“ما هیچ انتخاب دیگری”: پناهندگان افغان در رشته ترکی-یونانی مرز

برای روز, مهاجران و پناهنده شده اند در تلاش برای عبور از ترکیه به یونان. وجود دارد بسیاری از افغان در میان آنها کسانی که شده اند در انتظار برای شروع یک زندگی جدید در اروپا برای سال.

یک ویدیو در حال حاضر در حال گردش در توییتر به تصویر می کشد صحنه های دراماتیک اتفاق می افتند در ترکیه-یونان مرز در حال حاضر. در این ویدئو یک مرد دیده می شود بی اراده حمل یک دختر کوچک در آغوش او. هوا پر از دود — گاز اشک آور احتمالا. مرد دیگری صحبت دری — یک افغانستان دو زبان رسمی — yells در او: “او با کف دست زدن در پشت.” دختر کوچک است که ظاهرا برای نفس نفس نفس زدن. در کنار او یک زن هیستریک فریاد می زند.

فیلم مانند این نشان می دهد که یونانی پلیس مرزی در حال استقرار تقریبا همه به معنی امکان پذیر است — از جمله گاز اشک آور و نارنجک به دفع مهاجران از جان گذشته برای ورود به اتحادیه اروپا.

از جان گذشته, پناهندگان

فوریه 28 اعلام شده توسط مقامات ترکیه که آنها را جلوگیری از مهاجران از عنوان برای اتحادیه اروپا مجموعه ای در حرکت یک عمده مهاجر مهاجرت به سمت ترکی-یونانی مرز. سازمان ملل متحد گزارش می دهد که در حال حاضر برخی از 13000 نفر را جمع آوری کرده اند در اروپا آستان. یونان در ضمن به تقویت آن امنیت مرزی و نمی خواهد اجازه دهید هر کسی عبور کند.

مهاجران خود را پیدا کنید در یک وضعیت نا امید کننده. در میان آنها سوریه و پناهندگان افغان که از جان گذشته برای فرار به اروپا را برای سال.

Migrants stand around a bonfire as they try to warm themselves in Edirne, Turkey

مهاجران ایستاده در اطراف یک اتش بازی به عنوان آنها سعی می کنند به خودشان گرم در ادرنه, ترکیه.

بیشتر بخوانید:بحران پناهندگان در یونان: خشم و پیشامد رشد در لزبوس

هیچ جایی برای رفتن

محمد حسین محمدی توسط یک جوان افغان در حال حاضر مستقر در ترکیه در شهر ادرنه در نزدیکی یونانی مرز. او گفت: DW مهاجران روبرو هستند یک “فاجعه انسانی” و “دیروز سه نفر کشته شدند.” DW قادر به به طور مستقل تایید این ادعا به هیچ بیانیه رسمی هنوز منتشر شده در مورد این موضوع.

محمدی می گوید: او آموخته ترکی و صرف مدت هشت ماه گذشته در جستجوی کار. او شکایت می کند که “آنها نمی دهد افغان کار, بنابراین من مجبور به ورود به اتحادیه اروپا برای ایجاد یک زندگی است.” او تلاش کرده است به عبور بیش از به یونان با دیگر مهاجران بود اما عقب رانده شده توسط ماموران مرزی. محمدی می گوید: او به همراه چندین نفر دیگر مجروح شدند در این فرآیند است.

در حال حاضر محمدی نمی دانم چه باید بکنید. او می گوید که یکی از دوستان خود که بازگشت به خانه سابق در ترکیه تا به حال کلید های خود را ضبط توسط مقامات ترکیه گفت که او را ترک کند چرا که پناهندگان دیگر خوش آمدید در کشور است.

ادامه مطلب: نظر: بدون یک مهاجر مقابله با ترکیه و اتحادیه اروپا برهنه است

خشم در اتحادیه اروپا

شرایط سخت در کنار یونانی مرز دشوار است به ویژه برای زنان و کودکان به تحمل. یک زن که هویت باقی خواهد ماند ناشناس به دلایل امنیتی انتظار است در یک بزرگراه خدمات ایستگاه در نزدیکی ادیرنه با کودکان و پناهندگان دیگر. او می گوید: شوهر او ساخته شده آن را به فنلاند اما تمام درخواست های خود را برای پیوستن به همسر او شکست خورده است. او حتی داوطلب خدمت سربازی به کمک یک وکیل فایده ای نداشت. او می گوید: او خسته است و از پول است. و اضافه کرد که “پسر من است مبارزه روانی و کودکان دیگر دچار حملات وحشت — نه به ذکر است آنچه که من از طریق رفتن.” او احساس به دام افتاده با هیچ جایی برای رفتن و گفت که “یونانیان در زمان من چه هستم من قرار است برای بازگشت به ترکیه در حال حاضر؟”

Greek security forces intervene with tear gas as migrants continue to wait at the Turkey-Greece border

چندین مهاجران مجروح شدند و در بیمارستان بستری و پس از یونانی نیروهای امنیتی آتش گشودند در آن انتظار در مرز برای عبور به اروپا است.

زن دیگری که هویت محرمانه باقی خواهد ماند به دلایل امنیتی و عملیاتی در اتحادیه اروپا گفت: او را نمی بینم چرا همه raves کردن بلوک رکورد در حقوق زنان. با عصبانیت او می پرسد: “چقدر دیگر قرار ما برای زنده مثل این؟” او می گوید: او برای درخواست پناهندگی در ترکیه اما “آنها همیشه با قرار دادن موانع در راه ما; ما هیچ انتخاب دیگری اما به زندگی در این کثافت کاری کنید و سعی کنید به آن را در سراسر.” او شروع به گریه می کند و می گوید: “آیا شما فکر می کنم من می خواهم بچه های من در این زندگی کثافت و سرد اگر من تا به حال یک انتخاب؟”

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا, یونان ارائه می دهد پشتیبانی از مهاجرت از میان نصب پناهندگان بحران

چرا افغان ها در حال فرار?

در سال 2001 آمریکا و متحدان آن سرنگون رژیم طالبان در افغانستان است. این نوک کشور را به آشوب و درگیری خونین. در اواخر ماه فوریه این سال ایالات متحده و طالبان در نهایت امضا قرارداد صلح که بر اساس آن طالبان وعده داده شده برای حمله به پایگاه های نظامی آمریکا و نیروهای نظامی است. اما آن را هنوز هم می تواند بسیاری از ماه ها یا حتی سال تا زمانی که طالبان برای رسیدن به یک توافق صلح با دولت افغانستان.

Bellinda Bartolucci که سر حقوقی بخش سیاست در ProAsyl آلمان مهاجرت, حمایت, سازمان می گوید افغانستان صورت یک وضعیت خطرناک است. گذشته از این او می گوید که “بسیاری از مردم مورد آزار و اذیت عمدتا توسط طالبان.” او اضافه می کند که از آنجا که تنها تعداد بسیار کمی از شهروندان این فرصت را به پیدا کردن یک مکان امن در افغانستان و صدها هزار نفر فرار به کشورهای همسایه ایران و پاکستان است. تنها کسری از این او می گوید: مدیریت به فرار به اروپا که معمولا طول می کشد و آنها را هر چند ترکیه و یونان است.

بیشتر بخوانید: آمریکا انجام اولین حمله هوایی بر طالبان پس از قرارداد صلح

یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته توسط Asienhaus پایه نشان داد که بسیاری از کسانی که در حال فرار از این منطقه انجام دهید زیرا از افغانستان وضعیت امنیتی متزلزل. گذشته از این کسانی که در نظر سنجی ذکر بیکاری با کیفیت پایین زندگی و حکومت بد را به عنوان دلیل برای مهاجرت.

رضا شیرمحمدی کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>