“ما نیاز به انجام این کار بسیار بهتر است.’ کانزاس سیتی شهردار در تلاش برای رای سهشنبه در محل رای گیری

(KANSAS CITY, Mo.) — شهردار کانزاس سیتی تلاش برای رای گیری روز سه شنبه در میسوری ریاست جمهوری اولیه پس از یک کارگر به اشتباه وارد شده و نام خود را در سیستم.

شهردار Quinton لوکاس یک دموکرات ساخته شده یک ویدیو در مورد اهمیت رای گیری قبل از او سر خود را به حالت عادی رای گیری در محل Mount Pleasant کلیسای باپتیست به بازیگران خود را رای. اما او گفت: یک کارگر نمی تواند پیدا کردن نام خود را در سیستم حتی اگر او تا به حال بازیگران برگه های رای برای خود در این سایت چندین بار در طول 11 سال از رای گیری وجود دارد.

چند تن دیگر از کارگران به نام برای کمک به. او گفت که او ارائه فرصت به بازیگران موقت رای گیری اما تصمیم به سعی کنید به مرتب کردن بر اساس وضعیت و بازگشت در روز بعد. او بعدها متوجه شدند که کارگر وارد شده بود نام خود را به سیستم به عنوان “لوکاس Quinton.”

“من فکر می کنم رک و پوست کنده این نشانه این است که ما نیاز به انجام این کار بسیار بهتر از” لوکاس گفت: در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس.

او گفت: مقامات منتخب صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد تامین امنیت انتخابات اما وضعیت او را برجسته وضعیت دیگر.

“من فکر می کنم بزرگترین تهدید برای آمریکا در انتخابات است و نه اجازه دادن به رای مردم و من فکر می کنم ما تو را دیدم کمی از آن چالش امروز است,” او گفت:.

لوکاس در ابتدا فکر می کردم مشکل این بود که او خود را با استفاده از صورتحساب ابزار برای شناسایی به جای خود گواهینامه رانندگی که منقضی شده است. او گفت: اکثر مردم نمی خواهد که تا به حال به جلو و به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده است.

“یک فرد عادی فقط می گویند” من حدس می زنم من نه رای دهندگان رول’,” او گفت:.

شاون Kieffer, مدیر انتخابات کانزاس سیتی انتخابات هیئت مدیره تایید کرد که انتخابات قاضی وارد Lucas’ نام نادرست و پس از آن درک نمی کنند که اشتباه است. او گفت: کارگر باید به نام انتخابات هیئت مدیره به مرتب کردن mixup.

او در توصیف این وضعیت با لوکاس به عنوان یک “ناهنجاری” اشاره کرد او تا به حال شنیده ام از هر گونه مسائل دیگر.

“آن را در جریان بوده است صاف,” او گفت:. “امروز روز خوبی است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>