ما باید خود را کنار بگذارند خام ناسیونالیسم اگر ما می خواهید به یادگیری حقیقت در مورد COVID-19 ریشه و جلوگیری از همه گیر بعدی

یکs ما به مقابله با قدر مطلق از COVID-19 تاثیر مخرب وجود دارد مشروع است و در نهایت مقاومت تقاضای جهانی برای ایجاد حقایق که چگونه این فاجعه آمد. این شامل سه مجموعه عمیقا ناراحت کننده سوال. آیا چین انجام آن تعهدات حقوقی بین المللی تحت مقررات بین المللی بهداشت برای ارائه فوری و کامل و شفاف توصیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و آن همه لازم است اقدامات ملی برای مهار این ویروس گسترش یابد ؟ دوم هم این است که همه کشورهای عضو با اولین و کامل ترین مشاوره ممکن است به عنوان به ماهیت و مقیاس تهدید آشکار? و در نهایت آیا عضو خود را در اوایل و اقدام موثر برای مهار این ویروس در درون خود ملی حوزه های قضایی?

اگر هدف ما این است که برای رسیدن به حقیقت به طوری که ما به درستی مجهز برای آینده بیماری های همه گیر (از جمله هر گونه موج دوم اثر حاضر از ویروس و یا یک جهش از آن) موثر هر بررسی باید با تمام سه سوال. در غیر این صورت آن را به سادگی فاسد به یک وقاحت ملی یا جغرافیای سیاسی ورزش در حالی که درد و رنج مردم جهان یک بار دیگر در سمت چپ دفاع.

دولت استرالیا پیشنهاد در مارس 19 به صورت مستقل “جهانی تحقیقات” به ریشه های COVID-19 به نظر می رسد معقول و منطقی در اصل با وجود پرسش های جدی در مورد کانبرا استراتژی آن را در مورد. چین در پاسخ با حداکثر تجاوز و توسل به آن در حال حاضر-بدنام “گرگ جنگجو” دیپلماسی است. تهران در معرض تهدید مستقیم اقتصادی اقدامات تلافی جویانه در برابر استرالیا-صادرات و کشاورزی و آموزش و پرورش و خدمات گردشگری. آن را نه ناچیز تهدید; چین است که تا کنون استرالیا بزرگترین شریک تجاری مصرف 38 درصد از کل استرالیا-صادرات.

استرالیا تماس رخ می دهد در چارچوب وسیع تری از رشد سرزنش بازی بین واشنگتن و پکن بیش از ریشه های این ویروس است. برای اولین بار وجود دارد چین را بی اساس و غیر قابل باور ادعا می کنند که این ویروس سرچشمه با ارتش ایالات متحده. این بود که توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo واسطه مورد علاقه خود را نظریه که ویروس فرار از یک ووهان آزمایشگاه. آنها شده اند با حمایت روپرت مرداک اخبار شرکت از طریق فاکس نیوز در آمریکا و آن راست همتایان خود در استرالیا چاپ و تلویزیون و رسانه ها. اما “چینی آزمایشگاه” ادعا می کنند در حال حاضر علنا اختلاف نه تنها ملی ایالات متحده آمریکا در جامعه ایران بلکه در امریکا پنج چشم هوش همکاران از جمله استرالیا. این همه امتیاز به نیاز به رسیدن به پایین از آنچه در واقع رخ داده است.

استرالیا نه تنها در تماس برای تحقیقات. دولت سوئد نشان داده است آن را بالا می برد یک درخواست مشابه با کمیسیون اروپا در بروکسل. در برلین همیشه محتاط آنگلا مرکل را به طور موثر حمایت خود را توسعه بین المللی وزیر تماس برای پرس و جو. و در حال حاضر رییس جدید کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen همچنین ابراز پشتیبانی می کند.

مشکل با استرالیا پیشنهاد این است که آن را به نظر می رسد که بنیاد با هم در اجرا پس از نخست وزیر اسکات موریسون کمربندش را بست که آنچه مورد نیاز بود که معادل U. N. “بازرسان سلاح های” برای مقابله با شیوع بیماری در آینده است. این بود که کنجکاو داده موریسون اظهار داشت: خصومت به سازمان های بین المللی با داشتن قدرت در هزینه از حاکمیت ملی. دولت پس از وزن و بالا موریسون فکر حباب برداشته مستقیم از لفاظی های سیاسی از جناح راست آمریکا commentariat—به چیزی طراحی شده به مانند یک جدی سیاست های عمومی پیشنهاد.

متاسفانه این همه به نظر می رسد قرار داده شده است با هم در یک عجله و بدون جزئیات بیشتر در مورد چگونه مانند یک پرس و جو می تواند اجرا شود چه رسد به دیپلماسی نیاز برای ساخت رسمی ائتلاف به حمایت از چنین ابتکار عمل. پس از آن وجود دارد بحرانی سوال که چگونه آن را در واقع ممکن است ممکن است به پکن به همکاری—آن ضروری خواهد بود برای یک اساسی نتیجه, به عنوان مخالف به ساده سیاسی موقعیت.

پس چگونه ممکن است چنین پرس و جو بود اعدام ؟ البته که به خودی خود دارای قدرت بررسی اما جدا از حملات خود بی طرفی در اولین مرحله از بحران نیز وجود دارد که مشکل واقعی از “سزار قضاوت سزار.” های مختلف بین المللی و اقدامات قانونی در حال حاضر راه اندازی شده است در برابر چین, اما آنها به احتمال زیاد به سقوط ناپاک از چین ادعا می کنند به “حق حاکمیت.” سازمان ملل و شورای امنیت دیگر خیابان. که رسم حق وتو از پکن و احتمالا روسیه که به خوبی می تواند استدلال می کنند که سال 2009 H1N1 همه گیر است که منجر به 240,000 مرگ و میر نیست تحریک تقاضا برای مستقل بین المللی تحقیق در مکزیک کشور مبدا. پس چرا در حال حاضر ؟

که برگ U. N. مجمع عمومی شاید اتخاذ یک قطعنامه با نظر مرجع در طول سه بخش خطوط پیشنهادی بالاتر, درخواست سازمان ملل از دبیر کل برای تشکیل یک سطح پانل از پرس و جو. این حتی ممکن است انجام می شود با همکاری حمایت. متناوبا, دبیر کمیسیون می تواند مانند یک پرس و جو در ابتکار عمل خود را. آن را می تواند تشکیل شده از هر دو چینی و اعضای دیگر (اگر چه همه باید دانشمندان). این می تواند همچنین مقرر توسط دبیر کل چه کسی باید همچنین صندلی های آن است.

دیر یا زود کل جامعه بین المللی نیاز به آمده پاک در تمام این سوالات. و هنگامی که ما به خوبی و واقعا پهن جهانی منحنی در زمان بیماری همه گیر U. N. باید گام به نقض. پس از همه, همین دلیل است که ما آن را اختراع در وهله اول. جایگزین استاز بحران یا بدتر.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>