ما ارزان و موثر راه برای نگه داشتن خود را امن تر از COVID-19. چرا ما در مورد مبارزه با آن ؟

یکt طولانی تاریخ و زمان آخرین ما را ساخته اند واقعا بازی در حال تغییر دستیابی به موفقیت های علمی در جلوگیری ا

توسط PATRIS-FUN در 9 تیر 1399

یکt طولانی تاریخ و زمان آخرین ما را ساخته اند واقعا بازی در حال تغییر دستیابی به موفقیت های علمی در جلوگیری از گسترش COVID-19. تاثیر این پیشرفت به نظر می رسد تقریبا بیش از حد خوب درست باشد.

ما در بر داشت یک بیماری کنترل ابزار است که هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار می به طور چشمگیری کاهش می دهد فرد به فرد انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. مطالعات نشان داده است که این ابزار می تواند به کاهش انتقال توسط جایی بین 50% و 85%. ابزار ارزان و قابل ملاحظه ای پایین با تکنولوژی. شما حتی می توانید یکی در خانه. آن است که هیچ عوارض جانبی قابل توجهی. و با گذشت هر روز تحقیقات علمی نشان دادن ابزار اثربخشی قوی تر و قوی تر است.

اگر این ابزار یک واکسن یا دارو ما می شود بالا fiving یکدیگر و ظاهر شامپاین شناخت ما کشف می خواهم حیاتی وسیله ای برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

من صحبت کردن در, البته در مورد ماسک صورت—پارچه فولاد و یا حتی یک سربند. ماسک صورت بلوک گسترش قطرات تنفسی است که می تواند حمل رمان coronavirus. اما فقط به عنوان با بسیاری از جنبه های دیگر از پاسخ به COVID-19—از جمله انبوه, تست, تماس, ردیابی و اوایل استفاده از اقامت در خانه سفارشات—آمریکا بار دیگر هدر دادن این فرصت.

در بسیاری از کشورهایی که تا کنون با موفقیت تحت کنترل خود COVID-19 همه گیر بهداشت عمومی رهبران و سیاستمداران و عموم مردم باید به طور کامل در آغوش استفاده از ماسک صورت با هیچ اشاره از جنجال. یک مطالعه اخیر نشان داد که کشورهایی که ماسک به طور گسترده ای استفاده می شود به زودی و پس از COVID-19 شیوع شروع شد به احتمال زیاد به نگه داشتن خود را در نرخ مرگ و میر پایین و به یک کوتاه شیوع. کشورهایی مانند هنگ کنگ ، کره جنوبی و تایوان و تایلند و ویتنام که به سرعت به تصویب رسید پوشش همراه با سایر اقدامات کنترل اجتماعی مانند فاصله و پیگیری و ردیابی را گزارش کرده اند کمتر از 6 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

هنوز در ایالات متحده, که در آن میزان مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر 379 میلیون نفر در صورت ماسک شده اند weaponized برای اهداف حزبی. گرفتن نشانه خود را از رئیس جمهور تهمت که حاضر به نظر می رسد در دوربین پوشیدن یک ماسک صورت و گفته است که آمریکایی ها که پوشیدن ماسک در حال انجام این کار برای نشان دادن مخالفت خود را از او بسیاری از هواداران خود را در حال حاضر با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان تعرض به آزادی های فردی. با توجه به واشنگتن پست رهبران جمهوری خواه "کمتر احتمال دارد به دستور آنها و جمهوری خواه رای دهندگان به احتمال زیاد به چشم پوشیدن و حتی تمسخر آنها." مقامات بهداشتی که باید ترویج ماسک حکم را ترک شغل خود را پس از دریافت تهدید به مرگ.

به عنوان یک نتیجه از این نگران کننده قطبش تنها 18 ایالت و ناحیه کلمبیا الزامی ماسک صورت در سراسر دولت است. تنها دو ماساچوست و مریلند—باید فرمانداران جمهوریخواه. در ضمن بسیاری از جمهوری خواه به رهبری متحده به طور فعال تلاش برای براندازی محلی اقدامات است. نبراسکا فرماندار آیووا رفته است تا آنجا که به می گویند او خودداری فدرال coronavirus تسکین کمک های مالی از دولت های محلی اگر آنها را امتحان کنید و دستور استفاده از ماسک در مکان های خود را از کار.

رد ماسک صورت ناچار به معنی استقبال بیشتر COVID-19 موارد و مرگ و میر. یکی تحصیل در ایالات متحده یافت می شود که می گوید با یک دستور بود سریع تر کاهش روزانه نرخ رشد COVID-19 و تخمین زده می شود که استفاده از ماسک مانع تا 450,000 موارد COVID-19 مه 22 سال 2020 است. و در حالی که محققان در دانشگاه واشنگتن در حال حاضر پیش بینی می کند که ایالات متحده می تواند 180,000 COVID-19 و مرگ و میر آنها می گویند ما می تواند جلوگیری از 33,000 از این مرگ و میر—بیش از نیمی از موارد جدید مرگ و میر در پروژه های مدل—اگر حداقل 95% از مردم پوشیدن ماسک.

درست است. ما می توانیم جلوگیری از مرگ و میر ناشی از 33,000 از ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و خواهر و برادر و همکاری کارگران و معلمان و رانندگان اتوبوس, ایمیل حامل پرستاران و فروشگاه و کارخانه کارگران تنها با چسباندن یک دلار تکه پارچه بیش از ما, بینی و دهان.

بنابراین چه چیزی ما ؟ یک مشکل این است که "من اول" فرهنگ در ایالات متحده, که در آن ضد maskers ادعا می کنند که حق خود را به اطراف آشکار در امور عمومی و بیش از صرفه جویی در زندگی. آنچه آنها نمی به نظر می رسد این است که در حالی که ماسک ممکن است به محافظت از پوشنده لباس را دلیل مهم تر برای پوشیدن آنها این است که برای محافظت از دیگران. اگر شما در حال آلوده اما نمی دانم آن—از آنجا که شما هیچ علائم ("بدون علامت عفونت") و یا علائم هنوز به نظر می رسد ("قبل از علامت عفونت")—ماسک باعث کاهش خطر است که شما به گسترش این ویروس به دیگران در اطراف شما است.

چه چیزی بیشتر, بالاتر نسبت افرادی که ماسک می پوشند, کاهش خطر ابتلا به کروناویروس را از طریق جامعه شبیه به گله ایمنی پس از واکسیناسیون. هنگامی که درصد معینی از افراد شناخته شده به عنوان "گله" است واکسینه شوند (به عنوان مثال 95% در مورد واکسن سرخک) و سپس unvaccinated مردم نیز تبدیل شده محافظت می شود. به طور مشابه جرم پوشش فراهم می کند مزایای سراسر کل جامعه است.

این است که چرا از آن بسیار مهم برای دولت ها به صدور و اجرای ماسک حکم. جای تعجب نیست که میزان استفاده از ماسک بسیار بالاتر در آمریکا با حکم. بالاترین نرخ استفاده از ماسک (60%-70%) در شمال—کانکتیکات مین ماساچوست و رود آیلند است که همه ایالت داد. نرخ های پایین (زیر 10 درصد) در آریزونا ایندیانا و تنسی هیچ یک از آن را به دولت داد.

COVID-19 موارد در حال افزایش دوباره 31 متحده—و در حال رشد نمایی در بحران ایالات آریزونا و تگزاس و فلوریدا است که در عمل خیلی خیلی سریع برای بازگشایی کسب و کار. تنها راه برای کنترل افزایش چشمگیر در این "فاجعه انسانی" متحده خواهد بود برای بازگرداندن کامل مستندات و اجباری اجتماعی فاصله. توده پوشش نیست راه برای پایان دادن به موج عظیمی در COVID-19. به جای آن یکی از راه هایی که ما می تواند کمک به جلوگیری از تکرار چرخه مستند و انتشار است. وجود دارد مقدار زیادی از شواهد از کشورها در سراسر جهان است که گسترده ماسک پوشیدن—در ترکیب با 2 متر اجتماعی فاصله, شستن دست ها و پیگیری و ردیابی تست—به ما اجازه می دهد با خیال راحت تر انجام چیزهایی که ما به شدت می خواهید و نیاز دارید به: بازگشت به کار بازگشایی مدارس و دیدن دوستان و خانواده خود و راه اندازی مجدد اقتصاد ما.

اما به هر موفقیت ما نیاز به reframe و depoliticize پوشیدن ماسک. من شده اند را تشویق به دیدن برخی از جمهوریخواهان از جمله میچ مک کانل سناتور مارکو روبیو, آرنولد شوارتزنگر و حتی دیک چنی—علنا تایید اهمیت پوشیدن ماسک. که نیازهای پشتیبانی برای به دست آوردن با بخار در قانونگذاران ایالتی و فرماندار دفاتر. رهبران بیشتر نیاز به شدت و علنا محکوم حاشیه ای که در حال پخش اطلاعات غلط در مورد ماسک و آشکارا از موازین بهداشت عمومی دستورالعمل.

با پوشیدن یک ماسک صورت است نه نشانه ضعف. آن است که یک عمل همبستگی بیان که همه ما—دموکرات ها جمهوری خواهان و مستقل—نقش بازی در شکست دادن یکی از بزرگترین بهداشت عمومی با چالش هایی مواجه شده اند در طول عمر ما.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب