“ما باید آماده سازی خود را برای یک ماراتن’: آفریقا پرانتز برای گسترش COVID-19

آفریقا است که بیداری به COVID-19 می گوید: دکتر جان Nkengasong مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در آدیس آبابا, اتیوپی.

“این است که ما صبح. چین در حال دیدن غروب خورشید و اروپا و کشورهای دیگر شاید وسط روز” او می گوید: مشخص کردن جدول زمانی از این ویروس مرگبار است.

با 1.2 میلیارد نفر از مردم آفریقا گزارش شده است بیش از 250 مورد از یکشنبه هر چند بسیاری از ممکن است غیر قابل تشخیص است.

اتیوپی و کنیا اعلام کرد اولین موارد تنها در روز جمعه گذشته. هر دو مورد شامل مردم آینده یا بازگشت به آفریقا از خارج از کشور.

یکی از کنیا که تا به حال شده است در ایالات متحده و تا به حال سفر خانه به نایروبی از طریق لندن است. در اتیوپی برای اولین بار بود که یک مسافر. شده است که این الگو تا کنون — ویروس وارد شده است. اما مقامات بهداشتی هستند نیروبخش خود را برای انتقال در جامعه است.

“ما می دانیم که وجود دارد این است که هیچ کشوری در جهان است که گزارش یک مورد و آن مورد نه گسترش به سایر موارد” Nkengasong می گوید. “بنابراین من فکر می کنم که جایی که من می بینم این است که صبح برای آفریقا و ما باید آماده سازی خود را برای یک ماراتن.”

سازمان دیده بان | آفریقا را بالای بهداشت عمومی رسمی توضیح می دهد که چشم انداز خود را در COVID-19

آفریقا و دیر به احساس خطر از coronavirus در حال حاضر نیروبخش برای آن است. سر از آفریقا مراکز کنترل بیماری در حال آماده سازی برای یک مسافت های طولانی است.’ 2:16

Nkengasong است که در حال حاضر در مرکز رشد طوفان کشمکش بیش از 40 کشور در این قاره به سطح شیب دار تا تست و مهار با چند منابع سلامت و رشد فشارهای اقتصادی.

به طور گسترده ای مورد احترام virologist خود را حرفه ای و تخصصی بوده است HIV aids اما منصوب به رهبری جدید آفریقایی CDC سه سال پیش او مبارزه را از طریق بحران ابولا که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 13000 نفر است.

برخی از کشورهای غرب آفریقا در حال آشنایی بیشتر با بیماری های همه گیر خود را انتقال و مهار به عنوان یک نتیجه از ابولا اما درسهای آموخته شده اند بیشتر بر روی کاغذ از او می گوید.

ما مستند چه باید انجام شده است. اما آیا ما به اجرای چیزی که ما متوجه است که باید انجام شود پاسخ این است که هیچ ما نیست.”

“ما گرفته ام سلامت و امنیت ما داده می شود آن را مناسب توجه و تعهد است که آن را سزاوار. [اما] ما صحبت بیشتر در مورد آن از ما در واقع انجام هر کاری با آن.”

‘مسابقه برای آماده سازی این است که در’

تقریبا یک شبه جمعه گذشته خبری در اتیوپی شروع به تمرکز بر روی coronavirus به عنوان یکی از کشورهای آفریقایی تأييد آن وارد شده بود.

توسط سه شنبه, تیتر یک انگلیسی زبان روزنامه در آدیس آبابا فریاد زد “هشدار قرمز ! مرگبار COVID-19.”

یک روزنامه در آدیس آبابا, اتیوپی فریاد می زند این خبر اولین بار در کشور مورد COVID-19 روز شنبه. این کشور را وزارت بهداشت تعیین کرده است تا انزوا و درمان مرکز. (سیلویا تامسون/CBC)

در حال حاضر ماسک می تواند یافت نمی شود در مغازه ها. کسانی که می توانید آنها را استطاعت خرید آنها را در بازار سیاه بسیار در قیمت های متورم.

خیلی از آفریقا عام و مراقبت های بهداشتی. وجود دارد چند تخت بیمارستان به صورت حاد بیماری تنفسی. حتی اساسی بهداشت وجود ندارد و در برخی از مناطق روستایی است.

نسبتا کم تعداد COVID-19 موارد تا کنون درمانده دولت ها و مراقبت های بهداشتی با مدیران. اما در حال حاضر این ویروس است که ظاهر در سراسر این قاره وجود دارد کمتر به دنبال بازگشت و بیشتر به دنبال به جلو با زنگ.

“تا کنون آفریقا ثبت شده نسبتا کمی عفونت, اما وجود دارد هیچ دلیلی برای باور این را نمی خواهد تغییر در این مسابقه برای آماده سازی است” Arkebe Oqubay ارشد وزیر و مشاور ویژه نخست وزیر اتیوپی گفت یک کسب و کار مجله هفته گذشته است.

عواقب اقتصادی می تواند ‘فاجعه بار’

استرس در حال حاضر شکننده اقتصاد در بسیاری از کشورهای آفریقایی می تواند “فاجعه بار” او می گوید: پیش بینی است که در حال غرق شدن قیمت نفت را تحت تاثیر قرار خواهد آفریقا کشورهای تولید کننده نفت.

“اگر شرکت های هواپیمایی پرواز نمی, ما نمی صادرات محصولات ما به خارج از آفریقا. که تضعیف توانایی تولید داخلی درآمد و دارایی خود را در [سلامت] پاسخ” دکتر Nkengasong می گوید. “بنابراین من طرح بسیار نگران کننده برای این قاره است.”

COVID-19 مجبور است به سرعت در حال عمل است. کنیا منع همه اجتماعات بزرگ; نامیبیا را رد مسافران از دو دوجین از کشورها از جمله کانادا و گردشگران در مراكش شد رشته که مراکش به طور ناگهانی منع پروازهای بین المللی روز شنبه.

Tewolde Gebremariam مدیر عامل شرکت خطوط هوایی اتیوپی گفت: این شرکت دیده می شود 25 درصد کاهش مسافران تا کنون و انتظار دارد که به بدتر به شیوع این بیماری در آفریقا است. (سیلویا تامسون/CBC)

اتیوپی غربالگری مسافران پس از رسیدن هوایی و راه اندازی انزوا و درمان مراکز در پایتخت, آدیس آبابا.

آفریقا بزرگترین حامل هوا اتیوپی ایرلاینز در حال تجربه حداقل 25 درصد کاهش مسافر در طول شیوع بیماری است. که به احتمال زیاد بدتر می گوید: مدیر عامل Tewolde Gebremariam.

یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن

این شرکت بوده است مورد انتقاد قرار آفریقایی دیگر رهبران دولت برای ادامه بیش از ده دو پرواز در هفته به چین است.

Gebremaraim می گوید: تهدید در حال حاضر به مراتب بیشتر از اروپا از چین و شرکت خود را که زیر دستورالعمل.

“سازمان بهداشت جهانی بارها و بارها توصیه به مردم در سراسر جهان است که ممنوعیت سفر است نه پاسخ او گفت:” در یک مصاحبه با CBC News.

سازمان دیده بان | آفریقای جنوبی گروه کر آواز می خواند در مورد COVID-19

آفریقای جنوبی کر جوانان تبدیل coronavirus آموزش و پرورش به یک جاذب آهنگ به دو زبان برای مقابله با اطلاعات غلط و شایعات در مورد ویروس. 0:59

تست آهسته شروع به در حال حاضر شتاب. اما کشورها در آفریقا باید کمی ظرفیت داشته باشد و ردیابی افراد آلوده.

مقامات بهداشت در حال عجله کردن اطلاعات عمومی مبارزات بر حقایق COVID-19 آگاه است که درمانگران سنتی هنوز کاری نفوذ و شایعات و اطلاعات غلط به گسترش سریع.

CDC مدیر Nkengasong است که در واقع آماده شدن برای یک ماراتن است نه یک دو سرعت.

Coronavirus است که نه تنها تهدید در این “نسل جدید ویروس ها,” او می گوید.

دکتر جان Nkengasong مدیر آفریقایی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هماهنگی پان-آفریقا پاسخ به کوروناویروس. “ما در حال آماده سازی برای یک ماراتن’ او می گوید. (سوزان Ormiston/CBC)

حدود 30 ویروس های جدید پدید آمده در جمعیت انسانی در 30 سال گذشته. و با آفریقایی ها و دیگران در حال حرکت از مناطق دور افتاده به بزرگ, تراکم شهرها وجود دارد بیشتر خواهد بود.

او اصرار برای همکاری بیشتر و همکاری بین دو کشور — و نه فقط در آفریقا است.

“وجود دارد بیش از 200 ویروس ها در خارج وجود دارد در طبیعت در حال انتظار برای نفوذ در جمعیت انسانی است. همه ما نیاز به انجام این است که آنها را ارائه می دهد که فرصت,” او می گوید.

“پیام من به کانادا خواهد بود که ما در یک سیاره است. آنچه تاثیر می گذارد آفریقا را تحت تاثیر قرار خواهد کانادا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>