‘ما هیچ تمرین صحبت کردن در مورد مسابقه در این کشور است.’ کلودیا رنکین در امتیاز سفید و جدید بازی کمک

On a مارس بعد از ظهر در منهتن هنر پیچیده ریختن 19 سفید مردان در حال تمرین یک تفسیری رقص دنباله روی نورد صندلی. در بین طول می کشد آنها در سهولت آنها شوخی اسلاید کردن صندلی manspread رول در اطراف در محافل درام غایب-تفکر بر روی زانو های خود را.

اما چنین سکون است که در این کارت برای کلودیا رنکین که نوشت: بازی این بازیگران در حال تمرین است. سکس با لیزر تمرکز لب های او pursed او حلقه-تحت پوشش انگشتان را در آغوش گرفت و با هم; او خط خطی یادداشت ها و زمزمه های در پرواز تجدید نظر به مدیر Taibi Magar گوش.

رنکین بازی کمک می رسد در برگ ریزان در 10 اسفند و ناشی از به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مقاله که رنکین نوشت: در نیویورک تایمز مجله در تابستان گذشته در مورد قریب به اتفاق و در همه جا حاضر امتیاز از مردان سفید پوست. از آنجایی که این مقاله منتشر شد او شده است دریافت یک جریان ثابت از پاسخ از آنها: مختصر و مفید اخراج متفکر خود بازجویی داغدار انتقادات تند. رنکین اقتباس شده از کلمات خود را به سنگ بستر از کمککه در آن 19 مردان بخار, deflect, backpedal و با خشم ادا کردن هر چند تلاش برای درک جایگاه خود را در تغییر امریکا است. “اگر هزینه راه من از زندگی این است که زندگی خود را که نه نگرانی من” یکی می گوید venomously به نسخه نمایشی از رنکین بازی های برگزار شده توسط Roslyn Ruff.

این بازی است که فقط یک قطعه از یک بزرگتر تلاش رنکین—یک استاد دانشگاه ییل که 2014 کار شهروند او ساخته شده یک نیویورک تایمز پرفروش ملی کتاب جایزه فینالیست و یک مک آرتور همکار—به بازجویی سفیدی در دوره ای که در آن سفید گرایان مارس خیابان ها و رئیس جمهور سپر بلا “sh-قبه کشور است.” در ماه سپتامبر او را منتشر خواهد کرد فقط مامجموعه ای از مکالمات در اطراف جنبه های مختلف سفید امتیاز. از طریق نژادی خیالی موسسه سازمان او با تاسیس در سال 2017 او ادامه خواهد داد تا در سری فیلم ها و نمایشگاه های هنری است که در مقابله با مسابقه در سراسر کشور است.

رنکین امیدوار است که آیا مردم عشق یا نفرت او کار آن اعتصاب را عصبی و ناراحت کننده نیروی مکالمات—از جمله در مورد این ایده که مسابقه یک سازه طراحی شده برای پیشبرد سفید مردم آن تعبیه شده است به هر جنبه ای از جامعه آمریکا است. “ما هیچ تمرین صحبت کردن در مورد مسابقه در این کشور—و به همین دلیل است که می رود از بیانیه به هیستری بلافاصله,” او می گوید. “مگر ما شروع به شروع به گفتگو با یکدیگر ما هرگز قصد این را بفهمند.”

قبل از تمرین رنکین با آرامش جرعه گل کلم سوپ و کارگاه های آموزشی اسکریپت خود را در لوکس محدوده ریختن رنگین کمانی $475 میلیون چند استفاده از هنر در مجتمع قوی جدید هادسون متری توسعه که باز در سال گذشته به لطف بزرگ کمک های مالی از مایکل بلومبرگ و Barry Diller. این مقادیر محاصره از شهر نیویورک است که گریه به دور از یک رنکین خودش در آن بزرگ شده. در هفت او مهاجرت با پدر و مادر خود را از کینگستون, جامائیکا به برانکس. رنکین توصیف دوران کودکی خود را به عنوان “نوع معمولی”; او با بازی در کنار ایتالیایی و یهودی را در یک طبقه متوسط سفید محله که در آن او می گوید نژادپرستی قابل لمس بود اما بیشتر نهفته است. او رفت و به مدارس کاتولیک و سپس کالج ویلیامز و دانشگاه کلمبیا قبل از گام گذاشتن در یک حرفه ای از آموزش و نوشتن شعر بود که در نوبت مرثیهای و پر سر و صدا.

اما کار خود را در زمان در اوج اضطرار پس از قتل جیمز برد جونیور در سال 1998 است. که در ماه ژوئن برد 49 ساله مرد سیاه و سفید زندگی می کردند که در جاسپر تگزاس پذیرش یک خانه سوار از آشنایی و دو نفر دیگر از مردان سفید پوست. سه نفر تبدیل به سفید supremacists; آنها او را ضرب و شتم defecated بر روی او کشیده و او را پشت یک وانت برای سه مایل در امتداد یک جاده آسفالت تا زمانی که او درگذشت.

“حتی گفتن این داستان شما می توانید بگویید که من آماده هستم به پشت سر هم به اشک,” رنکین می گوید: او معمولا پیرسینگ, چشم, چین, در گوشه و کنار. “من فقط فکر می کردم که این افراد در میان ما زندگی می کنند? این تغییر من نوشتن و تمرکز من.”

رنکین دست و پنجه نرم با قتل و همچنین post-9/11 اضطراب در سال 2004 رسانه های مخلوط کار don’t Let Me Be Lonelyدریافت کرده است که تحسین گسترده. در سال 2014 شهروند برنده National Book Critics Circle Award در شعر شد و تنها کتاب شعر به نیویورک تایمز پرفروش در غیرداستانی دسته.

شهروند‘s موفقیت پرتاب رنکین به والا فضاهای. اما او می گوید با عناوین جدید و افتخارات تغییر نکرد راه غریبه درک او به عنوان یک زن سیاه و سفید: او هنوز هم برش در خط نادیده گرفته شده توسط پیشخدمت و eyeballed به طرز مشکوکی در فروشگاه ها. “این تجربه آنقدر عادی در این نقطه است که آنها فقط بخشی از آنچه که شما کار در اطراف برای رسیدن به چیزی که بعد از” او می گوید.

در سال 2016 63 درصد از مردان سفید کمک کرد تا رای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دفتر بیضی. با انتخابات خود یک جریان پنهانی سفید ناسیونالیسم که همیشه وجود داشته محوری شد به باز کردن. در ماه اوت سال 2017 صدها سفید supremacists راهپیمایی در دانشگاه ویرجینیا دانشگاه در Charlottesville, شعار, “شما نمی خواهد جای ما.” آنلاین ترول هرزنامهای صفحات بررسی فیلم با غیر سفید-نر منجر به تعجب و جنگ ستارگان. سفید تندرو مسلح مرتکب جرم قتل در مکان هایی مانند ال پاسو و پیتسبورگ.

در پاسخ به این شخصی و ملی تهدید رنکین انداخت و خودش را به مطالعه راههایی که سفیدی شکل داده است—و همچنان به شکل—تاریخچه از نرخ خودکشی به مواد مخدر بیماری همه گیر. او خواندن آثار جدید در موضوع مانند رابین DiAngelo را سفید شکنندگیو آنهایی که از تونی موریسون و زنگ قلاب. او در آغاز گفتگو با مردان سفید در فرودگاه و هواپیما در حالی که عبور کشور از گوش دادن به آنها را به عنوان آنها در مورد صحبت با دیدن رنگ و یا “آسیایی سیل آیوی لیگ است.” او خواندن پست الکترونیکی است که جریان به excoriate و اخراج او.

ویژه داستان
زمان 100 سال
از آملیا ارهارت به میشل اوباما, دیدار با 100 زنانی که تعریف قرن گذشته

از طریق تمام این تحقیقات رنکین در بر داشت که بسیاری از مردان سفید پوست دچار سوء تفاهم امتیاز خود را در چند راه اساسی. اولین تصمیمات و نگرش های شکل گرفته توسط یک پایه فرض که “سفید و انسانی مترادف هستند… که سفیدی نوع generic دولت بودن است.” دوم بسیاری از آنها را مشاهده امتیاز به عنوان صرفا یک موضوع اقتصادی, بدون فکر کردن در مورد روزمره indignities از داشتن یک پوست تیره تن. “بسیاری از مردم به من نوشت ‘شما فقط به عنوان ممتاز به عنوان من” —و آن را فقط درست نیست,” او می گوید. “آنها در حال فکر کردن در مورد توانایی خود را به ترک خانه بدون اینکه surveilled—یا تجربه راه رفتن به خانه خود و داشتن یک پلیس به نام شما.”

شاید مهمتر رنکین تماشا به عنوان سفید مردان—حتی مترقی آنهایی که به دنبال تبرئه خود را از هر گونه مسئولیت شخصی در مسائل نژادپرستانه سازه. در کتاب مذاکرات رنکین خواهد بود با نزدیک شدن توسط مردان که استادانی به عشق شهروند—اما “هنوز هم فکر نمی کنم آنها تا به حال چیزی برای انجام با نژادپرستی است.”

“در liberalness خود casualness خود روزمره mindlessness آنها همیشه در مرکز یک نژادپرست حرکت نژادپرستانه و خشونت” رنکین می گوید.

رنکین هدف این است که به اهریمن جلوه دادن مردان سفید اما برای به چالش کشیدن آنها را به فکر می کنم در مورد چگونه هر یک از اعمال خود ممکن است خوراک به ساختاری نژاد پرستی. او همچنین امیدوار است کار خود را به مردم شجاعت برای شروع دشوار در گفتگو با غریبه ها. “با توجه به این که مسابقه مرکزی موضوع در ایالات متحده آمریکا احمقانه است که آن چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد تمام وقت,” او می گوید.

به نظر می رسد مانند یک اگزوز وجود—به طور مداوم حساب با خود ظلم و ستم. اما برای رنکین “نوشتن در مورد واقعیت دردناک است که در واقع آنچه بین من—آن را داشتن به آن زندگی می کنند” او می گوید. و او معتقد است که این دقیق خود بازتاب بسیار مهم است به جعل مختلف آمریکا در آینده است. “دیدن همان چیزی که با هم و درک نومیدی از آن را,” او می گوید: “ما اولین گام به سوی تغییر است.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>