و سنت ارائه می دهد یک پل به دنیای بزرگسالان.

ما با استفاده از آیین به مناسبت ورود به فصل جدید از زندگی است. برای فارغ التحصیلی دانشجویان, شروع سخنرانی — این punchy یک آستر الهام بخش, الهام بخش, حکایات و تماس های به عمل از مشاهیر کارآفرینان و سیاستمداران — یک مراسم از تصویب. با هم, ما به دنبال رسیدن در برخی از حس از آنچه در چهار سال گذشته را به معنای. در این لحظات پایانی ما می دانیم که ما تحت تاثیر مدارس ما تا آنجا که آنها ما را تحت تاثیر قرار. ما متعلق اینجا. ما اهمیت ندارد.

در این سال دانش آموزان نمی قرار دادن بر روی لباس و کلاه و گوش دادن به جشن بلندگو. مهار بیماری همه گیر مستلزم آن است که همه ما انجام بخشی از ما. تصمیم به ارسال دانش آموزان خانه و لغو یا به تعویق انداختن فرد در commencements به نجات جان دانش آموزان و اساتید و هیات علمی و کارکنان.

در حالی که مجازی commencements همه, بسیاری از ما می تواند در این زمان تماشای این لحظات از طریق دو بعدی, صفحه نمایش, هزاران مایل از هم متفاوت خواهد بود. به تعویق افتاد و مراسم متفاوت خواهد بود بیش از حد. ما نمی خواهد تمام شود در همان دوران از زندگی ما:, هیجان زده,, ترس,, امیدوار, در طول تلخ و شیرین پایان کالج.

اما این بدان معنا نیست که آنها نمی خواهد هر چیزی باشد. “برای برخی از دانشگاه ها مانند ما دانش آموزان دور بودند در رخصتی بهار” دانشگاه ویرجینیا رئیس جمهور جیمز رایان گفت: در یک مارس ، “آنها نمی باید چهار یا پنج روز برای خداحافظی. بنابراین برای بسیاری از آنها این خواهد بود که اولین بار آنها را دیده ام هر یک از دیگر از مارس… من فکر می کنم از آن خواهد شد قابل ملاحظه ای مناسبت خاص است.”

و او راست: ما همه با هم دوباره برخی از زمانی که همه چیز در حال بهتر است. ما گوش دادن به سخنرانان تأمل در این ماه در قرنطینه و ماه های آینده. یک بار دیگر ما را به نشستن در کتابخانه مراحل پر کردن چهار چمن را در هر شرکت دیگر. به عنوان منحنی مسطح وجود دارد امید بازگشت.

در آخرین روز دانشگاه, مارس 15 دو نفر از دوستان ما بشود تا 16 ساعت رانندگی به میشیگان. ما جمع آوری شده در اطراف خود را اجاره وانت برای خداحافظی. آنها کشیده و دور از محدود کردن و سپس عقب کشیده که اگر ما واقعا نمی باید به ترک هر یک از دیگر. در نهایت آنها به سمت چپ نقطه پارکینگ رانندگی خارج از دانشگاه و ناپدید شدن به جهان است. ما یکدیگر نزدیک امیدوارم برای آخرین بار.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>